Gaziantep Su Arıtma Montaj Filtre Değişimi Fiyatları

Gaziantep Su arıtma filtresi fiyatları firmamızda rakiplerimize göre daha düşüktür. Çünkü firmamız filtreleri doğrudan üretimden temin etmektedir. Bu da aracıları devreden çıkarması anlamına gelir ve maliyeti düşürür. En uygun fiyatlarla su arıtma cihazı filtre değişimleri yaptırmak için firmamızı arayabilirsiniz. Gaziantep’te Su arıtma filtre değişimi ve her çeşit su arıtma cihazı servisi, su arıtma filtre değişimi, su arıtma filtre satışı, su arıtma cihazı montajı ve su arıtma filtre bakımı, su arıtma filtre fiyatları konularında firmamızı arayabilir,  profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. GAZİANTEP SU ARITMA SERVİSİ9,8★★★★★Aktif

  • Gaziantep
  • Şahinbey

+90 536 402 17 27 Hemen Ara!

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Süreleri Ve Özellikleri

Su arıtma cihazınızın bakımı filtre değişimi montajı gibi satış sonrası hizmetleri kapsayan işlerdir. Ülkemizin bir çok alanında hizmet veren ekip arkadaşlarımız vardır. Fakat bazı dönemlerde bu durum değişebilir. Bazen şubelerimiz  farklı sebeplerden dolayı kapanma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda online hizmet veren firmamız müşterilerimizin sorunlarının telefon yolu ile çözüme ulaştırmaktadır. Su arıtma sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu alan satış sonrası servis hizmetleridir. Bu iş bazen müşterinin kendisine kalmaktadır. Sizin de  su arıtma cihazları ile alakalı sıkıntınız var ise firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

AşamaDeğişim SüresiÖzellikleri
1.AŞAMA12 İnç 5 Mikron Tortu Filtre(Değişim 6-12 ay)Sudaki 5 mikron çapından büyük kaba tortu, partikül, kum, çakıl, çamur gibi maddeleri filtre ederek ön filtrasyon sağlar ve membran filtreyi korur.
2.AŞAMA12 inç Aktif Karbon Filtre (Değişim 6-12 ay)Sudaki klor ve diğer kimyasalları filtre ederek bulanıklığı giderir, kötü koku ve tadı etkileyen tüm unsurları ortadan kaldırarak membran filtrenin optimum ömürde en yüksek performans ile çalışmasını sağlar .
3.AŞAMA12 inç GAC Karbon Filtre(Değişim 6-12 ay)Granül karbon yapısı ile sudaki klor ve diğer kimyasalları filtre ederek bulanıklığı giderir, kötü koku ve tadı etkileyen tüm unsurları ortadan kaldırarak membran filtrenin optimum ömürde en yüksek performans ile çalışmasını sağlar.
4.AŞAMATers Ozmos Membran Filtre(Değişim 12-18 ay)Ters ozmos işlemini gerçekleştirerek suyu yarı geçirgen zar olan membran gözeneklerinden geçişini sağlar. Nano boyuttaki tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakteri, mikroorganizma ve kireci arıtarak ideal nitelikte steril içme suyu elde etmenin en üstün teknolojisidir.
5.AŞAMAHindistan Cevizi Tatlandırıcı Karbon Filtre (Değişim 6-12 ay)Hindistan cevizi kabuğu ve granül aktif karbon içeriği sayesinde suyu musluktan akmadan hemen önce son kez filtre ederek steril ve lezzetli içme suyu elde edildiğinden emin olunur.
6.AŞAMAMineral Filtre (Değişim 12-18 ay)Zararlı maddelerden arınmış steril içme suyunu, içerdiği doğal mineral taşları sayesinde besleyerek, oranda mineralli ve içme suyu elde etmeyi sağlar. Yüksek oranda mineralli içme suyu antioksidan etki yaratırken, metabolizmayı hızlandırarak organların korunmasına yardımcı olur.
7.AŞAMAAlkalin Filtre (Değişim 12-18 ay)Zararlı tüm maddelerden arınmış steril içme suyunu, tamamen doğal ve organik mineral taşları sayesinde yüksek pH seviyesinde alkali hale getirir. Yüksek pH seviyesi asidik maddeleri n olumsuz etkilerini ortadan kaldırırken, direnç kazandırır ve hücre yenilenmesinin hızlanmasına yardımcı olur.

Gaziantep Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Süreleri

Gaziantep Su Arıtma Filtre Değişimi Aşamaları

Su arıtma cihazları su arıtma işlemlerini aşamalı filtrelerden geçirerek yapmaktadır. Filtreler su arıtma işlemi yaparken zamanla özelliklerini kaybetmektedir. Çünkü su içerisinden ayrıştırılan tortu ve kimyasallar filtreleri bitirmektedir. Su arıtma filtreleri kullanım ömrü sınırlı olan malzemelerdir. Bu yüzden su arıtmanın doğru sağlanabilmesi için su arıtma cihazı filtre değişimi yapılması gerekmektedir. Su arıtma filtre değişim zamanı geldiğinde değiştirilmeyen filtreler diğer filtrelerin ömrünü de kısalttığı gibi suyunda tam arıtılmamasına neden olurlar. Sağlıklı su tüketmek isteğiyle bağlattığınız su arıtma cihazlarınızın filtrelerini zamanında değiştirmeniz sağlıklı su üretiminizin kesilmemesini sağlar. Şu arıtma filtre aşamaları ise aşağıda saydığımız şekildedir.

Sediment 5 mikron filtre sayesinde su içerisindeki kaba partiküller tutulur. Buradan granül ve sıkıştırılmış karbon filtrelerine geçen su içerisindeki kireç ve kimyasalların büyük bir kısmında ayrıştırılarak membran filtre için hazırlanır. Membran filtreler su arıtma işlemlerinde ana işi yapan filtrelerdir. Ters ozmos yöntemi ile arıtma yaparlar ve suyu saflaştırırlar. Saf su içme suyu olarak tüketilmeye uygun değildir. Bu yüzden suyun birkaç işlem daha görmesi gerekir. Su Arıtma, filtre değişim sırası da her bir filtrenin kullanım ömrüne göre belirlenmektedir. Membran filtreden çıkan saf su içme suyu üreten cihazlarda, post karbon tatlandırıcı, mineral ve alkali filtreleri ile detox filtrelerden geçirilerek sağlıklı içme suyu üretilmesi sağlanır.

Yukarıda saydığımız aşamaları takip ederek arıtım işlemi yapılmaktadır. Her bir aşama kendinden sonraki aşama için suyu hazırladığından filtre değişimlerinin zamanında yapılması gerekir. Su arıtma filtresi Gaziantep bakım firması olarak profesyonel bilgi ve tecrübemiz sayesinde filtrelerinizin gerekenlerini değiştirmekte ve sağlıklı içme suyunuzun devamlı üretilmesini sağlamaktayız. Su arıtma filtre değişimi nasıl yapılır ile ilgili tüm sorularınıza firmamızda cevap bulabilir ve profesyonel hizmetimizin keyfini çıkarmayı seçebilirsiniz. En iyi su arıtma filtre değişimi ekibimizce yapılır.

Ev tipi su arıtma fitre servisi, ev tipi su arıtma filtre değişimi ve ev tipi  su arıtma cihazı tamiri, su arıtma yedek parça satışı, su arıtma yedek parça servisi montajı, ters osmoz su arıtma sistemleri ile alakalı her türlü teknik destek için alt kısımdaki telefon numaralarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz. En ucuz ev tipi su arıtma cihazları filtreleri satışı ve en ucuz ev tipi su arıtma cihazları servisi konusunda sizlere profesyonel destek vermekteyiz.

İşyeri tipi su arıtma cihazları satışı, işyeri su arıtma montajı, işyeri su arıtma filtre değişimi, işyeri tipi su arıtma cihazları servisi için firmamız size en uygun fiyatlarla işyeri su arıtma hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır.

Su arıtma cihazlarında en önemli parça filtrelerdir. Su arıtma filtreleri sistemde en önemli görevi yapan parçalardır.  su arıtma filtreleri  cihaza göre ve üretim yapıldığı yıla göre değişim göstermektedir. Firmamız cihazlarımız üzerinde kullanılan filtreleri aşağıda göstermiştir.

Kullandığımız cihazlar ve üzerinde kullanılan filtreler su arıtma sistemlerinin en önde gelen sistemlerinin başında gelen  Su arıtma Cihazlarının Housingli modellerde kullandığı filtre modelleri bunlardır. Genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bu ürünler 6 aylık, senelik ve komple değişim olarak bakım işlemi yapılmaktadır.

 su arıtma cihazlarında kullanılan filtre çeşitlerinin bir diğeri de İnline filtre dediğimi filtre modelleridir. İşte bu modellerin kullanıldığı cihazlar ve filtre çeşitleri de aşağıda gösterilmiştir.

23 thoughts on “Gaziantep Su Arıtma Montaj Filtre Değişimi Fiyatları

  1. I’ve become an eager follower of this stellar website over the past week. The owner clearly pours passion into serving up top-notch content that wows readers. I applaud their dedication and hope they keep up the ace work!

  2. What i dont understood is in reality how youre now not really a lot more smartlyfavored than you might be now Youre very intelligent You understand therefore significantly in terms of this topic produced me personally believe it from a lot of numerous angles Its like women and men are not interested except it is one thing to accomplish with Woman gaga Your own stuffs outstanding Always care for it up

  3. Thank you I have just been searching for information approximately this topic for a while and yours is the best I have found out so far However what in regards to the bottom line Are you certain concerning the supply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir