C++ PROGRAMLAMA GELİŞTİRME KURSU

C++ PROGRAMLAMA GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ KURSU

Bu yazı merkezkurslari.com adresinden alınmıştır.

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi; C++ için gerekli olan yazılımları kurarak kullanması, Akış diyagramlarını kullanarak program tasarlaması, C++ ile temel yazılım kurallarını kavraması, C++ ile nesneye yönelik programlama metotlarını kullanan bireydir. C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu ise C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi mesleğini yürüten ve ya yürütmek isteyen bireylerin, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 64 saatlik C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi sonunda alması öngörülen sertifikadır. (Kurs bitirme belgesidir.)

 

C++ PROGRAMLAMA GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ KURSU FİYATI

2018-2019 Eğitim öğretim yılı için genel müdürlüğümüz tarafından ilan edilen C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu ücreti peşin 420TL taksitli fiyatı ise 561TL / 1 ay olarak planlanmıştır. Kurs fiyatları dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Güncel kurs ücreti ve kontenjanlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen eğitim koordinatörlerimizle iletişim kurunuz.

C++ PROGRAMLAMA GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ SERTİFİKASI KAYIT KAMPANYASI

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu fiyatı güncel kayıt dönemi için peşin ödemede %20 indirimli fiyat uygulanmaktadır. Taksitli ödemek isteyenler için de 1 aya kadar senetsiz, kredi kartsız, kefilsiz taksit imkânı kurumumuz tarafından sunulmaktadır. Ayrıca 5 kişilik toplu katılımda 1 kursiyer ücretsiz olarak kursumuzdan faydalanacaktır.

 

Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı resmi ruhsat ile faaliyet göstermekte olup; uzaktan eğitim, örgün eğitim ve kurumsal eğitim şeklinde eğitimler düzenlemeye ve sertifika vermeye yetkilendirilmiştir. Ayrıca Merkezi Eğitim Kurumları resmi onayı bulunması koşulu ile çeşitli dernek ve vakıflarla birlikte de gerekli yasal mercilerden izinli şekilde eğitimler ve kurslar da düzenlemektedir.

Bu nedenle tüm faaliyetlerimiz yasal hükümlere uygun şekildedir.

Alacağınız belgenin geçerliliği ve güvenilirliği açısından MEB onaylı kurumlardan C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimialmayı tercih etmeniz sizin menfaatinizedir.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2017 yılında oluşturulan eğitim programı 64 saat olarak planlanmıştır. 64 saatlik eğitim yaklaşık olarak 1 ay sürmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın bu alanda farklı saatlerdeki eğitimleri de bulunmaktadır. Bu nedenle eğitim koordinatörlerimizle görüşmeniz kurs seçimi yaparken size kolaylık sağlayacaktır.

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu kontenjan durumu

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu kontenjan durumu aşağıdaki gibidir. Kontenjanlar ilgili kursun branşına göre belirlenmekte ve anlık olarak değişmekte fakat size daha hızlı hizmet vermek için aşağıdaki grafikte anlık olarak güncellenmemektedir.

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu Eğitime Katılma Şartları

Kurs programına katılım şartları şu şekildedir;

  • En az okur yazar olmak, mesleği yapacak bedensel ve zihinsel yeterliliğe sahip olmak.

Yukarıdaki koşulları taşıyan bireylerin kursa katılırken aşağıdaki evrakları ibraz etmeleri gerekmektedir. Kurs kaydı sırasında istenilen evraklar;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Öğrenim durumunu gösterir belge (diploma, öğrenci belgesi vs.)
  • Vesikalık Fotoğraf 4 adet

*Bazı kurs programları ve meslekler için sağlık raporu, taahhütname, kurs başvuru formu gerekebilmektedir. Eğitim koordinatörünüzden bilgi alınız.

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Belgesi

Okur-yazar mezuniyete sahip bireylere yönelik olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2017 yılında hazırlanmıştır. Bilişim teknolojileri sektöründe halen çalışmakta olan veya çalışmayı düşünen bireylerin 20/06/2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında bu sertifikayı almaları zorunludur. Merkezi Eğitim Kurumları’ndan alacağınız C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Bitirme Belgesi (Sertifikası) Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı resmi belge olduğu için tüm Türkiye’de geçerlidir.

Ayrıca Mesleki ve Teknik Eğitim Yönetmeliği gereğince “İş yerlerinde, alanlarında meslekî eğitim görmüş olanlar istihdam edilir.” Denilmektedir.“İstihdam edilenlerin meslekî ve teknik orta öğretim diploması, sertifika ile kurs bitirme, kalfalık, ustalık, iş yeri açma belgelerinden en az birine sahip olmaları gerekir. Yapacağı işe uygun mesleki eğitim aldıklarını belgelendirmeyenler istihdam edilmezler.

İş yeri sahipleri ise istihdam edecekleri kişilerden, yapacakları iş ile ilgili mesleki eğitim aldığını gösterir belgeyi istemek zorundadır.” Denilmektedir. Yani yönetmelik hem çalışana hem işverene ortak olarak bu görevi vermiştir.

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Ders Programı

C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Ders Programı Bilişim teknolojileri sektöründe çalışan veya çalışmak isteyen bireylere yönelik hazırlandığı için öncelik işçi ve işverenlerin yasal zorunluluklarını yerine getirmek, sonrasında ise Bilişim teknolojileri sektörünün ihtiyacı olan eğitim almış nitelikli birey kazandırmaktır.

Bu nedenle C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Kursu eğitim programı da modüller halinde ve bireyleri sektöre hazırlayıcı nitelikte ve sistematik olarak hazırlanmıştır. Eğitim programının içerdiği C++ Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Sertifikası modülleri ve ders başlıkları aşağıdaki gibidir.

• Eclipse Ide C/C++ Kurulumu • Algoritmalar Ve Akış Diyagramları • C++ Kullanımı • C++ Nesne Tabanlı Programlama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir