GAZİANTEP ÇIKIŞLI KARADENİZ VE BATUM TURU 2019

  • Gaziantep Çıkışlı Karadeniz Rüyası ve Batum Turu / 3 Gece Otel Konaklaması

750 TL

 

Hareket Yeri Gaziantep

Gece / Gün
4/ 5

Ulaşım
Otobüs

Gaziantep Çıkışlı Karadeniz Rüyası ve Batum Turu / 4 Gece Otel Konaklaması

Otobüs Ulaşımlı Tur Toplam Fiyatı

%40 İndirimli

toplam 750 TL

Çıkış Tarihi 15 Eylül 2019

İletişim

+90 537 738 19 06 Gülhan Hanım

Rezervasyon Yap

Gaziantep Çıkışlı Karadeniz Rüyası ve Batum Turu / 3 Gece Otel Konaklaması

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı

* Açık Büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 3 Akşam Yemeği

* Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)

* Milli Park Giriş Ücretleri

* Batum Turu

* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

* Nazende Tour Otobüsü İçerisindeki İkramlar

* Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Doğu Karadeniz-Gürcistan Batum Turu (4 Gece / 5 Gün)

1.GÜN: (HOPA,AYDER)

Sabah kahvaltısı sonrası (ekstra) Ayder’e hareket Fırtına Deresinde dileyen misafirlerimizle rafting yapıyoruz. Osmanlı Taş Köprüsünden geçip çay bahçelerine ulaşıyor ve çaylara dokunuyoruz.Osmanlı Restoran’ında yöresel öğle yemeği (ekstra). Çamlıhemşin’de serbest zaman. Ayder yaylasına varış ve akşama kadar muhteşem manzaralar eşliğinde yayla gezisi. Gelintülü Şelalesinin görülmesinin ardından dileyenlerle Kavrun Yaylası’na çıkıyor ve Kaçkar Dağları’nın muhteşem manzarasını izliyoruz. Dönüş orman içi ce dere boyunca yapılacak. Kaplıcaya girme imkanı akşam yemeği ve konaklama Ayder’deki otelimizde…

2.GÜN: (GÜRCİSTAN, BATUM TURU)

Otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrası Hopa’ya geçerek Sarp Sınır Kapısı’ndaki kısa gümrük işlemlerimizden sonra Batum’a geçiyoruz. Botanik Bahçe, Meydan ve tarihi mekanları gezerek akşam saatlerinde konaklama için Rize’deki otelimize yerleşiyoruz.

3.GÜN: (AYDER, RİZE,UZUNGÖL)

Kahvaltı sonrası yeşilin her tonunun barındıran manzaralar arasında sabah yürüyüşü ve sonrasında Uzungöl’e hareket. Rize Bezi fabrikasında Rize Bezi dokumasının, yol güzergahımızdaki çay üretim fabrikasında çayın yapılışının izlenmesi ve çay alış-veriş imkanı. Rize’deyiz. Çay Müzesi, arkeoloji ve etnoğrafya Müzesi’nin gezilmesi. Uzungöl’e varıyor ve göl kıyısı boyunca gezmeye başlıyoruz. Ardından öbek öbek yeşile bürülü yayla turu yapıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trabzon’daki otelimizde.

4.GÜN: (UZUGÖL, SÜMELA, TRABZON, GİRESUN, ORDU)

Kahvaltı sonrası Maçka’dan geçerek Sümela’ya hareket. Sümela Manastırını geziyoruz. Su kaynağı üzerine kurulmuş olan Coşandere tesisinde dinlenme, mütakiben Trabzon’a hareket. Trabzon’a varış ve şehir gezisi. Akçaabat’ta denize sıfır bir restoranda meşhur Akçaabat köftesini tatma imkanı (ekstra). Giresun şehir merkezinde fındık ve fındık ürünleri alış-verişi için serbest zaman. Ardından Ordu’ya hareket. Ordu’da Boztepe’ye teleferikle çıkarak şehri ve denizi adeta uçaktan seyreder gibi izliyoruz. Teleferikle tekrar aşağı indikten sonra gece konaklayacağımız otele hareket ediyoruz. Konaklama Ordu’da denize sıfır konumdaki otelimizde.

5.GÜN: (ORDU, ÜNYE, SAMSUN, TOKAT, SİVAS)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından mavi tur yapıyoruz. Fatsa-Ünye üzeri Samsun’a gidiyoruz. Bandırma gemisi, Atatürk’ün karaya çıktığı yer, Atatürk Müzesi ve heykelini gördükten sonra meşhur Karadeniz pidesini tatma imkanı (ekstra). Havza’dan geçerek Amasya’ya varıyoruz. Selçuklu Medresesi , Osmanlı Saat Kulesi, Yeşilırmak kenarında Şehzadeler Konağı ve parkı, Yıldırım Beyazıt Cami ve Külliyesi, Minyatür Amasya Müzesi gezisi sonrası Tokat’tayız. Buradaki molamızın ardından gece saatlerinde Sivas’a geçiyoruz. Sivas’ta Çifte Minare, Gök Medrese, Kongre Binası ve şehir merkezi gezilerimizin ardından restoranda akşam yemeği (ekstra). Akşam yemeği sonrası gece yolculuğu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ (…… TL)

  • Ulaşım ve programda belirtilen tüm transferler
  • 4* ve 5* yıldızlı otelde konaklama
  • 4 sabah kahvaltısı
  • 4 akşam yemeği
  • Yurt içi seyahat sigortası
  • Van Der Zee turizm ikramları
  • Profesyonel Rehberlik

Müze ve ören yerleri giriş ücreti fiyata dahil değildir.

Çocuk indirimi 0-7 yaş ücretsiz, 7-11 yaş yatak talep edilmezse %50 indirimli 12 yaş üstü tam ücret.

 

GECEMANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.