Ev Dezenfekte Şirketi Adana

En İyi En Yakın Yorumları Fiyatları Servisi Numarası

Ev Dezenfekte Şirketi Adana

Adana Dezenfeksiyon Firması Fabrika ilaçlama Ev Dezenfekte Şirketi Adana Dezenfektan Firması olarak steril ofis dezenfekte, steril avm dezenfekte, steril apartman dezenfekte ,steril okul dezenfekte , steril ev temizlik, bina dezenfektan, bina dezenfeksiyon, ofis dezenfekte, dezenfekte şirketleri, ilaçlı dezenfeksiyon, buharlı dezenfekte , buharlı antibakteriyel Dezenfektan, antiviral temizlik Dezenfektan işlemleri uygulanır.

 DEZENFEKSİYON İLAÇLAMA FİRMASI

Adana Dezenfeksiyon Firmaları Virüs Dezenfekte İlaçlama

Dezenfekte ilaçlama hizmetimiz ile mekanlarınızı bakteri ve virüslere karşı temizliyoruz. Adana Dezenfeksiyon Firmaları Profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli ekibimiz ile Corona virüslerine karşı sağlığınızı koruma altına alıyoruz.Ev Dezenfekte Şirketi Adana

Firmayı aramak için Tıklayın..

Ev Dezenfekte Şirketi Adana Dezenfektan ürünümüz Nano Gümüş’tür. Nano Gümüş’ün Antibakteriyel Etkisi

Uygulandığı tüm yüzeylerde iyonlaşarak uzun süreli (ortama 3 ila 6 ay) antibakteriyel özellik gösterir. Çok özel formülasyonu sayesinde virüslere de etken hale getirilmiştir. Bakterileri kendisine doğru çekip yok etme özelliği patentlidir.Adana Dezenfeksiyon Firmaları

Ev Dezenfekte Şirketi Adana

Genel Dezenfeksiyon Dezenfekte Hizmeti Toplu Yaşam Alanlarında, Kurumlarda , Hastanelerde , Okullar da , Kreşler de , Tren , Uçak , Otobüs , Gemi Gibi Ulaşım Araçlarında Günümüzde Birçok Yaygın Hastalığın Bulaşmasını Ve Kontrolünü Sağlamak Amacı İle Uygulanmaktadır.Ev Dezenfekte Şirketi Adana İnsan Sağlığını Korumak Açısından Özellikle Şehir Hayatında Çok Önemli Bir Yer Almaktadır . Dünya Nüfusunun Devamlı Artışı Ve Birçok Kimyasalın Hayatımızda Olumsuz Olarak Kullanılması Adana Dezenfeksiyon Firmaları

Adana dezenfekte işlemi ne kadar sürüyor?

Aldığınız hizmete göre değişebiliyor. Apartman yaklaşık 1-3 saat arası sürerken ev dezenfeksiyon işlemi ise 1 saat civarı sürmektedir.

Adana dezenfeksiyon işlemi sonunda ne zaman eve girebilirim?

Dezenfekte işlemi bittikten yaklaşık 3-4 saat sonra evinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ev dezenfeksiyonu zararlı mı?

Sağlık bakanlığı onaylı solüsyonlarla yapılan işlemlerin asla zararı yoktur. Lakin ucuz diye nitelendirilen ürünler, ilerleyen süreçlerde sağlığınızı olumsuz olarak etkileyecektir.

Ev Dezenfekte Nasıl Yapılır?

Dry Center ev dezenfekte, en etkili sonuçlar ve ulaşılması en zor alanlara ulaşmak için gelişmiş makineler ile çeşitli iç mekan dezenfektan uygulama yöntemlerinin bir kombinasyonu kullanılarak yapılır. Bu sayede, hem evdeki virüs ve bakteriler %99,999 dezenfekte edilir hem de güçlü bir antiviral ve antibakteriyel etkiye ulaşılır.

Son teknoloji 3M marka cihazlarla yapılan işlem öncesi ve sonrası ölçümlerle kanıtlanabilir hijyen sağlayan ev dezenfeksiyon aşamaları:

Ev Dezenfekte Ne Kadar Sürer?

Ev dezenfekte, 100m² bir ev için standart bir hizmet verildiğinde yaklaşık 1 saat sürer. Bu süreye; işlem öncesi yapılan hazırlıklar, sık temas edilen yüzeyleri silmek, ev dezenfektan ilacı ve dezenfekte makinesi ile evi dezenfekte etmek, işlem öncesi-sonrasında yüzeyleri 3M ATP Ölçer cihazla ölçmek dahildir.

1 saat süren bu işlemler, birçok durumda ortam dezenfeksiyonu için istenilen sonuçların alınmasını sağlar. Yüzeylerdeki mikroorganizmaların yoğunluğuna göre ek uygulamalara ihtiyaç duyulursa, ev dezenfekte etme süresinde uzamalar olabilir.

Dezenfekte Nedir?

Dezenfekte; cansız yüzeyler, nesneler üzerine dezenfektan uygulanılarak patojenik mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasıdır. Dry Center’ın verdiği başarılı hizmetler ile bakteri, virüs, mikrop sayısında istenen konsantrasyona kadar azalma sağlanır. Dry Center, hizmet öncesi-sonrası raporlama yaparak diğer ev dezenfekte eden firmalar ile kıyaslandığında etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bir hijyen sağlar.

Adana dezenfeksiyon şirketleri Adana dezenfektan Firmaları Adana Aladağ Ceyhan Çukurova Feke İmamoğlu Karaisalı Karataş Kozan‎ Pozantı‎ Saimbeyli Sarıçam Seyhan Tufanbeyli‎ Yumurtalık‎ Yüreğir dezenfeksiyon şirketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir