ADANA GECE HAYATI

ADANA GECE HAYATI

Adana Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe ve gece kulüplerinde geçer. Bunun dışında sayısı az da olsa diğer gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam etmektedir.

Adana Akdeniz Bölgesinde bulunur. 1.737.000 nüfusu ile Ülkemizin en kalabalık 5. büyük ilidir. Ülkenin önde gelen ticaret Kültür Merkezlerinden biridir. Ortadoğu ile ülkemiz arasında önemli bir ulaşım noktasıdır. Bu nedenle ilimizin gece hayatı çok parlak geçmektedir. Fakat Akdeniz İllerine göre biraz sönük kalmaktadır. elbet bir Antalya ya da Mersin ile yarıştıramayız. ama gelenleri mutlu bir şekilde göndermektedir. Özellikle Ziya Paşa Bulvarı’nda alışveriş mağazaları, kafelere, hoş mekanlara bulunur. buraları tercih edebilirsiniz.

 

Adana usülü bir eğlence istiyorsanız Kazancılar Çarşısı’ndaki Kazancılar Restaurant’ı tercih edebilirsiniz. yine Turgut Özal Bulvarı’nda da Hayal Kahvesi gibi kafe-barları tercih edebilirsiniz. Bunlar dışında ilimizin kendine özgü gece hayatı bulunur. Bunun içinde mekanlar bulunur. Bu mekanlara takılıp gönlünüzce gece hayatı yaşayabilirsiniz.

Şimdi ilimizde bulunan bazı gece mekanları yazacağız. Buraya gittiğinizde bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız oluşursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

ADANA GECE HAYATI

 

Hayal Kahvesi: Adana ilimizin merkezinde bulunan bu mekan Adana ilimizin gözde mekanlardan biridir. Buraya yolu düşenlerin kesinlikle uğraması gereken bir yerdir. Özellikle Cuma ve Cumartesi akşamları burada harika ses sanatçıların çaldığı müzik eşliğinde gecenize renk katabilirsiniz. Bunun dışında ortamı gayet hoş olup çok güzel bir mekandır.

Mandalin Bar: Adana ilimizin merkezinde bulunur. Bu mekan geceleri eğlenmek isteyenlerin uğradıkları bir yerdir. Yemekler ve içecekler gayet güzel. Ortam gayet sıcaktır. Tavsiye edilir.

Baran Türkü Evi: Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunur. Bu mekanda sabahlara kadar eğlenebilirsiniz. İlimizin yegane eğlence merkezidir. Buraya yolu düşenlerin kesinlikle uğraması gereken bir mekandır.

The North Shield Pub: Adana ilimizin Seyhan ilçesine bağlı Ziyapaşa bulvardında bulunur. Ambians ve içecekler gayet güzeldir. Tavsiye edilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir