Buca Masaj Salonu

İyi bir masaj salonu bulmak için en önemli şey tavsiyedir. Arkadaşlarınıza sorun ya da internet üzerinden gidebileceğiniz salonların fiyatları ve kalitesiyle ilgili yorumlara bakın. Araştırmanızı iyi yapın çünkü masaj rahatlattığı kadar sakatlıklara da neden olabiliyor. Bunun için gittiğiniz salondaki masörlerin sertifikalın olmasına özen gösterin. Ayrıca masaj sonrasında bir süprizle karşılaşmamak için, masaj salonundan seans ücretleri ile ilgili bilgi almayı unutmayın!

Buca Masaj Salonu spa seansı randevunuzu oluşturmadan önce vücudunuzda ağrı, tutulma ya da gerginlik hissettiğiniz bölgelerinizi tespit etmeniz, ardından da merkezimizde bilgi vermeniz gerekiyor. Vücudunuzun herhangi bir bölgesine yanlış işlem uygulanmaması adına bilgileri doğru iletmeniz önem taşıyor. Bunun yanında Buca Masaj Salonu, seans sırasında tam anlamıyla kendinize geldiğinizi hissettirebilmek adına cep telefonlarınızı soyunma odalarında bırakmanız gerektiğine inanıyor. Günlük rutinimizde ve iş yaşamında telefonlarımızın 24 saat elimizde olduğunu düşünürsek, sadece belirli bir zaman diliminde teknolojiden uzaklaşıp hem bedeninizi dinlendirebilir hem de zihninizi boşaltabilirsiniz. Seans kuralları ve paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz de, terapi öncesi Buca Masaj Salonu görevlilerine ister telefon isterseniz de birebir olarak rahatlıkla danışabilirsiniz. 

Buca Masaj Salonu : Salona gitmeden önce gitmeye karar verdiğiniz salonun masörü ile tekniği ve seans hakkında bilgi alın. Dilerseniz kadın ya da erkek masör seçme olasılığınız olduğunu unutmayın. Ayrıca masaja başlamadan önce, vücudunuzda herhangi bir problemli yer varsa bunu masörünüze anlatmanızda fayda var. İlk defa masaja gidiyorsanız, terapiye başlamadan önce masörünüzü tanıyın. Bu vücudunuza başka bir insanın vereceği rahatsızlığı önlemek ve heyecanınızı alacak yöntemlerden biridir.

Müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce geliyor. Bu sebeple de spa ve masaj servislerimizden doğru bir şekilde faydalanabilmeniz adına bazı kurallarımız mevcut. Ancak spa kuralları keskin olmamasının yanı sıra, tam anlamıyla müşterilerimizi rahatlatma amacı güdüyor. Spora başlamadan önce 15-20 dakika kadar kardiyo yaparak ısınmanız gerektiği gibi, spa öncesi de duş almanız öneriliyor. Duş alabilmeniz ve terapiye daha iyi hazırlanabilmeniz için de spa seansına 15 dakika erkenden gelmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca erken geldiğiniz takdirde masaj süresinden 1 dakika bile kaybetmeden yararlanma imkânına sahip oluyorsunuz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir