ÇİNCE KURSU

ÇİNCE

Bu yazı sdm.com adresinden alınmıştır.

Çin bölgesel dilleri ya da lehçeleri, Çin’de yaşayan Hanlıların konuştuğu dillerin tümüne verilen isimdir. Çin-Tibet dil ailesine dâhil olan iki koldan birini oluşturmaktadır. Bunlar Sinitik diller olarak da adlandırılır. Dünyadaki 1 milyardan fazla kişinin anadili olarak konuştuğu Çince, tamamen ayrı bir dil olarak kabul edilebilecek kadar farklı diyalektlerden oluşmuştur. Çinliler, bu dilleri diyalekt teriminin karşılığı olarak kullandıkları fangyan terimi ile adlandırsa da genelde dilbilimciler tarafından konuşma dili olarak Çincenin bir dil değil bir dil ailesi olduğu kabul edilir. Bu aileye dahil 14 temel dilden en çok kullanıcısı olanlar; Mandarin, Kantonca, Min ve Hakka’dır.

ÇİNCE KURSU

 

Dünya nüfusunun çeyreğini Çinlilerin oluşturduğunu ve dünyada en çok konuşulan dilin Çince olduğunu biliyor musunuz? Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız bu pekâlâ Çince olabilir. Çince kursuna gitmek için belli bir yaş ya da meslek grubundan olmanız gerekmiyor. İş adamıysanız, Çin ile güçlü iş bağlantıları kurabilir, işlerinizi geliştirebilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz ikinci dilinize Çinceyi de ekleyerek yaşıtlarınızdan bir değil birkaç adım öne çıkabilirsiniz. Dünyanın en geniş ticaret hacmine sahip olan Çin de istediğiniz bağlantıları bu dili kolay bir şekilde öğrenerek kurabilirsiniz.

Çince öğrenmek kolay mı, zor mu?

 

 

Çincenin gramer yapısının çok basit olduğunu biliyor muydunuz? Türkçe gibi çekimlenmeyen bir dil olan Çincede, büyük-küçük harf gibi yazım kuralları da bulunmuyor. Peki, Çince neden zor bir dil olarak biliniyor? Çünkü Çince öğrenebilmek için kelime ezberlemek gerekiyor. Ne kadar çok kelime ezberlerseniz, o kadar iyi Çince konuşabilirsiniz.

Önümüzdeki yıl tatil rotanıza Çin’i de ekleyebilirsiniz. O muhteşem güzellikteki bahçeler, dağların doruklarındaki tapınaklar; doğal güzelliklerinin yanı sıra Çin Seddi gibi muhteşem tarihi yapılar ve diğerleri… Bu arada şunu da belirtmek gerekiyor ki, bir Çin seyahatinde İngilizce bilseniz dahi zorlanabilirsiniz çünkü Çinliler -özellikle yerel halk- sadece Çince konuşuyor. Onlarla Çince iletişim kurduğunuzu düşünsenize! Harika yerler ve tatlar keşfedilmek için sizi bekliyor.

Bir an önce karar verin ve Çince kursu ya da Çince özel ders almaya başlayın. Çok kısa zamanda bir Çinli gibi konuştuğunuzu gördükçe siz de şaşıracaksınız.

ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR

  • İş için Çince

  • Çocuklar İçin Çince

  • Pratik Çince

  • Kolay Çince

  • Çince kursu İstanbul

ÇİNCE ÖZEL DERS

Eğer yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, Çince özel ders alabilirsiniz. İstanbul Şişli merkezde yer alan SDM Dil Okulu – SDM Language School, Çince özel ders alabileceğiniz en ideal dil okullarının başında geliyor. Üstelik Çince kursu size özel olacak, uzman eğitmenlerden bire bir ve yüz yüze ders alacaksınız. Kalabalık sınıflarda eğitmenlerle kuramayacağınız diyalogları burada kurabilecek, aklınıza takılan her soruyu sorabileceksiniz.

Taksim, Mecidiyeköy, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. Çince dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

Çince Özel Ders Programları için SDM Dil Okulu Eğitim Danışmanları ile iletişime geçebilir, eğitim hedef ve amaçlarınıza yönelik dil eğitiminiz hakkında tüm detayları bire bir konuşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

ONLINE ÇİNCE SEVİYE TESTİ

 

Çince Seviyenizi ölçmek için teste başlayın.

 

Çince Seviye Tespit sınavı

 

 

ÇİNCE KURS TAKVİMİ

 

Kurs takvimimiz bire bir eğitim olduğu için bireylere özel olarak oluşturulmaktadır.

 

ÖZEL AMAÇLI PROGRAMLAR

  • İş için Çince
  • Çocuklar İçin Çince
  • Pratik Çince
  • Kolay Çince
  • Çince kursu istanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir