Güney Kıbrıs Limassol’da Gece Hayatı için 27 harika bar Kulüp 2024 Fiyatları

Limassol’da bireysel gece için 27 harika bar!

Farklı ve canlı bir doğaya sahip olan Limassol’deki geceler, her zevke ve zevke hitap edebilecek ayrı barlarda harika geziler sunuyor.

Şehrin 27 farklı barı seçmesi, öğleden sonradan akşamın geç saatlerine kadar size ve şirketinize en uygun yeri seçmek için bir neden. İster romantik bir ruh hali, atmosferik müzik eşliğinde hafif bir içki için isterse daha iyi bir ruh hali ile bir gece geçirmek için olsun, aşağıdaki seçenekler her zaman ilginç önerilerdir.

* NOT: Tüm Tüm Limassol spesiyalleri (Limassol Resmi Kılavuzu olarak) Sunulan tüm özel seçeneklerin farkında olmak için SADECE bu harika şehrin farklı yönlerini vurgulamayı amaçlar. Doğası gereği tanıtım veya değerlendirme yapamazlar ve Şirketlerin, Belediyelerin, Kuruluşların veya Bireylerin çıkarlarına hizmet etmezler.

Bu nedenle, kış akşamlarının her biri için, her saat için güzel içecekler ve müzik eşliğinde özel bir rahatlama ve eğlence teklifi ve tadına varın.

1. Frankie’nin Sosyal

Alan hissi, sizi doğrudan heyecanlandıracak kadar özeldir. Gurme ve kozmopolit bir atmosferin yanı sıra, farklı bir dekora sahip olan Frank Sinatra’nın müziğinden esinlenen alan, bir Hollywood film yıldızı gibi hissetmenizi sağlıyor. Frankie’s eşsiz bir ortamın yanı sıra canlı müzik geceleri, kaliteli şaraplar, özel kokteyller ve barda serinletici içecekler garanti eder.

Adres: Makarios III Avenue 22
İletişim Telefon: 25 354 101

2. Bordello Bar

Kadife süsleri, çarpıcı döşemeler ve retro mobilyalarla, ağır perdelerle, ahşap çerçevelerle ve en önemlisi benzersiz düzinelerce retro lamba koleksiyonuyla Bordello Bar 1920’lerin ünlü Paris kabarelerinden birini yansıtıyor. retro fenerler ve büyük, karakteristik, çizgili bir tente ile öğleden sonra bir içki için veya hatta gece hayatı için tercih eden konukları ağırlıyor.

Adres: Archbishop Kyprianou 6
Telefon: 99 341341
Daha fazlasını görün.

3. Cebir

Cebir, tarihi şehir merkezinde, etkileyici ahşap ve metal dekorlu taştan yapılmış, korunmuş bir binada yer almaktadır. Menüde her gün 24: 00’a kadar servis edilen Yunan mutfağının yanı sıra içecekler bulunurken, çoğunlukla Yunan tarzında müzik geceleri mekanın ortamını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Adres: Agiou Neofytou & Kiti Kyprianou
İletişim telefon: 25 828 282
Daha fazlasına bakın.

4. Laboratuar

Lab, Limassol’un tarihi merkezinde listelenmiş bir binanın içinde, güzel bir ortamda ilginç bir şarap, kokteyl ve lezzetli lezzet listesi sunmaktadır. Sanatsal dokunuşlar, zarif dekor ve müzikal seçimler sizi şaşırtacak, mekanın ortasındaki avlu en romantik ruh halinizi yüzeye çıkaracak.

Adres: Independence 33
İletişim telefonu: 25 738 882
Daha fazlasını görün.

5. Mason

Mason’u, tarihi Zick-Jacques Caddesi’nin merkezinde, geleneksel bir binada bulacaksınız. Bar, taş ve ahşap dekoru ile sizi ısıtır, aynı zamanda güzel ve paranormal  atmosferi ile sizi rahatlatır  . Sizi yalnızca alanıyla değil aynı zamanda güvertelerinde barındırdığı mükemmel yerel ve uluslararası sanatçılarla da kazanıyor.

Adres: Zick-Jacques 10
İletişim telefonu: 99 878 920

6. Konuk Mezebar

Sıcak ve davetkar, Konuk tüm şirket ile güzel anlar için rahat eğlenceli geceler sunar. Tarihi şehir merkezinde, pitoresk bir yaya caddesinde, Zik-Jacques Caddesi üzerinde bulabilirsiniz. Bardan alacağınız içkilerin yanı sıra mekanın çarpıcı havasının tadını çıkaracaksınız. Her hafta bara ev sahipliği yapan kaliteli sanatçılar harika canlı müzik eşliğinde moralinizi yükseltecek.

Adres: Zick-Jacques 24
Contact Telefon: 99 370 055
Daha fazlasını görün.

7. Yolda

Limasol’un en doğal caddelerinden birinde geleneksel bir kafe olarak başlayan bir alan, caz ve rocktan eski akrabalara kadar sıklıkla canlı müzik barındıran arkadaşlarla rahatça karşılaşmak için bir buluşma noktası haline geldi. Soğuk bira, içki ve kokteyller bu keyifli mekanı ziyaret etme deneyimini tamamlar.

Adres: Mitella Yaya Caddesi
Telefon: 25 357777

8.  Chaplin ‘ in

Limasol’un tarihi merkezi için referans noktası olan Chaplin’in, şehrin gece hayatında özel bir yeri var. Koyu kırmızılar, geniş, konforlu koltuklar ve dikkat çekici yabancı müzik seçenekleri, Charlie Chaplin’in duvarlardaki karakteristik figürü ile mekanın atmosferini oluşturuyor.

Adres: Saripolou 13
İletişim telefonu: 99 604 464

9. Mavi Elma

Saripolou Meydanı’nın en popüler barlarından biri olan bu restoran, müşterilerine doğrudan kucaklayan sıcak ve samimi bir atmosferde, çarpıcı kokteyller ve alkollü içkiler eşliğinde eşsiz eğlence anları sunuyor. Limasol’un tarihi merkezi ve barın yanındaki Belediye Pazarı, mekanı farklı bir his vererek hareketsiz bırakıyor.

Adres: 72 Saripolou Square
İletişim telefon: 25 340 029
Daha fazla gör.

10. Salut Bar & Izgara

Bar, hem yaya caddesinde, hem kapalı alanda hem de kendi arka bahçesinde insanlara ev sahipliği yaptığı Saripolou Meydanı’nda yer almaktadır. Burada hem Kıbrıs’tan hem de yurtdışından kaliteli Dj’lerin muhteşem müzik geceleri eşliğinde bira, şarap veya kokteylinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Adres: Saripolou 71 – 73
İletişim telefonu: 97 692 091

11. Tarçınlı Izgara ve Bar

Canella’nın yerinde sizi canlı ritimler ve yükseklikte eğlence bekliyor. Saripolou Caddesi’nde yer alan bar, tarihi merkezden ayrı bir enerji sunarak çarpıcı Dj’lerin müziği, temalı geceler ve canlı müzik geceleri sunmaktadır.

Adres: Saripolou 67
İletişim telefonu: 99 284 284

12. Oyuncak Kutusu

Bu alanda başrolde bulunmak gerekirse, tüm bar patronlarının dikkatini çeken büyük ayıdır. Bu özel alan, yetişkin eğlencesini, herkesin içinde olduğu çocuksu taraf ile bir araya getirir, peluş oyuncak ayılar süslemelerinde durur. Hafta boyunca müzik temalı akşamlar düzenlemekte ve aynı yoğunlukla devam etmekte ve hafta sonları da hız kazanmaktadır.

Adres: Saripolou ve Kanari corner
İletişim telefonu: 99 291 126

13. Poe

Edgar Allan Poe’in formu, küçük resimlerden, duvar afişlerinden ve hatta kitaplardan her yere ışık tutuyor. Dekorasyona ek olarak, Poe özellikle kokteyllerin tadını çıkarmanın yanı sıra, genellikle tesiste ağırlanan yetenekli sanatçı ve gruplarla canlı müzik geceleri yapmaktan da hoşlanır.

Adres: Nikolaou Xiouta 6
İletişim telefonu: 96 265 737

14. Kütüphane

Cin ve iyi müzik severler için bir yer olan Kütüphane, atmosferik bir havayı eski şehrin güzelliği ile birleştirir. Menüsü çarpıcı kokteyller, şaraplar ve en zorlu konukları bile memnun etmek için çeşitli cin ve tonik seçenekleri sunmaktadır. Sıcak mekanı, Djs ve caz gruplarına kadar önemli solo sanatçılar ile çeşitli müzik gecelerine ev sahipliği yapıyor.

Adres: Themidos 1
İletişim telefonu: 25 361 362

15. Madam

Kozmopolit sofistike, kaliteli içecekler ve rahat bir his Madam’da bulunması gereken unsurlardır. Bar, kış gezilerinizde, iyi şarap, harika müzik eşliğinde, ancak şehirdeki ünlü barmenlerin lezzet ve işçilikle hazırlanan harika kokteyller listesi eşliğinde size eşlik edecektir. Konforlu ve zarif, şehir merkezinde, Kahramanlar Meydanı’nda bulabilirsiniz.

Adres: Andreas Drousiotis 24

16. Sousami

Sousami, hareketli şehir merkezinde küçük bir vahadır. Konforlu alanında rahatlama anlarının yanı sıra özel eğlence gecelerinin tadını çıkaracaksınız. Diskodan teknoya, muhteşem avlusuna, aynı zamanda içerideki sıcak açılardan ruh hallerine, müziğine alternatif yaklaşım için seveceksiniz.

Adres: Kiti Kyprianou 8
İletişim telefonu: 99 588343, 96 589805

17. Cesur bar

Geçtiğimiz on yılların estetiğini modern tasarım trendleriyle birleştiren bir dekora sahip korunmuş, köşe binası, uluslararası sahneden gelen çeşitli müzik seçenekleri eşliğinde lezzetli ve yaratıcı kokteyller sunan, temposunu yükselten bir mekandır. Cuma ve cumartesi.

Adres: 62 Eleftherias
Caddesi Telefon: 96 017929

18. Marina Breeze

Marina Breeze Lounge Bar, Limasol Yat Limanı’nın doğusunda yer almaktadır ve günlük geziler için harika bir destinasyondur. Tesis bünyesindeki 2 bar, sofistike estetik ve dekorun yanı sıra eğlence temalı geceler ile çarpıcı bir atmosfer yaratmayı başarıyor. Eşsiz yüzer alan duygusu, Marina’nın çarpıcı manzaraları ve sevilen “Yunan Pazarlarını Seviyorum” partileri ile dikkat çekiyor.

Adres: Limassol Marina
İletişim telefonu: 25 051 230
Daha fazlasını görün.

19. Epsilon

Limasol Marina’da, mavi balkonu ve muhteşem manzarasıyla etkileyici, modern bir mekan. Epsilon Resto / Bar’da, olağanüstü bir kozmopolit atmosferde seçebileceğiniz harika bir şarap ve kokteyl listesinin yanı sıra, büyüleyici Dj’lerin yanı sıra büyüleyici akşamlar, canlı müzik ve kaliteli sanatçılar ile müziğin tadını çıkarabilirsiniz. İçeceğinize yemeğe eşlik etmek istiyorsanız, mutfağı adadaki en seçkin restoranlardan biri.

Adres: Limassol Marina
İletişim telefonu: 25 051 393
Daha fazlasını görün.

20. mavi elmas

Diamante’nin lounge barı genellikle denizin hemen üzerinde yer alan muhteşem manzaralar sunan mekan ayrı bir eğlence mekanıdır. Harika içecekler, kokteyller ve likörlerle birleştiğinde, Yunanca ve Latince olarak muhteşem temalı gecelerin tadını çıkaracaksınız, diğer gecelerde Djs müziğiyle dans edecek ya da salon sesleriyle dans edeceksiniz.

Adres: Old Port
Contact telefon: 25 377 378
Daha fazlasını görün.

21. Yat Resto Barı

Limassol Marina teknelerinin nefes kesen manzarasına sahip nefes kesen şık bir mekan olan Yacht Club, nargile eşliğinde kaliteli içki seçenekleri ile şehirde özel bir gece geçirmek için mükemmel bir seçimdir.

Adres: Limassol Marina
Telefon: 25 051205

22. Columbia Sahil Barı

Columbia Beach Bar’daki mekan, girişinden son köşesine sizi etkiliyor. Şehrin sahil yolunun geniş bir alanı kaplayan deniz, nefes kesen manzaralar eşliğinde deniz manzaralıdır. Mekanın şık ve lüks dekoru, yerleşik Dj’ler ve eşsiz kokteyller, her akşam gezisini tatmin etmek için canlandırıcı bir atmosfer yaratmaktadır.

Adres: 6 Freedom Streets 6
İletişim telefonu: 25 321 500
Daha fazlasına bakın.

23. Söylentiler

Modern bir dekora, konforlu dış ve iç mekana ve farklı bir atmosfere sahip olan Rumours, sizi her zaman ağırlamayı başarıyor. Turizm bölgesinin kalbinde yer alan, hissi ve canlı nabzı üzerine çizim. Otel bünyesinde, müzikli temalı gecelerin yanı sıra, hip-hop ve R&B müziğinden en büyük Yunan şarkılarına kadar çeşitli güvertelerdeki Dj’lerin keyfini çıkaracaksınız.

Adres: Georgiou A ’89, Germasogeia
İletişim telefon: 99 457 541

24. Tokyo

Limasol sahilindeki Tokio Restaurant Bar’ın birinci katında yer almaktadır. Modern lüks ve Japon tarzı büyüleyici bir karışımı, eşsiz kokteyller, aperitifler ve içecekler ile eşsiz eğlence anları için rahat bir alan sunar. Canlı müzik ritimleri ve kendine özgü atmosfer, her çıkışta ziyaretçileri büyüleyen mekanın özelliğini oluşturur.

Adres: 80 Amathountos Avenue
İletişim telefon: 25 321 313

25. Füzyon tarzı tapas bar

Estilo Bar estetik ve modern görünümünün yanı sıra Uptown Meydanı’nın kalbindeki özel atmosferi ile sizi kazanacak. Bölgede muhteşem bir kokteyl menüsü ve çok çeşitli şaraplar ve alkollü içkiler bulunur. Dj’ler tarafından yüksek kaliteli nargile ve mükemmel müzik eşliğinde, size eşsiz anlar ve benzersiz eğlence sunuyor.

Adres: 194 Amathousa Avenue
İletişim telefon: 25 025 555

26. Tepee Kaya Barı

1991’den beri, patlayıcı bir atmosfer sunan ve otantik bir rock karakteri koruyan, turizm bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Ahşap, rustik mobilyalar ve etnik unsurlarla dekore edilmiş benzersiz bir tarza sahiptir. Tesis bünyesindeki motosikletlerden, merkezdeki bilardolardan ve barın atmosferine müzikal olarak eşlik eden farklı mevsimlerdeki kaya seçimlerinden etkileneceksiniz.

Adres: Ampelakion 1, Germasogeia
İletişim telefonu: 25 328 229

27. Çingene’nin Batı Salonu

Vahşi batı atmosferi, Çingene’nin hakimiyetindedir; kendine özgü bir karakter korurken, inanılmaz eğlence, çeşitli biralar ve harika içecekler sunar. Kovboy şapkaları ve Amerikan Batı’sının çeşitli unsurları ile kendine has bir şekilde dekore edilmiş dekor, bara eşsizlik katıyor, ancak ülke müziği ve rock ruh halleri sahneden kaçırılamadı. 1983’ten beri Limassol’da faaliyet göstermekte olup, o zamandan beri ziyaretçilerini hayal kırıklığına uğratmamış alternatif bir eğlence seçeneği sunmaktadır.

Adres: 28 Ekim
İletişim telefonu: 99 609 410

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir