Adana Masaj Salonu

Adana Masaj Salonu, Spa Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize; Genel Masaj, Aroma Terapi Masajı, Anti-stress Masaj, Volkanik Taş Masajı, Kese, Köpük Ve Hamam Hizmeti vermekteyiz.

adana masaj salonu rixos spa uzman adana masöz bayan fiyat adres telefon seyhan, adana masaj salonu – kumsal seyhan/adana, adana masaj salonu seyhan spa hamam sauna masöz adana, adana masaj salonu sauna masöz hamam spa, adana masaj salonu gazipaşa, adana masaj salonu kumsal, adana masaj salonu aspendos, adana masaj salonu süleyman demirel, adana masaj salonu ece, adana masaj salonu angel, adana masaj salonu baskını, adana masaj salonu adana masöz

Günün yorgunluğunu bizim sihirli ellerimizle atın kendinizi daha mutlu daha dinç hissedin Adana masaj bizi tercih etiğiniz için teşekür ederiz…

Adana masaj salonu faaliyetlerinde bulunan masaj salonumuz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Salonumuz bünyesinde 10 veya daha fazla uzman bayan masöz personeller sizlere hizmet vermektedir. Hizmet standartlarımız en üst düzeydedir.

Adana masaj salonu baraj yolu

adana masaj salonu, adana masaj salonu bayan, adana masaj salonu , adana masaj salonu fiyatları, adana masaj salonu tavsiye, adana masaj salonu reşatbey, adana masaj salonu mira, adana masaj salonu video, adana masaj salonu baskını 2024, roma spa – adana masaj salonu hamam sauna masöz, mustafa mengi adana masaj salonu, adana masaj salonu spa sauna hamam masaj masöz,

Klasik Masaj

Çağımızın hastalığı olarak bilinen stres için ideal bir çözüm yöntemi olarak birçok kişi klasik masaj uygulamalarını tercih etmektedir.

Anti Stres Masaj

Anti stres masajı vücutta yüz,baş,boyun,sırt ayak tabanını kapsar vücudunuzda oluşabilecek gerilimleri de anında giderir.

Bali Masaj

Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı”

Kese, Köpük Masaj

Klasik Türk Hamamı’nda uygulanan bakımla cildinizin yumuşaması ve toksin atması sağlanır. Keseleme işlemi kan dolaşımını hızlandırırken aynı zamanda da cildin pürüzsüz olmasını sağlar., vücudunuz ölü hücrelerden arındırılır ve gözeneklerin açılması sağlanır.

adana masaj salonu reşatbey gazipaşa Adana SPA

Adana masaj salonu keyfini Adana masöz ile yaşayın Adana masaj salonu Osmanlıı SPA Gün boyuna çalışarak tüm enerjisini tüketen insanlar, günün yorgunluğunu atmak için çeşitli yollar aramaktadır. En çok başvurdukları yöntemlerden biri de kendilerini masaj salonlarına atmaktır. Yoğun çalışan insanların gün boyunca oturarak, bilgisayar başında çalışan insanların vücut dirençleri düşer, kas zayıflıkları oluşur ve bu sorunlar kişileri hem psikolojik hem de fizyolojik olarak rahatsızlık verir Kişilerin masaj salonlarından beklentilerinin başında salonun hijyenik ve temiz olması masaj salonunun ferah ve huzur içeriyor olmasıdır.

Adana masöz evde

Bu koşulu sağlayan masaj salonlarında ikinci beklenti salonda çalışan Adana masöz bayan personelin kalitesidir. Kaliteli bir masöz kullandığı yağın kalitesini hangi masaj için hangi yağı kullanacağına karar verirken müşterinin cilt analizini yapar ve kişiye özel masaj yağı karışımlarını kullanır. Adana masöz salonu masaj ekibinin kalitesi ve masaj salonunun huzurlu atmosferi ile müşterilerinin güvendiği bir salon olmaktadır Adana masöz bayan personeller Kalitesine güvenerek dizayn ettiğimiz masaj salonumuz, sizleri günün yarattığı stresten uzaklaştıracak ve masaj keyfini sonuna kadar yaşamanızı sağlayacaktır.

Adana Çukurova Masaj Salonu

Kendinizi günün stresinden uzaklaştıracak ve çok daha sağlıklı hissetmenizi sağlayacak masajlarımız ve sizlere özel ritüellerimizle yoğun hayat temponuza bir süreliğine mola vereceksiniz Adana masaj salonu bizlerden hizmet almak için gelen siz sayın müşterilerimize rahat ve huzurlu bir ortamda masaj yaptırabilmeleri için müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Adana masaj salonu turgut özal

Masaj yapma konusunda uzman ve nitelikli kadroya sahip olan Adana masaj salonu sizlere en iyi hizmeti sunacağının garantisini vermektedir. Masaj hizmeti eğitimleri alan Adana masöz ekibi tarafından müşterilerine masaj seansı boyunca rahatlamalarını sağlayarak zinde ve dinamik yeni bir siz yaratacaktır Adana masaj salonu Adana masöz hizmetleri

Adana Masaj Salonu Fiyatları

MASAJ FİYAT LİSTESİSüreFiyat
KESE VE KÖPÜK30 Dk170 ₺   /   35 €
KÖPÜK MASAJI20 Dk170 ₺   /   35 €
TUZ PEELİNG30 Dk170 ₺   /   35 €
KAHVE PEELING30 Dk195 ₺   /   40 €
REFLEKSOLOJİ30 Dk170 ₺   /   30 €
SPOR MASAJI30 Dk170 ₺   /   30 €
SABUN MASAJI30 Dk170 ₺   /   30 €
SULTAN MASAJI45 Dk325 ₺   /   65 €
KLASİK MASAJ50 Dk225 ₺   /   45 €
Çiftler için Masaj (Klasik)50 Dk375 ₺   /   75 €
AROMA TERAPİ MASAJI50 Dk225₺   /   40 €
Bayanlar için Bekarlığa Veda Paketi50 Dk325 ₺   /   65 €
SAĞLIK MASAJI50 Dk250 ₺   /   50 €
SELÜLİT MASAJI50 Dk275 ₺   /   55 €
ANTI-STRESS MASSAGE60 Dk250 ₺   /   50 €
LENF DRENAJ60 Dk325 ₺   /   65 €
SICAK TAŞ60 Dk275 ₺   /   55 €
BALI MASAJI60 Dk375 ₺   /   75 €
KARIŞIK MASAJ60 Dk375₺   /   75 €
THAI AROMALI MASAJI60 Dk375 ₺   /   75 €
ARIVA MASAJ50 Dk250 ₺   /   50 €
Adana Masaj fiyatları

One thought on “Adana Masaj Salonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir