BATUM GENELEVİ NEREDE FİYATLARI Yorumları Gece Hayatı 2024

Batum Genelevi Nerede

Batum Genelevi Nerede, Batum genelev bulunmuyor. Ancak Türkiye’den buraya gelen turistler ise burayı Batum genelev haline getirmişler diyebiliriz. Bu özerk bölge kumar ve seks ile yoğrulmuş durumda. Berbat alt yapısı, yollarının hala Sovyet döneminden kalmış olması ve fakir Gürcüler rağmen burası Türkiye’den gelen turistler için bir mabet gibi bir şey.


Eğer Türkiye’de yaşıyorsanız, bir takım konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunların en basit olanı ise cinsellik alanındadır. Ülkemizde 80 milyon insan yaşamakta. Şehirlerin çoğunluğunda seks sektörü besleyecek ortamlar bulunmamaktadır. Çoğu belediye muhafazakar seçmenden çekindiği için şehirlerde bulunan genelevleri kapatmaktalar. Yeni genelev açılış isteği ise, yine engellenmektedir. Ancak ülkemizde binlerde hayat kadını bulundukları şehirlerde çalışmalarını sürdürmekteler.

Batum’a Giriş Şartları

Ülkemizde hi anahtar kelimesi ile cinsel birleşme için bayan tedarik için google arama yapılmaktadır. Son yıllarda ise Emniyet birimlerinin yapmış olduğu baskınlar ile, bu tarz sitelere büyük darbeler vurulduğu gerçektir. Cinsel dürtüler, dizginlenemez bir durumdadır. Ancak ülkemizde bir kaç büyük şehir dışında, bu sektörü besleyen ortamlar yoktur. Ayrıca otellerin çoğunluğu bu tarz insanları işletmelerinden uzak tutmak için evlilik cüzdanı istemektedirler.
Her bakımdan sıkışan ve hareket alanı daralan seks istekli Türk insanı, yanı başında bulunan bir ülke Gürcistan’ın Acara eyaletinin baş şehri Batum çareyi bulmuşlardır. Bu yazı dizimizde Batum ile ilgili bilgiler yer alacaktır. Batum cinsel ihtiyacı ne kadar çok karşıladığını daha iyi anlayabileceksiniz.

Trabzon Çömlekçiler Yıkılıyor

Trabzon gibi tutucu bir kentte kadınların ulu orta yerde pazarlandığınız görseniz şok geçirirdiniz. Üstelik sokakta normal ev hanımları ve Gürcistan’dan fuhuş için gelmiş kadınları gezinirken gördüğünüzde hepten şaşkınlık yaşarsınız. Trabzon Çömlekçiler Trabzon’a girdiğinizde Ayasofya Camisini geçip tünelden çıkınca karşınızda duran, yıkık otellerin olduğu bölgedir. 90’lı yıllarda ki o renkli günleri yok. Belediye mahalleyi yıkma kararı almış onun yerine Trabzon’un yeni sakinleri Araplar için lüks rezidans yapacaklar.

Ülkemizin diğer illerinde olduğu gibi, genelevler kapatılmış. Burası ise tam anlamıyla genelev denmez ancak o işlevi görür. Uzun yol araçlarının sıklıkla park yaptığı yerlerdir. Sarışın, şişman hayat kadınlarını uzaktan da olsanız seçersiniz. Ancak sokağın içinde minibüs durakları bulunur. Bir yandan kadınları uzaktan süzen erkekler diğer yandan ise, evlerine gitmeye çalışan tutucu türbanlı Trabzonlu kadınlar. Kocalarını arıyor olduklarını sanmazsınız. Burası şehrin ana merkezidir. Şaşırır kalırsınız. İçeride bir kaç kadın, son bir kaç otelde çalışıyor. Ancak mahalle komple yıkılınca bu sefer, hiç biri kalmayacak.
Onlarda diğerleri gibi kendi ülkelerinde çalışacaklar. Bu bir dönemin sonu ve yeni bir dönemin başlangıcı anlamına geliyor.

Batum Türklerin Açık Genelevi

Türk erkeklerinin seks olan açlığı dillere destan olmuştur. Bu konuda fasiküller boyunca yazı dizisi yazsak yine bitirilmez. Ülkemiz daha fazla tutucu olmaya başlamasıyla birlikte bir takım yeni kurallar hayatımıza girdi. Belki bir İran değiliz ancak, Almanya kadar’da rahat değiliz. Cinsel isteklerin doyurulduğu büyük ve görkemli genel evlerimiz yok. Olanlar ise kapatılıyor yerlerine çocuk bahçesi veya AVM yapılıyor. 1990 yılında Sovyetlerden ayrılan Gürcistan iç siyasi dinamikleri sıkıntılı bir ülke. Komşusu Azerbaycan kadar zengin olmayan doğal kaynakları dolayısıyla. Yeni sisteme alışmaları hayli zorlayıcı olmuş. Ancak yıllar geçtikçe, yeni sisteme alışmak daha kolaylaşıyor onlar için.
Ayrıca yönünü özellikle Avrupa’ya dikmiş durumda. Rusya federasyonu ile yaşadığı son savaş sonrası, hepten Rus devletler topluluğundan uzaklaşmış ve Avrupa ile entegrasyon sağlamaya çalışmaktadır. Eğer Gürcistan’a giderseniz bir Avrupa ülkesine gelmiş gibi hissetmeniz zor değildir. Her ne kadar ülkemizin 70’li yıllarında ki alt yapısına sahip olsalar da, içlerinde Avrupalılık duygusu bunu gösterdiğini söylemek doru olacaktır.

Batum Diskoları

Ancak yeterli paraları ve sermaye kaynakları yok. Bunun yerine Türkiye ile imzaladıkları ve hayati önem kazandırdığı, serbest dolaşım hakkına sahipler. Ülkemiz Avrupa birliğine girmeye çalışırken, çevresinde bulunan küçük ülkeler ile serbest dolaşım anlaşması yapmış bile. Batum kimlik ile girmeniz mümkün olan en yakın ve tek ülkedir. Hatta Sarp yola çıkıp tünelleri geçerseniz, Batum minibüslerine binecek kadar uzaklığa ulaşırsınız. Türk erkeğinin seks olan ihtiyacı kendi ülkesinde yasak olunca, bir günah keçisi ülke Gürcistan seçilmiştir.
Batum Türklerin kerhanesi desek onları yaralayıcı olmayız. Çünkü gerçekten bir genelev gibi kullanılan bir bölge konumundadır. Eğer yeni reşit bir Türk genci iseniz, Batum’da birbirinden güzel Ukrayna, Rus ve diğer pek çok ülke kadınları ile birlikte olma hayali kurarsınız. Burası isteklerinizin giderildiği bir yer konumundadır. O nedenle sizin için burası mabet gibidir.

Gürcistan yapı olarak farklı eyaletlere ve özerk bölgelere bölünmüştür. Sorunlu Osetya ve Abazya bulunur. Batum ise Gürcistan’ın bir özerk bölgesidir. Acara Cumhuriyetinin yönetim bölgesidir. Ekonomi kötü olunca Türkiye ile sınır ilişkilerine bağlı olan bir ülkeden bahsediyoruz.

Öncelikle Batum ilk girdiğiniz zaman, farklı bir ülkeye geldiğinizi bilirsiniz. Ancak burası bizim gibi Müslüman bir ülke değildir. Aksine Ortodoks ve Protestan mezheplerine sahip ülkedir.

Batum Dolandırıcılığı

Bir anda dünyanın en eski diline sahip olduğu, en eski medeniyetlerinden birine geldiğimizi görmekteyiz. Bu dilleri bizim Arapçaya benzer. Öğrenmesi, konuşması çok zor bir dildir Gürcü dili. Osmanlı hakimiyetinde yüzlerce yıl yaşamış çoğunluğu Müslüman olmuş bir toplumdur. Ancak Batum’da Müslümansım diyenlere inanmayın sadece sizin onlardan alışveriş yapmanızı istedikleri içindir.
Yaklaşık 20 km ötesinde gökdelenler ile dolu bir kente geliyorsunuz. Ancak berbat bir yağmur sonrası çamur ile boğuşan Batum unutmamak lazım. Çünkü hala şehir hükümeti kendi cebini doldurmaktan, bölgeyi kalkındırmayı düşünememiş durumdadır. Hala beton yollar, delik deşik yollar. Güven vermeyen sokaklar. Eğer buraya gelecekseniz tek başınıza sakın gelmeyin. Çünkü burası pek Türk sevmez.

Gürcistan Kadınları

Devletler yasası ile hala Batum’da ülkemizin garantörlük hakkı bulunduğunu belirtelim isterseniz. Hal böyle olunca Cumhuriyet dönemi öncesi Rus işgali yaşamış ancak Osmanlılara tabi olmaktansa Rus esaretinde yaşamayı seçen Batumlular o nedenle Türkleri pek sevmezler. Tarihten gelen düşmanlık dışında, birde kadınlarını fahişe yapmış Türkiye’den gelenler yüzünden Türk düşmanlığı yükseklerdedir. Belki her şeyleri Türkiye’den gelir. Ancak buna rağmen bir Türk bulduklarında onu soyup soğana çevirmek ve sonrasında acımadan halletmek onlar için onur kaynağıdır.

Batum’da ne Kadar Para Harcanır

Batum kozmopolit bir yerdir. Burada Rus, Bulgar, Alman, İngiliz, İspanyol, Gürcü, Ermeni, Çingene, Kürt, Türk hayat kadınları çalışmaktadır. Seks sektörü serbesttir. Sokaklarda belki çiftleşen insanlar yoktur ancak Ülkeye girdiğiniz andan itibaren başlayan oteller ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Birbirinden güzel kadınları yaş sınırı olmaksızın bulmak biraz tehlike arz eder. Hayatınızın hatasını yapıp sonrasında Gürcü hapishanelerinde bir mahkumun sevgilisi olmak istemiyorsanız, o zaman yinede siz bu açlığınızı yasal standartlar içinde gerçekleştirin. Son yapılan araştırmalarda özellikle 15 ve 16 yaşlarında reşit olmayan kızlarında seks sektörüne adım attıkları bilinmekte. Otelleri basan polisler, bu tip yasak ilişkiye giren Türk vatandaşlarını hayal alamayacakları cezalara çarptırmaktadırlar.

Batum’da Kadın Bulma Yolları

Batum’da kadın bulma yolları ülkemizde bulma yollarından farksızıdır. Aslında tecrübeli biri ile gitmek, tereyağından kıl çekmeye benzeyecektir. Ancak ülkemizde ki pavyon mantığını iş modeli yapıp sonra sizden yüksek miktarlarda para lanlara kapılmamak için çok dikkatli olmalısınız.
1) Yol Kenarını Mesken Tutmuş Kadınlar : Ülkeye girdiniz ve yol kenarlarında bekleyen kadınları almakla başlayabilirsiniz. Unutmayın ülkemizde ki kadınlar ile aynı fiyatı söyleyeceklerdir. Garipsemeyin çünkü bu işi yapan kadınların çoğunluğu ülkemizde çalışmışlardır.
2) Katedrali Caddesi Çalışan Hayat Kadınları : Tanrının Annesi kilisesinin olduğu sokakta mesken tutmuş kadınlardır. Yine farklı ırklardan ve ülkelerden bulmak çok zor olmamaktadır.

Batum yorumları

3) Chavchavadze Caddesi ve Meydanı : Bu meydanda’da hayat kadını bulmak zor olmayacaktır. Bakın hiç bir gece kulübüne gidip kazıklanmıyorsunuz. Aksine her işinizi yollarda hallediyorsunuz.

20 thoughts on “BATUM GENELEVİ NEREDE FİYATLARI Yorumları Gece Hayatı 2024

 1. 200 dolar veririsen aylık ev kiralarsın kadın içinde garaj diskoya gidersin 100 dolara istediğin bayanı alıp çıkarsın eskisi gibi değil artık türkleri kazıklamıyorlar biraz uyanık olursan cebinde 1.000 dolarla 1 ay kalırsın orada

   1. ulan yavşak ben orada 3 sene yaşadım 2017- 2020 arası batumun ciğerini bilirim şimdi çok pahalandı her şey ama benim kaldığım zamanlarda eğer kumar oynamazsan içki içmezsen 1000 dolara çok rahat yaşıyordun 1 ay boyunca bilip bilmeden ahkam kesmeyin ayrıca 2015 senesinde 3.5 ay yaşadım orada ağzı olan konuşuyo amk koyayım…

  1. SELAMLAR;KARŞİM
   BEN YAZ ORTASINDA Bİ HAFTA GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.SENİNLE İRTİBATA GEÇEBİLİRİZ

 2. sallamayın eminimki batuma gitmemişsinizdir batumda discolara giderseniz, yoldan kadın alırsanız perişan olursunuz. milleti batum iyi bir yer gibi anlatıp kandırmayın. İşim gereği Haftada iki kez batuma giderim batuma gitmek isteyene tek sözüm geri dön olur ayak üstü dolandırılabilirsiniz

  1. haklısın osman kardeş gümrük kapısından kadın almayın adamı soyup soğana çevirirler disco olarak yalnızca garaj disco derim 100 dolara istediğin kadını al çıkar diğer gece külüpleri ve discolardan uzak durun derim…

 3. Batum Tiflis veya Gürcistan turları hakkında bilgi sahibi olmak ve rehberlik hizmetleri için WhatsApp üzerinden mesaj atabilir ve bilgi alabilirsiniz. Tel. +7 910 270 66 71

 4. ulan yavşak ben orada 3 sene yaşadım 2017- 2020 arası batumun ciğerini bilirim şimdi çok pahalandı her şey ama benim kaldığım zamanlarda eğer kumar oynamazsan içki içmezsen 1000 dolara çok rahat yaşıyordun 1 ay boyunca bilip bilmeden ahkam kesmeyin ayrıca 2015 senesinde 3.5 ay yaşadım orada ağzı olan konuşuyo amk koyayım…

 5. haklısın osman kardeş gümrük kapısından kadın almayın adamı soyup soğana çevirirler disco olarak yalnızca garaj disco derim 100 dolara istediğin kadını al çıkar diğer gece külüpleri ve discolardan uzak durun derim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir