Gaziantep En İyi Cep Telefonu Tamir Servisi

Telefonunuzda yaşanan sorunlar telefon markanıza ait bünyemizde barındırılan uzman teknisyenler ve özel ekipmanlar aracılığı ile anında çözüme kavuşturulur. Tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda ekran değişimi, cep telefonu tamiri, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri bir arada sunulmaktadır. Teknik servisimizde yapılan bütün tamir işlemleri sonrası garanti kartınız hazırlanmakta ve bu sayede yaşayacağınız en ufak sorun dahi garanti kartınız ile çözüme kavuşturulmaktadır.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunan teknik servisinde cep telefonu tamir, ekran değişimi, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetlerini bir arada sunmaktadır. 14 yılın vermiş olduğu tecrübe ve uzman LG, iPHONE, SAMSUNG, SONY, ASUS, TURKCELL, ALCATEL, NOKIA, HUAWEI, CASPER, HTC teknisyenleri ile birlikte bozulan cihazlarınız ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden sonrası onay verdiğiniz taktirde tamir edilmektedir.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ. İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72 Whatsapp: 0532 100 4147

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur. Tabelamız alttaki fotoğraflarda olduğu gibidir.

Teknik servisimiz, Gaziantep  Yeditepe Metrobüs Durağı‘nın çıkışında sağda, Karataş Evlendirme Dairesi‘nin karşısında, GENPA teknik servisinin yanındadır. Kapı numarası 33‘dür. Garanti BankasıYapı Kredi Bankası ve Finansbank ile birlikte künefecilerin sırasında E5 çıkışındadır.

ADRES: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy (Yol tarifi için Tıklayınız.)

TEL : 0216 550 40 60  GSM : 0532 772 48 72

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR

Gaziantep’de yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. GSM İletişim LTD. ŞTİ. ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 298026731 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gaziantep’in EN İYİ CEP TELEFONU TAMİR SERVİSİ

GSM İletişim LTD. ŞTİ. Türkiye’de en fazla ekran değişimi ve cep telefonu tamiri yapan ve bu rekorunu gerek videoları gerekse de yapmış olduğu başvurular ile kanıtlamış olan bir teknik servistir. Sadece 2015 yılında yapılan 5000‘in üzerinde ekran değişimi ve 3000‘in üzerinde cep telefonu tamiri ile İstanbul’un en hızlı ve kesintisiz hizmetini bir arada sunan GSM İletişim LTD. ŞTİ. tarafından yapılan her onarım işlemi 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. bünyesinde bulunan uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz her ekran değişimi ve cep telefonu tamirinde cihazınızı itina ile temizlemekte, onarım yapıldıktan sonra ise ilk günkü haline geri dönmesini sağlamaktadır. Özel ekipmanlar ile yapılan cep telefonu tamirinin kesinlikle bilgileriniz silinmez, cep telefonunuzun performansında değişiklik yaşanmaz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.‘DE SUNULAN HİZMETLER

GSM İletişim LTD. ŞTİ.’de sunulan hizmetler cep telefonu ekran değişimi, cep telefonu tamiri, yedek parça ve aksesuar temini ve operatör TL (parça kontör) ana bayiliği olarak 4’e ayrılır. Kırılan ekranlar sadece 20 dakika içerisinde orjinali ile değiştirilir, cihazınızın bozulan parçaları 20 dk – 1 saat içerisinde tamir edilir, dilediğiniz aksesuar temini yapılır ve parça kontör (TL) bayiliği verilir.

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ

GSM İletişim LTD. ŞTİ. cep telefonu ekran değişiminde Türkiye rekoruna sahip bir teknik servistir. Ekranı kırılan, camı çatlayan, dokunmatiği basmayan, ekrana görüntü gelmeyen cep telefonlarınız %100 orjinal ve seri numaralı ekranlar kullanılarak sadece 20 dakika içerisinde tamir edilir. Tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamıza alınan arızalı (ekranı kırık) cihazlarınızın ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak çıkartılır. Telefonunuzun performansının artması amacı ile cihazınızın içerisinde biriken kir ve toz zerrecikleri tamamen temizlenir. Ardından fabrikasyon vakumlu ekran takım işlemlerine geçilir.

Antep GSM İLETİŞİM’DE DEĞİŞTİRİLEN EKRANLARIN BİR KISMI

Ekran değişimi gerçekleştirildikten sonra bütün testleri yapılır. Ardından incelemeniz amacı ile sizlerin beğenisine sunulur. Bu aşamada yaşayacağınız en ufak bir sorunda dahi ücretiniz geri iade edilir. Onay verdiğiniz taktirde ise tekrar aynı sorunu yaşamamanız amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır, garanti kartınız hazırlanır ve cep telefonunuz sizlere sunulur. Yapılan ekran değişimlerinde kesinlikle bilgileriniz silinmez, telefonunuzun performansında değişim yaşanmaz aksine artması sağlanır.

CEP TELEFONU TAMİRİ VE BAKIMI

Cep telefonlarında yaşanan ekran kırılmaların yanı sıra yaşanan bir çok problem bulunmaktadır. Örnek olarak cihazınızın bataryası hemen bitiyor olabilir ya da cep telefonunuz şarj almayabilir. Ekranda değil de cihazınızın kasasında çatlamalar ya da kırılmalar olabilir. Kulaklık girişi bozulmuş, karşı tarafa ses gitmiyor, arka – ön kamera çalışmıyor, hoparlörden ses gelmiyor ya da cihazınız sim kartınızı okumuyor olabilir. Bu benzeri yaşanan bütün sorunlar uzman teknisyenlerimiz tarafından anında çözüme kavuşturulmaktadır.

Teknik servisimize geldiğinizde aynı zamanda dilediğiniz aksesuar ev yedek parçaya da anında sahip olabilir, sizler için özel olarak temin edilmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda iş sektöründe sizlerde parça TL (kontör) bayisi olarak hizmet verebilir ve iş gelirinizi arttırabilirsiniz.

GSM İLETİŞİM LTD. ŞTİ.‘YE HER ZAMAN BEKLERİZ

Teknik servisimize gelebilmeniz için illaki cep telefonunuzda bir sorun yaşamanıza gerek yok. Ne zaman cihazınız ile ilgili bir bilgi alışverişinde bulunmak isteseniz uğrayabilir ve çayınızı yudumlarken uzman teknisyenlerimizin sorularınızı cevaplamalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yine dilediğiniz zaman ücretsiz arıza tespiti hizmetimizden teknik servisimize gelerek faydalanabilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olduğunda ya da sorunlarınız ile ilgili bilgi almak istediğinizde hemen aşağıda bulunan yorum alanından yazabilir ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanmalarını sağlayabilirsiniz.

GSM İletişim LTD. ŞTİ. siz değerli cep telefonu kullanıcıları sayesinde “Gaziantep’de En İyi Cep Telefonu Tamir Servisi” olmuş ve yine siz değerli kullanıcılara en iyi hizmeti en hızlı ve kesintisiz bir şekilde verebilmeyi misyonu olarak belirlemiştir. Teşekkürler…

GECEMANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.