İzmir Spa Masaj Salonu Fiyatları & Wellness

Günlük hayatın stresine son vererek uzaklaşacağınız, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatacağınız ve mutlu olacağınız bir ortam sunuyoruz.

Rahatlamaya Hazır Olun

Spa
masaj yağları
masaj yağı
Spa
masaj yağları
masaj yağı
Spa
masaj yağları
masaj yağı

PreviousNext

HİZMETLERİMİZ


İzmir’de bulunan en iyi masaj salonlarından biri olan İzmir Spa Masaj salonu, sizlere en kaliteli & kusursuz hizmeti sunabilmek adına alandaki lüx odaları ve sertifikalı profesyonel bayan masözler ile haftanın her günü 10:00 ila 19:00 saatleri arası hizmet sunmaktadır.

En uygun fiyat ile en kaliteli hizmet modelini ilke edinmiş olan salonumuz, müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem vermektedir.

SPA

Stresin barınmadığı bu mistik alanda, kendinizi ödüllendirin. Pozitif enerji ile nefes alın. Sultanların hamamında banyo keyfini şölene dönüştürün, buhar odasında zinde kalın, saunada yenilenin.

HAMAM

Özel tasarlanmış Türk hamamında hem vücudunuzu hem ruhunuzu tazeleyin. Peştamal, sabun, kese köpük, sıcak su ve masaj ile hamam sefasını doyasıya yaşayın.

MASAJ

Masaj menüsünden birini seçerek kendinizi uzman terapistlere bırakın. Canlandıran dokunuşlar ile usta eller, özel karışımlar, yenilikçi teknikleri deneyin. Kendinizi ödüllendirerek hayatın koşuşturmasına kısa bir mola verin.

Masaj Türleri

Sıcak Taş Masajı

Önceden ısıtılarak hazırlanmış sıcak volkanik taşlar tüm vücuttaki “çakra” adı verilen enerji noktalarına yerleştirilir.

Taşların yardımıyla uygulanan masaj ile vücutta birikmiş olan negatif enerjinin atılması sağlanır.

Yoğun bir rahatlama ve dinginlik hissi yaratır.

Thai Masajı

Geleneksel şifalı Tayland uygulamaları lif ve kasların gerdirilerek enerji akışının hızladırılması mantığı ile farklı bir çok rahatsızlığın giderilmesinde kullanılır.

Giyinik olarak yarı sert bir zeminde gerçekleşen masajda farklı germe, çekme, esnetme ve bası hareketi uygulanır.

Thai masajı yağsız olarak yapılmaktadır. Esnekliğinin artması, stresin azalması amaçlanır.

Klasik Masaj

Klasik masajla huzuru yeniden keşfedin..

Masajın beş ana tekniğinin, bütün vücuda belirli bir düzen ve sıralama içerisinde uygulandığı klasik masaj yöntemi, özellikle sırt ve omuz bölgesine yoğunlaşmaktadır. Çeşitli yağlar eşliğinde cildin ölü dokusundan arındırılması ile başlayan klasik masaj uygulamasında vücuda aşırı baskı uygulamadan rahatlatmaya odaklanılır. Farklı masaj yöntemleri, belli sıralamalar içerisinde uygulanarak, kas spazmlarının ve ödemin dağıtılmasına odaklanılır.

Bali Masajı

Uzak diyarlardan sizin için, size özel..

Bali masajı adını Endonezya’nın küçük, volkanik bir adası olan Bali’ den alır. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan Bali masajı çoğu diğer masaj türünde olduğu gibi kan dolaşımını hızlandırıp kas gerginliğini azaltarak vücutta rahatlama sağlar. Bali masajına diğer masaj türlerinden farklı olarak baştan değil ayaktan başlanır. Bunun sebebi ise vücudun her tarafındaki sinir uçlarının ayağın altındaki belli noktalara doğrudan bağlı olmasıdır. Bu noktalara baskı uygulanarak tüm vücuda hükmedip gevşetmek amaçlanır. Bali masajında, kendisine has Bali Santi yağları kullanılmaktadır.

Aroma Masajı

Aromatik kokular eşliğinde ruhunuz dinlensin,

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük, hareketlerinin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliğinden olmaktadır.

Medikal Masaj

Başarılı ve uygun yapılan bir masaj ile insanlar bütün bunlara erişebilmektedir. Önemli olan aslında gereken masajı seçebilmektir. Vücutta var olan negatif enerjiyi atabilmek, kasların gevşemesini sağlamak, sağlıklı ve de zinde olan bir bedene kavuşabilmek için en basit ve güzel yöntem aslında bu işte çok iyi olan bir masaj uzmanının ellerine kendini bırakmaktır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

11:00  – 19:30

Salı

11:00  – 19:30

Çarşamba

11:00  – 19:30

Perşembe

11:00  – 19:30

Cuma

11:00  – 19:30

Cumartesi

11:00  – 19:30

Pazar

11:00  – 19:30

İzmir Spa & Masaj Salonu

Dilediğiniz zaman; ister telefonla ister masaj salonumuza gelerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Salonumuz

Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu
Masaj Salonu

PreviousNext

Müşterilerimizin Kaliteli Yaşam Formları İçerisinde Kalmalarını Sağlamak , Kas Doku Bağlarındaki Fibromiyalji Sorunlarını

Ortadan Kaldırarak Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam Devamlılığını Sağlamak.Beden Ruh ve Zihin Denge Ve Düzeninin

Günlük Yaşantıda Masaj İle Düzen ve Dengesini Sağlayarak ,Sağlıklı Beden Yaşam Sürerliğini de Devamlı Kılmaktır

Her Müşteri Sonrasında Masaj Odaları ,Yataklar, Havlular ve Tüm Malzemeler Değiştirilip ;Yeni Müşterilerimize Steril Olarak Sunulmaktadır. Sağlığınızı ve Sizi Düşünerek Yapılmaktadır. Salonumuzda Tamamen Müşteri Memnuniyeti Şikayet ve Öneriler Dikkate Alarak Kendimizi Geliştirmeyi Odakladık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir