Gaziantep En İyi Temizlik Şirketi Tavsiyeler Yorumlar

Gaziantep temizlik sirketleri ofis,ev,apartman,insaat temizligi
Gaziantep’nde 45’e yakın temizlik şirketinin arasında sizler için Gaziantep’ndeki en iyi 10 temizlik şirketini seçtik. Bu yazımızda sizlere bu firmalar hakkında tavsiyeler vereceğiz. Öneride bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz bize yorum yoluyla ulaşabilirler.Yorumlarınız diğer kullanıcılarımız için çok değerlidir.

Gaziantep bölgesinde yaptığımız anketlerde ofis temizliği, ev temizliği ve inşaat sonrası temizliği dahil dezenfekte ve anti bakteriyel konularında ustalaşmış daha iyiye yönelmiş olan firmalar ve genel temizlik şirketleri de var. İstediğiniz hizmeti almak için en iyilerin arasındaki firmalara göz atabilir ve kendinize uygun gördüğünüz firma ile çalışabilirsiniz.

Aylık değerlendirmeler baz alınarak yılın en başarılı firmalarını listeledik. Burayı takip ederseniz kendinize en uygun firmayı bulabilirsiniz.
Her firma kendi firmasını daha kaliteli göstermek ve internet aracılığı ile müşterilerine kusursuz görünmek isterler.


Ama biz bu en iyi 10 firmayı sizler için bölgesel anketlerimiz ile inceleyip en garanti ve gerçek bilgiyi size veriyoruz. Gaziantep bölgesinde merdiven altı çalışan, henüz firma bile olmayan ama bir çok eve temizliğe gidenlerin olduğunu gizli müşterilerimiz sayesinde gördük. Daha güvenilir bir hizmet için en iyiler listesine başlayalım!

1 – Megusa Temizlik

Gaziantep’in en tanınmış firmalarından olan Megusa Temizlik sosyal medyayı çok iyi kullanarak geniş bir portfolyo oluşturmakla kalmamış, müşterilerinin yorumlarını da dikkate alarak büyük hedeflerle büyümeye devam etmekte. Listemizin ilk sırasında Nüans var. Sadece ev&ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmetleri değil halı ve koltuk yıkama hizmeti de veren firmayı tebrik eder, iyi çalışmalar dileriz.

Güzel Megusa Temizlik İletişim: 0551 047 41 29

2 – Ayka Temizlik

Ayka Temizlik şirketi 2009 yılında Gaziantep’de kurulduktan sonra 2012 de büyük bir değişime giderek listemizin ikinci sırasında yerini aldı. Yaptıkları temizlik hizmetlerinin referansları o kadar fazla ki fabrika temizliğinden tutun öğrenci yurtlarına kadar çok geniş yelpazesiyle müşterilerin bütün isteklerine en doğru şekilde cevap verebiliyor. Kendilerini başarılarından dolayı tebrik ederiz.

3 – Vitrin Temizlik

Tüm temizlik işlerinde %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı misyon olarak edindiğini söyleyen firma en iyi referansın müşterilerin’in arasında kulaktan kulağa tavsiye ile gerçekleşmekte olduğunun farkında. Gaziantep’de araç içi temizliğinden tutun Cami temizliğine kadar her yönde müşterilerinin sorularını cevaplayan firma müşterilerinin desteği ile listemizde 3. sırada yerini alıyor.

4 – Soy-aş Temizlik

Gaziantep temizlik şirketleri arasında Soy-AŞ, ilkelerine ve hedeflerine bağlı kalarak %90 müşteri memnuniyetini kazanmaya hedeflemektedir. Sıkı, disiplinli ve verdikleri hizmetin kalitesinden ödün vermeyeceklerini dile getiren çalışan personelleriyle Gaziantep’de bulunan birçok banka, devlet dairesi ve okullarda temizlik hizmetini sürdürmektedir.

5 – Detay Temizlik

Temizliği bize bırakın, siz sevdiklerinize zaman ayırın sloganı ile yola çıkan firmamız müşterilerinin desteği ile listemizde 5. sırada yerini almıştır. Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığını söyleyen Detay Temizlik, alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacı ile çalışmalarını müşterilerinden aldığı güçle sürdürmektedir.

6 – Başkan Temizlik

2011 yılında Gaziantep’de kurulan Başkan Temizlik, müşteri memnuniyeti konusunda eğitim almış çalışanları ile listemizde yer almayı hak etmiş diğer bir firmamız. Tescilli markasını günden güne büyüten firmamıza iyi çalışmalar dileriz.

7 – Rk Temizlik

Gaziantep’in en elit temizlik şirketleri arasında gösterilen RK Temizlik, yaptığı işleri önce kendi kontrol ederek hem güven sağlıyor hemde en az hata ile işlerini en doğru şekilde yürütüyor. Yat temizliği konusunda ustalaşıp ön plana çıkan firmamızı tebrik ederiz.

8 – Levtem Temizlik

Levtem Temizlik şirketi yaptığı hizmeti minimum fiyat maksimum kalite ile müşterilerine sunarak hizmetlerini sürdürmekte. Hizmet alan müşterilerinin söylediklerine göre temizlik esnasında veya temizlik sonrası oluşan atıkları çevre bilinci aşılanmış personelleri tarafından ortadan kaldırılmaktadır.

9 – Beşduyu Temizlik

Listemizin dokuzuncu sırasında müşterilerinin oylarıyla anketlerimizde yer alan Beşduyu Temizlik Şirketi. Gaziantep’de genel temizlik hizmeti haricinde peyzaj ve bahçe bakım, ilaçlama hizmeti gibi geniş ve kapsamlı olarak müşterilerine birçok alanda yardımcı olmak istiyorlar. Hizmetleri ve çözümleriyle sizlere tek seferlik hizmetler değil memnuniyetiniz ve güveninizle sürekliliği olan bir bağ kurmak adına gerekli tüm çaba ve özverisiyle yanınızda olacağını söyleyen firmaya başarılar dileriz.

10 – İtina Temizlik

Adının hakkını gerçekten hak eden İtina Temizlik, Gaziantep ’de çalışanlarının kalitesiyle, yaptığı işlerini titizlikle yapıyor. Müşterilerinin yorumlarını, isteklerini ve önerilerini dikkate alarak büyümeye devam ediyor. Gaziantep’in en iyi temizlik şirketleri listemizin son sırasında İtina temizlik var. Tebrik eder, iyi çalışmalar dileriz.

Gaziantep’deki En iyi Temizlik şirketini arıyorsanız doğru kararı vermek için bu listeyi göz gezdirebilir ve kendinize en uygun firma ile çalışabilirsiniz. Bu karar tamamen size kalmış. Sizden aldığımız yorumlar, tavsiyeler ve anketlerimiz ile listemizi güncel tutacağız. Hizmetiniz bol gönlünüz rahat olsun. Tüm firmalara ise iyi çalışmalar dileriz.

Gaziantep Temizlikçi Hizmet Bölgeleri

 Gaziantep temizlikçi
 Gaziantep şahinbey temizlikçi
 Gaziantep Şehitkamil temizlikçi
 Gaziantep Binevler temizlikçi
 Gaziantep Şehre küstü temizlikçi
 Gaziantep İbrahimli temizlikçi
 Gaziantep yeşilevler temizlikçi
 Gaziantep Güvenevler temizlikçi
 Gaziantep Gazikent temizlikçi
 Gaziantep Havalimanı temizlikçi
 Gaziantep akkent temizlikçi
 Gaziantep Karataş temizlikçi
 Gaziantep 75.yıl temizlikçi
 Gaziantep beyazlar temizlikçi
 Gaziantep serinevler temizlikçi
 Gaziantep hacıbaba temizlikçi
 Gaziantep çıksorüt temizlikçi
 Gaziantep Cumhuriyet temizlikçi
 Gaziantep mavikent temizlikçi
 Gaziantep eski garajlar temizlikçi
 Gaziantep istasyon temizlikçi
 Gaziantep batıkent temizlikçi
 Gaziantep 60.yıl temizlikçi
 Gaziantep istiklal temizlikçi
 Gaziantep üniversite temizlikçi
 Gaziantep 500 evler temizlikçi
 Gaziantep yeditepe temizlikçi
 Gaziantep düztepe temizlikçi

Gaziantep Temizlik şirketi tavsiyesi vermek isteyen ziyaretçilerimizi aşağıdaki yorum kutucuklarını doldurmaya davet ediyoruz. Yardımlaşarak herkes doğru firmayı bulabilir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir