Homepage

Hizmetlerimiz

Bir işletmenin internette ihtiyaç duyacağı web sitesi, reklam, harita kaydı ve seo Megusa ile mümkün.

Web Sitesi

Harika ve ekonomik bir internet sitesi kurdurmak için yapmanız gereken tek işlem web sitesi paketinizi seçmek

İnternet Reklamları

Marka gücünü artırmak doğru kitlelere ulaşmak, satışlarınızı artırmak için internet reklamları büyük önem arz etmektedir.

Seo

Seo Nedir? Seo Google arama motorlarında dönüşüm sağlayan kelimelerde websitenizin ilk sayfaya gelmek ve üst sıralara çıkmasıdır.

Ücretsiz Firma Tanıtımı

Firma Rehberi hizmeti ile şehrine özel reklam yapabilir, müşteri kazanabilirsin. Firma Ekle. Ürün ve Hizmet Tanıtım.

Dijital Pazarlama Ajansı

1

Kolay İletişim İmkanı

Megusa olarak müşterilerimiz ile iletişim kurmaya büyük önem veriyor, en üst seviyeden en alta kadar tüm ekibe kolay ulaşmalarını sağlıyoruz.

2

Güler Yüzlü Ve Samimi Kadro

Web tasarımcılarımız ve ajansımızda çalışanların tümü güler yüzlü ve samimi kişilerden oluşmakta müşterilerimize anlayışlı bir şekilde davranmaktadırlar.

3

Özel Web Tasarım

Sizin için modern görünümlü web sitelerini uzman web tasarım ekibimiz ile birlikte tasarlıyor, girişiminizi internet dünyasında birlikte geliştiriyoruz. Siz de hayallerinizde web sitesine sahip olmak istiyorsanız bizi arayabilir, istediğiniz konuda bize danışabilirsiniz.

4

SEO Altyapı Kurulumu

Web sitesini bizden yaptıran tüm müşterilerimize ücretsiz SEO desteği sağlıyor, arama motorlarında üst sıralarda olmanıza yardımcı oluyoruz.

İnternet Reklamları97%Hazır Web Sitesi99%Firma Tanıtımı93%Seo95%

Hakkımızda

6 yıllık sektör tecrübesine dayanarak sizlere kaliteli bir hizmet vermek için Web Tasarım Reklam ve Seo uzmanı olarak faaliyet göstermekteyiz. Çalışmalarımızda işin daha iyi ilerleyebilmesi için özellikle müşterilerimle sürekli iletişim halinde kalıyor, fikirlerini ve beklentilerini karşılamak için çaba gösteriyoruz. Ayrıca iş sonrasında da teknik olarak sizlere ücretsiz olarak destek oluyoruz.

Bu sayede ortaya daha sağlıklı bir iş çıkmasının önünü açmış oluyoruz. Üzerinde çalıştığım işlerde oldukça titiz olduğumu bilmenizi isterim. Kendi işlerimizi yaparken ki verdiğimiz emeğin ve dikkatin binlerce katını mutlu ve memnun müşteriler yaratmak için onların siparişlerine yansıtmaktayız. Bu sayede arkamda 6 yılda onlarca mutlu ve memnun müşteri izleri bırakabildik. İşlerinizi hakkıyla yerine getireceğimden şüpheniz olmasın.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Megusa, Gaziantep ve Ankara’daki 30’dan fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük reklam ajanslarından bir tanesidir.

İŞİMİZİ
SEVİYORUZ

İşinizde son derece iyi olmak çok önemlidir. Bunun için sürekli olarak pratik yapmalı, ciddi anlamda iyi olduğunuzu bilmelisiniz.

İSTASİSTİKLERLE
İLERLİYORUZ

Ölçümlerimizi derinlemesine ve en doğru şekilde raporluyoruz .

AZİMLE
ÇALIŞIYORUZ

Çok çalışmalı ve tutkunuzu hayata geçirmek için elinizden geleni yapmalısınız.

BAŞARILIYIZ

Eğer başarı istiyorsanız, üzerine gidip, ısrar edin ve başarı için buradayım demeyi alışkanlık haline getirin.

YENİLİKÇİYİZ

Bir işte başarı sağlamanız için ortaya attığınız, çalışabilir ve sizi geleceğe taşıyabilir fikirlerinizin olması son derece önemlidir.

ÖDÜLLERİZMİZ

24. Kristal Elma Reklam Ödülü

2017 En İyi Dijital Ajans Ödülü

2019 En Yaratıcı Reklam Ajansı Ödülü