Dünyanın en huzurlu şehri VİYANA’nın gece hayatı…

Turistik, Tarihi, Anıtsal, Proje Şehri

Avusturya‘nın en büyük şehri ve de başkenti, Muhteşem Süleyman’ın 2 kez gözdağı amacıyla kuşattığı, dünyanın en huzurlu şehri ünvanını kapmış VİYANA’ya hoşgeldin okur!

Geride bıraktığı büyüleyici ve uğultulu sanatsal, kültürel mirasın yanı sıra, genç ruhlu ve eğlenceli canlı müzik ya da disko eşliğinde çok memnun kalacağınız bir şehir. Eğer yaşamak için bir yer arıyorsanız incelediğiniz yer altın oran tadında!

Dünyanın en ünlü DJlerinin sık sık uğradığı, küçük mekanlara ama kaliteli seslere, tekno-ritimlere, canlı müziklere sahip Viyana, 10:00-04:00 arasında genelde açık oluyor. Kulüplere giriş fiyatı prestije göre bayağı

değişebiliyor.

Taverna (han) denilen geleneksel olan, konaklamanın, şarap ve biranın baskın olduğu rahat, huzurlu ve eşsiz mekanları bulunuyor. Yaz aylarında festival alanına dönüştürülen Tuna Kanalı;

Bu eşsiz, huzurlu ve güzel ortamlardan birisi. Daima aktivite dolu, gece hayatının taşkın olduğu bölgelerden birisi, diyeceğim o ki eğer huzurlu bir gece hayatı istiyorsanız aradığınız şehir VİYANA.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir