Elit Prestij Organizasyon Gaziantep

Elit Prestij Organizasyon Gaziantep, davet ve organizasyon firması olarak kurulmuş. Pek çok 5 yıldızlı otelle çalışmış. Bünyesinde 15 kişilik full time, 60 kişilik part time çalışanı bulunuyor. Kendi bünyesinde oturma gruplarını, bistroları, sandalyeleri, ışıklı bar ve kokteyl masalarını barındırıyor. Ayrıca kendi hizmet binasında bulunan fotoğraf stüdyosunda da farklı çekimler gerçekleştirebiliyorlar.

BİZ KİMİZ ?

       Davet ve organizasyon firması olarak kurulan Elit prestij Organizasyon başarısını ve tecrübesini yeni bir kadro ve uzun vadeli bir strateji ile kurumsal alana da taşıma sürecine girmiş olup yenilikler yapmaktadır.
         Pek çok 5 yıldızlı otelin önerdiği ilk firmalardan biri olan elitprestij  15 kişilik  full time  60  kişilik part time ekibi ile takım çalışmasına inanan yenilikçi detaycı ve çözüm üreten bır kadroya sahıptır.elitprestij organizasyon hem Gaziantep de hem de yakın illerde başarılı projeler gercekleştırme gücü ve becerısı ile diger organizasyon  fırmalarından ayrılmaktadır.

NELER YAPARIZ ?

  Elit prestij organizasyon oturmagrupları, sandalyeler, bistrolar, ışıklı bar ve kokteyl masaları gibi ihtiyaç duyulan  bütün ürünlerı kendı bünyesınde bulundurmaktadır coklu depolarıyla çok geniş ürün yelpazesıne sahıp olmaktadır.
        Elit prestij  kendi hizmet binasında bulunan fotoğraf stüdyosunda ürün, katalog, moda, kapak, model çekimlerini üstün görüntü ve ışık ekipmanlarıyla gerçekleştirir. Elit prestij’in prodüksiyon ve fotoğraf cekımı stüdyosu, teknolojik özelliklerinin yanı sıra kostüm değiştirme alanı, müşterileri için keyifli bir dinlenme imkânı sunan barı ve  son derece rahat ve ferah bir çalışma ortamı sunar.
                                                – Elit Prestij Ekibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir