ALANYA GECE HAYATI 2024

ALANYA GECE HAYATI 2024 Alanya’da Barlar Sokağı şeklinde tabir edilebilecek bir sokak bulunmamakla birlikte gece eğlence hayatının aktığı, büyük barların bir arada toplandığı Barlar Bölgesi mevcuttur. Alanya limanı çevresindeki Alanya İskele Caddesi üzerinde birçok bar ve disko yer almaktadır. Alanya geceleri Aynı caddeden iç kısımlara doğru paralel sokaklarda ve çarşı içerisinde hatta Alanya’nın birçok bölgesine dağılmış çok kaliteli eğlence mekanları vardır.

ALANYA GECELERİ

Liman’da yer alan Barlar Bölgesi‘nde eğlence genel olarak 21:00 civarında hareketlenmeye başlar ve gece 03:00’a kadar müzik devam eder. 03:00’dan sonra da isteyenler için sadece merkez dışında yer alan büyük diskolarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence devam eder. Alanya geceleri Liman bölgesi İskele caddesinde büyük diskolara ait üstü açık otobüslerle ücretsiz servisler hareket etmektedir.

İskele Caddesi’nin hemen yukarı kısmında yer alan Bostancıpınarı Caddesi üzerinde de güzel mekanlar bulunmaktadır. Bu cadde üzerinde canlı pop müzik, türkü bar, club gibi farklı eğlence anlayışlarına sahip insanlara hitaben farklı müzik tarzlarını bulabileceğiniz birçok eğlence mekanı vardır.

Alanya gece hayatının en çekici yanlarından birisi de yerli yabancı çok farklı kültürden insanın bir arada ya da ayrı ayrı eğlenebileceği, muazzam çeşitliliğin bulunmasıdır. Alanya geceleri İngiltere, Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, Rusya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve daha birçok Avrupa, Batı Asya ülkesinden ziyaretçileri aynı mekanda görebilmeniz son derece normal bir durumdur.

Alanya geceleri Alanya’da Canlı Müzik olarak ünlü sanatçılardan, ünlü DJlere kadar, pop, rock, club, house, oyun havaları, türk sanat müziği, türkü, arabesk çok farklı türlerde müziği bulabilirsiniz.

Alanya geceleri Plaj partileri ile müzik eşliğinde çeşitli oyun ve aktivitelere katılarak ya da izleyerek çok eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Alanya Gece Hayatı Alanya geceleri

Türkiye’nin  denizi, doğası ve tarihi dokusuyla adından sıkça söz ettiren bir bölgedir Alanya. Bu muazzam tatil merkezine yakışır eğlence mekanları da, konuklarından tam not alıp; Alanya’nın vizyonunu major seviyeye yükseltmeyi başarmıştır. Dünya’nın bir çok noktasından konuklar ağırlayan Alanya geceleri; Akdeniz sahillerine farklı tatlar ve renkler katıyor. Alanya yılın her döneminde, 7/24 yaşamın akıcı şekilde sürdüğü, renkli mekanlarıyla misafirlerini ağırlayan ve sizlere zamanınızın karşılığını fazlasıyla teslim eden bir turizm cennetidir. Şüphesiz ki;Türkiye’de gece hayatı dendiğinde ülke insanımızın aklına ilk Alanya gece hayatı gelmektedir. Alanya’nın bir çok noktasında onlarca eğlence mekanı bulunmaktadır.Marmaris barlar sokağı, Fethiye barlar sokağı, Bodrum barlar sokağı, Kuşadası barlar sokağı gibi Alanya Barlar Sokağı bulunmadığından Alanya Barları, Alanya Limanı Barlar bölgesi ve İskele Caddesi üzerinde bulunmaktadır.Türkiye’nin gece hayatında çok popüler olan Marmaris gece hayatı, Fethiye gece hayatı, Bodrum gece hayatı, Kuşadası gece hayatı ve Didim gece hayatı’nın yanı sıra Alanya Gece Hayatı da renkli plaj partileri ile de fark yaratıp tercih edilmektedir. Alanya tatilinizde sizler için tavsiye edebileceğimiz Alanya eğlence mekanları;

Alanya’nın Eğlence Mekanları

Bistro Bellman Bar:

Açık konsepti ve dikkat çekici mimarisiyle, tam bir eğlence mekanı. Sabahın ilk ışıklarına kadar mekan da müzik sesi kesilmiyor.Bistro Bellman Bar, Alanya Barları arasında çokça tercih edilen bir mekandır.

Havana Club Bar:

Alanya’nın çokca ilgi gören bir mekanı.Turistlerin yoğun olarak ilgi gösterdiği ve eğlencenin doruk noktalarına çıkabileceğiniz üst düzey eğlence merkezi.Havana Gece Klubü, Alanya geceleri Alanya gece hayatının en aranan mekanlarının başında gelmektedir.Club Havana Alanya.

Robin Hood NigthClub:

Olağanüstü ışıklandırması, enerjisi ve çılgın dansçılarıyla; içeriye adımınızı attığınız an büyüleneceğiniz bir mekanlardan Alanya gecelerinin bir tanesi olan Robin Hood daha çok yabancı turistlerin akın ettiği ve her katında farklı bir konsept sunan Alanya barları arasında çok fazla talep gören mekanların başında geliyor.

Queens Garden Bar:

Çılgınca eğlenebileceğiniz ve Alanya Tatilinize renk katabilecek elit bir mekandır Queens Garden Bar.Alanya gece hayatı için tavsiye edebileceğimiz mükemmel bir mekan.

Hollywood Club:

Modern yapısı,geniş dans pisti ve 1500 ün üzerindeki kişi kapasitesiyle Alanya gecelerinin en iyi barlarından bir tanesidir.Alanya Gece hayatının en çok tercih edilen mekanlarından olan Hollywood Club, yerli ve yabancı her yaş grubuna hitap etmektedir.

Summer Garden Alanya

Konaklı bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren mekan, her geçen yıl kendini yenileyerek en iyiler arasına girmiştir. Gece de ortalama 1000-1500 müşteri ağırlayan ve sunduğu kaliteli hizmet ile yerli-yabancı turistlerin ilgisini çeken Summer Garden, ferahlığı ile önereceğimiz mekanlar arasında.Summer Garden Kaliteli konsepti ile Alanya gecelerine renk katmaktadır.

Crazy Horse Bar Alanya

Alanya’nın göbeğinde bulunan damak tadınıza hitap edebilecek ve güzel servisi ile harika zaman geçirebileceğiniz elit mekanlarından biri olarak kabul edilir. Dünyaca ünlü Dj’leri ile de gecenizi muazzam kılacak nezih bir mekan.Alanya gece hayatı  Alanya geceleri için tercih edilebilecek bir başka mekandır Crazy Horse Bar.

Black Horse Bar Alanya

Farklı konseptiyle Alanya geceleri bölgesinde fark yaratmaya aday güzel ve kaliteli bir bar restaurant.Black Horse, Alanya geziniz için tavsiye edebileceğimiz ve gönül rahatlığı ile ziyaret edebileceğiniz mekanlardan bir tanesi.

İstanbul Club Alanya

Alanya Seyahatinizde güzel servis ve kaliteli içecekler tadıp gönül rahatlığıyla oturabileceğiniz nezih mekanlardan bir tanesi.Alanya tatilinizde Alanya gecelerinize renk katabilecek güzel bir mekandır İstanbul Club.

Harem Cafe&Bar Alanya

Canlı müzik performanslarıyla Alanya gece hayatı’nın rağbet gören mekanlarından bir tanesi.Harem Bar, Alanya tatiliniz için değişik bir deneyim olacaktır.

Bistro Floyd Bar Alanya

Hollandalı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği mekan, özellikle yaz dönemlerinde dolup taşmakta.Alanya’nın gece Hayatı’nda tercih edilebilir mekanlardan bir tanesi.

ALANYA TEKNE TURU

ALANYA TEKNE TURU Saat 10: 00’da yola çıkmaya başlıyoruz ve başlangıçta kırmızı kuleyi ve eski tersaneyi ziyaret ediyoruz. İlk durak 20 dk. Yüzmek ve korsanlar, sevenler ve fosfor mağaraları olarak adlandırılan 3 mağara gördük.
İkinci yüzme molası, kleopatra plajının etrafında 30 dakikadır ve öğle yemeğimizi 1 saat süren teknede yiyoruz. Ana yemek olarak ızgara, et köftesi ve spagetti marşımız var.

ALANYA TEKNE TURU Fiyatları 2024

Alkolsüz içecekler tüm gün dahil olacaktır. Ayrıca yerel içkileri alkolle de alabilirsiniz ancak bunlar sizin tarafınızdan ödenecektir. Öğle yemeğinden sonra ulaşılacak 2 plajı ve cennet plajlarını gezeceğiz. Burada otuz dakika 30 dakika dururuz ve su sporları yapabilirsiniz. Daha sonra yunusları ve caretta caretta’yı görmek için denize açılmaya devam ediyoruz.

Yelken açarken, meyve sosu ve animasyonları, köpük partisi ile müzik olacak. Kalenin ve alanya şehrinin muhteşem manzarası ile son ve dördüncü durak 15 dakika sürecek. Saat 16: 00’da limana dönüyoruz.


ALANYA GEZİLECEK YERLER

Alanya, Antalya ilinin Side, Manavgat, Kemer, Kaş, Kalkan ve Belek ilçeleri gibi en gözde tatil bölgelerinden biridir.300 bin yaklaşan Alanya Nüfusu ile Türkiye’nin bir çok ilinden fazla bir nüfus yoğunluğuna sahiptir Alanya. Konumu itibari ile, tam bir turizm kenti olan Alanya’nın tarihide oldukça eski çağlara dayanmaktadır. Konumu itibarı ile bir çok medeniyetin saldırısına uğrayan Alanya’da Hititliler, Yunan’lılar, Roma’lılar ve Selçuklu’lar hüküm sürmüştür.Sıcaklık değerleri yıl içinde yüksek olan Alanya’da tipik Akdeniz İklimi yaşanmaktadır.Alanya tarih sahnesinde; Kadıini Mağarası ile 20.000 yıl evvel üst paleotik dönemde ilk yerleşim yeri olarak kullanılmış. Roma, Bizans,Selçuklu ve Osmanlı gibi dev imparatorluklara ev sahipliği yapmış olan, bazense Akdeniz korsanlarının hakimiyetine geçmiş olan kentte bütün bu medeniyetlerin izlerine şahit olmanız mümkündür.

Alanya Tarihinde en parlak günlerini ise Selçuklu Devleti’ne başkentlik yaptığı dönemlerde yaşamıştır.Alanya ile ilgili ünlü filozof Heredot, “Bölgenin insanlarının Truva savaşı sonrası Anadolu’ya dağılan insanların soyundan geldiğini” öne sürmüştür.Günümüzde ise, turizm ile adını dünyaya duyurmuş nadide bir kenttir Alanya. Alanya’nın Tarihinde ‘’Güneşin gülümsediği yer’’ olarak anılmaktaydı. Yaz turizminde Dünya’nın her köşesinden insanın ilgisini çeken, inci gibi parlayan bir turizm kentidir.Bir çok doğal güzelliğe ve tarihi mekanlara ev sahipliği yapan Alanya, Antalya merkezine uzaklık 132 kilometredir. Ayrıca Alanya’ya 45 kilometre mesafe de bulunan Gazipaşa havaalanı da, turistler açısından ulaşımı kolaylaştırıyor. Alanya’da bulunan modern turizm işletmeleri,Alanya Otelleri, Alanya Pansiyonları içerisinde, Tatil için Alanya’yı tercih eden ziyaretçilerine güvenle hizmet sunan Dream of Holiday şirketi; Alanya günlük kiralık yazlık ve Alanya günlük kiralık villa konseptinde, Tatil için Alanya’yı tercih eden konuklarımıza sunmaktayız.

Ayrıca Şirketin tatil ve konaklama yelpazesi içerisinde, her bütçeye uygun Alanya otelleri, Alanya Pansiyonları ve Alanya tatil köyleri mevcuttur.Doğal güzellikleri,tarihi mekanları ve masmavi denizinin dışında da Alanya Gece Hayatıda oldukça rağbet görmektedir.Bir birinden şık ve Gösterişli Alanya Barları sabahın ilk ışıklarına kadar tatilcilere hizmet sunmaktadır. Dream Of Holiday şirketinin ilkesel tutumu, her zaman en üst düzey de hizmet kalitesini konuklarına sunmaktır. Alanya’nın güzelliklerini, Dream of Holiday konforu ile yaşamaya sizleri davet ediyoruz. Sizler için derlediğimiz, Alanya’da gezilip görülmesi gereken önemli tarihi ve kültürel noktalar şöyle;

Cumhuriyet döneminde Mustafa Kemal Atatürk ile dönemin belediye başkanı arasında geçen bir telgrafta Alâiye yerine harf hatası ile Alanya yazılmış ve 1933 yılında resmi gazetede yayınlanarak Alanya adını almıştır.

Alanya Gezilecek Mekanlar

Alanya Kalesi: Alanya Tarihi yeleri içerisinde en önemli eserlerin başında gelen Alanya Kalesi,Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı Devletlerine ev sahipliği yapmıştır.Alanya’nın sembollerinden bir tanesi olan Alanya Kalesi‘nin son hali 13. yüzyılda Selçuklular tarafından yapılmıştır.Surlarının uzunluğu 6.5 kilometre olan ve Denizden 250 metre yükseklikte bulunan Alanya Kalesi 10 hektarlık bir alan içinde inşaa edilmiştir.Alanya’nın tarihi yerleri arasında oldukça önemli bir yeri olan Alanya Kalesi; Alanya Tatiliniz için sizlere muazzam bir deniz manzarası sunacaktır.Alanya’nın gezilecek yerleri listeniz için kesinlikle tavsiye edeceğimiz bu tarihi Alanya kalesi mekanı kesinlikle görmelisiniz.

Kızıl Kule: Alanya Tarihinin önemli simgesilerinden bir tanesi olan Kızıl Kule;Alanya Gezilecek Yerler listenizde görülmeye değer sekizgen planlı 13. Yüzyıl Selçuklu dönemi mimari eseridir. Alanya limanın da bulunan kule, üst kısımlarında kullanılan pişmiş kırmızı tuğla sebebiyle ‘Kızılkule’ ismini almıştır. Ayrıca, Kızılkule’nin bazı noktalarında, antik çağdan kalma mermerler, eserin tarihi dokusunu arttırmıştır.1.Alaeddin Keykubat’ın Alanya tarihine kazandırmış olduğu bu muhteşem tarihi yapıyı,Alanya tatili için görülecek yerler listenize koymalısınız.

Fosforlu Mağara: Damlataş Mağarası civarında bulunan mağaralardan bir tanesi de Fosforlu Mağara’dır.Marmaris’te de bulunan Marmaris Fosforlu Mağara’dan daha populer olan Alanya Fosforlu Mağara, yapı ve görüntü itibariyle jeolojik değeri olan ilginç bir Alanya doğal güzelliğidir.Gündüzleri fark edilemeyen fosfor parıltıları geceleri etrafına aydınlık sağlamaktadır.Fosforlu rengi yüzünden Fosforlu mağara ismini alan bölge kesinlikle Alanya’nın görülecek yerlerinden bir tanesi.

Kadıini Mağarası: Günümüzden 20.000 yıl evvel, Alanya’da insanların ilk yerleşim yeri edindiği Kadıini Mağrası, Alanya’ya 15 km mesafede bulunmaktadır.Alanya tatilinde görülmeye değer sarkıt ve dikitleri ile ziyaret edilmesi gereken bir tarihi nokta olan Kadıini Mağarası civarında piknik alanları da mevcuttur.Ayrıca Kadıini Mağarası, astım hastası kişilere de şifa kaynağı olmaktadır.Alanya’da görülmesi gereken yerlerden bir başkası olan Kadıini Mağarası‘nı da listenize eklemelisiniz.

Alanya Tersanesi ve Tophanesi: Ünlü Selçuklu lideri Alaaddin Keykubat’ın, Karadeniz’de inşa ettiği tershaneden sonra; ‘’İki Denizin Sultanı’’ ünvanını bu tershanenin yapımıyla beraber almıştır. 13. asır mimarisi taşıyan tershaneye girişler ücretsizdir.Alanya Tophanesi ise, tershanenin güvenliği açısından 10 metre yükseklikte, hemen ardına inşa edilmiştir. Bu iki mimari eser, Alanya ziyaretinde Alanya tershanesi görülmesini tavsiye ettiğimiz yerlerdir.

Damlataş Mağarası: Alanya’ya yaklaşık 3 km mesafede bulunan Damlataş Mağarası;koruma altına alınmış müthiş bir doğa harikasıdır.Astıma iyi gelen şifa Kaynağı suları ile Damlataş Mağarası; Alanya’nın görülmesi gereken tarihi dokularından bir tanesidir.Türkiye’nin de ziyarete açılan ilk mağarası olan Damlataş Mağarası’nın tarihi de oldukça eskiye dayanmaktadır.Alanya’nın tarihi yerleri arasında en önemlisi olan Damlataş Mağarası, kesinlikle görülmesi gereken yerlerden bir tanesi.

Atatürk Müzesi: Alanya evlerinin karakteristik yapısını gözlemleyebileceğiniz Atatürk Müzesi;Tarihi belgelere,Atatürk’e ait kişisel eşyalara ve resimlere ev sahipliği yapmaktadır.Atatürk Müzesi;Alanaya’nın gezilecek yerleri listeniz için iyi bir öneri olacaktır.

Alanya Dim Çayı

Alanya Merkezine 6 km mesafede bulunan Dim Çayı;doğa severleri kendine hayran bırakmaktadır.Alanya tatilinizde rotanızı çevirip dinlenebileceğiniz güzel bir lokasyondur.Alanya’nın hayat damarı olan Dim Çayı,Alanya’nın sulama ihtiyacını da karşılamaktadır.Yerli ve Yabancı ziyaretçilerin en önemli uğrak noktalarının başında Dim köyleri gelmektedir.Safari araçları ile gruplar eşliğinde bu köyleri ziyaret eden turistler muhteşem zaman geçirmektedirler.Toros Dağları’nın muthiş doğasında gezme şansı bulan ziyaretçiler adeta bölgeye aşık olmaktadırlar.Alanya’nın sadece deniz, kum, güneş üçgenine hapsedilmediğini Dim Çayı‘nı ziyaretinde kesinlikle anlayacaksınız.Alanya’nın doğal güzellikleri içinde kendine yer bulan Dim Çayı’nda ayrıca eşsiz tatları da deneme şansı da bulabilirsiniz.Alanya tatiliniz için tavsiye ettiğimiz lokasyonlardan bir tanesi olan Dim Çayı’nı sizlerde mutlaka görmelisiniz.

Kleopatra Plajı: Adını ünlü Mısır Kraliçesi Kleopatra’dan alan Kleopatra plajı; Damlataş Plajı’nın bitimiyle başlayıp 2 km lik uzunluğu ile Türkiye’nin Mavi Bayraklı Plajları’ndan bir tanesidir.Muhteşem denizi ve plajı ziyaretçilerini büyülemekte olan Kleopatra Plajı,halka açık plajlardan bir tanesidir.Halka açık plaj olmasından dolayı yaz aylarında oldukça kalabalık olan Kleopatra Plajı’nda güneşin batışını izlemek insana extra bir haz vermektedir.Damlataş Plajı ile yanyana bulunan Kleopatra Plajı; Alanya’da mutlaka uğramanız gereken bir yerdir.

Damlataş Plajı: Ülkemizin Mavi bayraklı plajlarından olan Damlataş Plajı,Damlataş Mağarası’nın önündeki kıyıda bulunmaktadır.Dünya’ya nam salmış Alanya Plajlarının bir tanesi olan Damlataş Plajı,Kleopatra Plajı ile yan yana bulunmaktadır.Ücretsiz bir plaj olan Damlataş Plajı ziyaretinizde,lokasyon olarak yakın konumda bulunan Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı ve Alanya Fosforlu Mağara’yı da görme şansı bulabilirsiniz.

Alanya Arkeoloji Müzesi: Alanya gezilecek Yerler listenize alabileceğiniz Alanya Müzesi;Helenistlik tarihin izlerini taşımakta olup Alanya Tarihinin izlerini bulabileceğiniz bir çok Arkeolojik eseri de görme şansınız olacaktır.Alanya’da görülecek yerlerden bir tanesi olan Alanya Arkeoloji Müzesi,Alanya tatilinize kesinlikle renk katacaktır.

Sapadere Kanyonu: Sapadere Köyünde bulunan ve Alanya’ya 40 km mesafede bulunan Sapadere Kanyonu;büyüleyici atmosferi,arasından geçen soğuk suları ile Alanya Tatilinize fark katacaktır.Alanya’nın doğal güzelliklerinden bir diğeri olan Sapadere Kanyonuna günlük tur firmalarıyla katılıp tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Alara Kalesi: Alanya Tarihi için Alaaddin Keykubat’ın bırakmış olduğu muazzam miraslardan bir tanesi de Alara Kalesi’dir.Alanya’nın tarihi yerleri listenize gönül rahatlığı ile ekleyip gezebilirsiniz.

Alanya Barlar Sokağı : Dünya’nın her ülkesinden yılda yüzbinlerce kişi ağırlayan Alanya,Türkiye’nin Bodrum, Göcek, Fethiye, Kuşadası ve Didim gibi gözde tatil kentlerinin başında gelmektedir.Alanya bölgesi sınırları içerisinde yer alan onlarca  Alanya geceleri Alanya tarihi yerleri, doğal güzellikleri ve kusursuz plajlarının yanı sıra Alanya’nın gece hayatı da oldukça cezbedicidir.Türkiye’de gece hayatı denilince Bodrum gece hayatı, Marmaris gece hayatı, Didim gece hayatı gibi Alanya geceleri de ilk akla gelenlerden bir başkasıdır.Her ne kadar da Bodrum barlar sokağı, Marmaris barlar sokağı ve Kuşadası barlar sokağı benzeri Alanya Barlar Sokağı bulunmasa da Alanya denince ilk akla gelen kelimelerden bir tanesi de Alanya Barlar Sokağı Alanya Gece hayatıdır.Oldukça popüler bir gece yaşantısına ev sahipliği yapan Alanya’da ,Dünyaca meşhur Alanya Barları, Alanya Gece Klüplerini, Cafe ve Restaurantlarını ziyaret edebilir ve Alanya Tatilinize renk katabilirsiniz.

Alanya’ya Ulaşım

Alanya Ulaşım açısından kolay bir konumda bulunmaktadır, Karayolu ulaşımı dışında deniz ve Havayolu ile ulaşmakta mümkündür.İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, gibi büyükşehirlerden Antalya’nın Alanya ilçesine düzenli olarak otobüs seferleri yapılmaktadır.Alanya Havayolu ulaşımınız için Antalya Havalimanını yada Alanya Gazipaşa Havalimanını kullanabilirsiniz.Antalya Havalimanı Alanya transferi yada Alanya Gazipaşa Havalimanı alanya airport tranferiniz için diğer bir kuruluşumuz olan Arsis Vip Transfer’den detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alanya Otelleri

Türkiye’nin ve Dünya’nın popüler tatil yörelerinden olan Alanya;gerek Alanya Otelleri, Alanya pansiyonları ve Alanya Tatil Köyleri ile Alanya Tatili için bir çok seçeneği bir arada sunan elit bir Turistik bölgemizdir.Tatilcilerin bütçelerine hitap eden Alanya Otelleri Türkiye’nin seçkin otelleri listesinde bulunmaktadır.

ALANYA HAMAM SAUNA

Alanya’da Türk kültürünün vazgeçilmez öğelerinden olan Türk Hamamları çok sayıda ve çeşitli özelliklerde bulunmaktadır.

Türk hamamları dinlenme, rahatlama, temizlenme ve vücutta birikmiş toksinlerin terleme yoluyla atılması için kullanılan eşsiz yerlerdir. Alanyada bulunan birçok Türk Hamamı içerisinde sunulan imkanlar ve hizmetler belirtilmiştir.

Sauna terleme yolu ile vücuttaki su ve toksinlerin dengelenmesini sağlayan, gözenekleri açan, temizleyen, yüksek sıcaklıktaki odalara verilen addır. Yüksek ısı veren bir kaynağa sahiptir ve tahta ile kaplıdır. Tahta buharı emerek nem’i korur,aynı zamanda kötü bir iletkendir bunun sayesinde vucudun yanmasını önler.Alanya turkish bath

Alanya hamam fiyatları
Clasic hamam :115TL
Masaj 20 dakika : 50TL
Masaj 30 dakika : 59TL
Masaj 60 dakika : 75TL
Hamam sauna buhar banyosu Keselenme Köpükmasajı :59TL
Hamam Sauna buhar banyosu: 39TL
Thai masajı : 129TL
Bali masajı : 129TL
Medical masaj:99TL
Relax masaj :99TL
AromaTherapy masajı:99TL
oil masaj :99TL
Hotstone Taş masajı: 99TL

  • Mayo, tshirt, bikini vb. ile değil tamamen çıplak ve havlu ya da peştemal ile saunaya girilir.
  • Saunaya girerken kuru olmanız gereklidir. Saunadan önce sıvı ihtiyacınızı fazlasıyla karşılamanız gereklidir.
  • Alanya hamam saunaya girilerek 15 dakikalık seanslar halinde kalınır. Çıktıktan sonra soğuk duş ya da şok havuzuna (hijyen açısından duş tercih edilmelidir) girilir. Kurulanıp kaybedilen sıvı ihtiyacı su ile karşılanır. Havadar bir alanda dinlenilmelidir. Yukarıdaki işlem bir defada arka arkaya 3 kere tekrarlanabilir.

Buhar odası, Pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir cilt sağlar.

Masaj yapılan insanın sağlığı üzerine pek çok yararlı etkide bulunur. 

Keselenme ile yazın güneşin cilde verdiği hasarı, hamamda yapılacak keseyle gidermek mümkündür. Sağlıklı bir cilt için yapılacak ilk iş, kalınlaşan cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırma olacaktır.

Köpük Masajı ile son derece rahatlatıcı masajdan sonra masaj yağlarından arınmak ve temizlenmek için yumuşak şekilde yıkanırsınız.

One thought on “ALANYA GECE HAYATI 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir