Gaziantep Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Montajı

Gaziantep Su Arıtma Cihazı fiyatları arayan müşterilerimiz için Gaziantep’te imalathanesi bulunan şirketimiz, müşterilerine sağlıklı su vermeyi ilke edinen bir firmadır. Su Arıtma 1996 yılında Gaziantep’te kurulmuş olup, Gaziantep Su Arıtma Cihazı bayilikleri ve 81 ile uzanan ağıyla diğer tüm şehirlerdeki müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Su Arıtma Cihazları

Gaziantep Su Arıtma İletişim : +90 536 402 17 27

Su filtreleri ve aksesuarları içerisinde yer alan gaziantep su arıtma cihazları fiyatları, musluktan akan suyu arıtarak temiz su içme ihtiyacını karşılar. Cihaz içinde yer alan birincil filtre sayesinde musluk suyundaki çamur, kum ve toz tanecikleri mükemmel bir şekilde ayrıştırılır ve su içilebilir hale gelir. İkincil filtre, sudaki klor miktarını dengeleyerek suyun saflığını ayarlar. Üçüncül filtre ise suyun tadı ve kokusunu biçimlendirerek suyu olabilecek en iyi tat ve koku seviyesine ulaştırır.

Su Arıtma Cihazları

Gaziantep Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Su Arıtma Cihazları, Gaziantep Su Arıtma Cihazı Fiyatları Gaziantep Su Arıtma Cihazı konusunda en köklü firmalardan olup ürün gamında sizin için birçok ürün barındırmaktadır. Hem imalat hem de ithal ürünleriyle size en sağlıklı içme suyunu sunmaktadır.

Gaziantep Su Arıtma Cihazı
Ev Tipi Su Arıtma Cihazları:
Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem (VIP)
Gaziantep Su Arıtma Cihazı
Kapalı Kasa Reverse Ozmos Sistem Su Arıtma Cihazları (VIP)

Su arıtma cihazları markaları ve fiyatları

Su Arıtma şirketimizin gayet şık görünen, ürün gamımıza yeni eklenmiş, Gaziantep Su Arıtma Cihazı olan Ev Tipi Su Arıtma sistemleri arasında yer alan NS-01 modeli Reverse Ozmos Sistem , su arıtma cihazları markaları ve fiyatları günlük 5 tona kadar su arıtabilir. 8 litrelik deposuyla sularınız kesildiğinde sizi yalnız bırakmaz.

Basit su arıtma cihazı

Yumuşaktır. Çok az miktardaki kalsiyum ve magnezyum iyonları sayesinde en çok tercih edilen kaynak sularına benzer.
Tazedir. Şelale suyu gibi bol miktarda oksijen içerir. Uzun süre beklemediği ve hep yenilendiği için tazedir.
Ekonomiktir. Damacana veya pet şişe sularla kıyaslandığında neredeyse bedavaya gelir.
Zahmetsizdir. Damacana taşıma sorunu yoktur. Musluğu açmak yeterlidir.
Lezzetlidir. Yemeklerinizin, çayınızın tadının ne kadar değiştiğine inanamayacaksınız!
Şık Durur. Tezgahınızın altında yer kaplamaz ve çok şık durur.
Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı (Safir)
Gaziantep Su Arıtma Cihazı
Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazları

Gaziantep Karataş Su Arıtma

Kapalı Kasa Reverse Osmosis Gaziantep Su Arıtma Cihazı olan Safir model cihazımız diğer kapalı kasa reverse osmosis sistemleriyle aynı filtreleri kullanmaktadır ve aynı özelliklere sahiptir. Kapalı Kasa Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazıolan Safir model cihazımız su arıtma yöntemlerinden olan ters ozmozarıtmayı kullanmaktadır. Su Arıtma Yöntemleri konusunda en gelişmiş sistem olan ters ozmoz su arıtma sistemi ailenize ve size değer katarak en sağlıklı suyu evlerinizde kullanmanızı sağlar.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı (Yakut)
Gaziantep Su Arıtma Cihazı
Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

5 Aşamalı Su arıtma cihazı

Yakut Ev Tipi Gaziantep Su Arıtma Cihazı ters ozmoz su arıtma yöntemini kullanan bir su arıtma cihazıdır. En iyi su arıtma cihazı Yakut Ev Tipi Su Arıtma Cihazı diğer reverse osmosis su arıtma sistemleriyle aynı teknolojiyi kullanarak evinizde sağlıklı su kullanmanız için tasarlanmıştır. Gayet şık görünür ve tezgahınız altında açık kasa reverse osmosis su arıtma cihazına göre çok daha az yer kaplar ve 8 litrelik deposuyla sularınız kesildiğinde de sizi yarı yolda bırakmaz.

Birinci Su Arıtım Aşaması : Sediment Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde Suyla temasa geçen ilk filtre 5 mikron gözenek özelliğine sahip olan ve pas, çamur ve asbest gibi tortuları arındırarak suyu berrak bir hale getirir.

İkinci Su Arıtım Aşaması : Karbon Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde İkinci aşamada kullandığımız bu filtre içerisindeki karbon sayesinde, klor, kireç, tortu, pas, kirli koku ve kötü tadı almaktadır.

Üçüncü Su Arıtma Aşaması : Spun Su Arıtma Filtresi

Ters ozmoz arıtma sisteminde 1. aşamadaki 5 mikron filtre ile neredeyse aynı işlevi görür ama 1 mikron derinliğindedir. İlk iki aşamadan geçen suyu son kez süzerek ters ozmos sisteminin en önemli parçası olan membran filtreye suyu ayrıştırması için gönderir.

Dördüncü ve En Önemli Su Arıtma Aşaması : Membran Su Arıtma Filtresi

Günümüzde sadece şehir şebeke suları için değil deniz suyunu arıtmak amacıyla dahi Membran Filtre kullanılmaktadır. Kısaca su moleküllerinin membran gözlem çapı olan 5 ya da 10 angstrom olan milimetrenin 10 milyonda biri kadar gözeneklere sahip membran, uzun levhalar halinde, kat kat ve deliklidir. Arsenik, kurşun gibi küçük moleküllü maddeler asla membran’dan geçemez! Ters ozmoz ve membran sistemi Mikro, ultra, nanofiltrasyondan daha öte bir teknolojidir. Burdan geçen suyun zararlı maddeleri atığa gönderilir ve giderden dışarı atılır. Eğer günlük 20 litre su kullanıyorsanız ay sonu su faturanıza sadece ve sadece ekstra 10 lira yansıyacak, siz de sağlıklı suyunuza kavuşmuş olacaksınız.

5. Son Su Arıtma Aşaması : Tatlandırıcı Filtre

Membran’dan geçmiş temiz su tatlandırılır ve son olarak musluğunuzdan çıkması için bu filtre sayesinde tatlı hale getirilir. Tatlandırıcı filtre içerisinde hiçbir kimyasal barındırmaz ve Su Arıtma ‘nın kullandığı tüm ekipmanlar TSE , ISO 9001 onaylıdır. Ters ozmoz arıtma sistemi kullanabileceğiniz en iyi su filtrasyon sistemidir.

Su Arıtma aynı zamanda Endüstriyel Sistemlerle de birçok şirketten referans almayı başarmış ve birçok şirketin suyunu sağlıklı hale getirmiştir.

Bu şirketlerden bazıları :
MİTAŞ A.Ş
KÖFTECİ YUSUF
JOURNEY TEKSTİL
TITAN CONSTRUCTION
T.C SAĞLIK BAKANLIĞI
ANKARA BELEDİYESİ
IĞDIR BELEDİYESİ
KARAMAN VALİLİĞİ
KARAMAN’DA BİRÇOK KÖY
RAMADA HOTELS
SHERATON HOTELS

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları, Endüstriyel Su Arıtma Sistemlerimiz:
Endüstriyel Su Arıtma Cihazları genellikle işyerleri, kafe, restoran vb. işletmelerin ihtiyacına yönelik oluşturulmuş olup, şirketimizin endüstriyel sistem yetkilileri tarafından keşif yapılarak bağlanmaktadır.

Filtre Değişimi

Gaziantep Seyyar Su Arıtma Cihazı Ultraviyole Su Arıtma suda bulunan mikroorganizmaların, ultraviole dezenfeksiyon sistemi ile 254 nm dalga boyundaki mor ötesi ışınlara maruz bırakılarak, DNA ve RNA yapılarının bozularak zararsız hale getirilmesi işlemine biyolojik arıtım denir. Bu bir Endüstriyel Su Arıtma Sistemidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gaziantep Su Arıtma Servisi

Tandem Yumuşatma Sistemi Endüstriyel Su Arıtma uygulamalarında 24 saat kesintisiz çalışan işletmelerde tesisatı ve makinaları korumak, en önemlisi standart kalitede üretim yapabilmek için, su sertliğinin değişken olmamasını sağlamaktadır. Kiralık su Arıtma Cihazı

Gaziantep Su Arıtma Cihazı Direk Akışlı Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemi daha çok kafe, restoran, yemekhane, küçük ve büyük ölçekli işletmelerde kullanılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Gaziantep Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Maxi Su Arıtma cihazları , maxi ve mini olmak üzere ikiye ayrılır. Maxi Su Arıtma Cihazı otomatik bir sistemdir, tuz bakımını kendisi yapar, hiçbir prosedürle uğraşmanıza gerek kalmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

42 thoughts on “Gaziantep Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Montajı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir