KAMPANYALAR

MOUSE ALANA NOTEBOOK HEDİYE KAZANMA ŞANSI

 

Genel Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılmak için kablosuzmouse.com sitesinden herhangi bir mouse almak ve aldığı mouse ürüne yorum yazmak.

En iyi yorumu yapan alıcıya Hometech Alfa 110A Notebook hediye edilecektir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanyanın indirimi ürüne göre değişkenlik gösterebilir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin değişiminde satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınır.

Kampanya, diğer kampanyalarla ve hediye çekleriyle birleştirilemez.

Mouse alana notebook hediye kampanyasında süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

kablosuzmouse.com sitesinden alacağınız her marka mouse modellerinde Hometech Alfa 110A laptop kazanma şansını yakala.

Hometech Alfa 110A Intel® Atom Z3735F 2GB 32GB Intel HD Graphics 11.6″ Notebook

Hometech Alfa 110A İncelemesi: Özellikleri ‘Windows fiyatına bilgisayar!’

 

Hometech Alfa 110A

Küçük , taşınabilir bir cihaz olan Hometech Alfa 110A modelini inceliyoruz.

İlk Bakış:

Yerli firmamız Hometech bu sefer karşımıza 11.6″ boyutunda ki cihazıyla çıkıyor. Piyasada bulunan F/P ürünleriyle adından söz ettiren firmanın hafif , taşınabilir modelini incelemeye alıyoruz. Peki Hometech Alfa 110A alınır mı?

Tasarım:

Alfa 110A modeline ilk baktığınızda gözünüze tablet boyutunda , küçük bir kasa çarpıyor. Bu kasa beyaz rengiyle şık görünsede ilk bakışta kalın çerçeveleri sizi rahatsız edebilir. Cihazın boyutuna göre kalın sayılabilecek bu çerçeveler göze pek hoş görünmese bile cihaz özellikle hafifliği ve ekran kalitesiyle göze çarpıyor diyebilirim. Yaklaşık 1.1 KG ağırlığında olan cihaz taşınabilirlik konusunda oldukça ön plana çıkıyor. Düşük ağırlığı ve boyutları ile her yere taşıyabileceğiniz güzel bir kasaya sahip Alfa 110A modeli. Tüm bunların yanında küçük bir cihaz olmasına rağmen tüm portları barındıran bir cihazla karşılaşıyoruz. Küçük boyutlarına rağmen Alfa 110A modeli USB , Mini HDMI , SD Kart Okuyucu gibi portları kullanıcılara sunuyor.

Performans:

Hometech firmasının en küçük üyesi olan Alfa 110A giriş seviyesi kullanıcıları hedefliyor. İçerisinde Intel firmasının ürettiği Atom Z3735F işlemciyi barındıran model günlük işler , MS Office programları gibi işlemler için yeterli performansı sunabiliyor. Bu işlemcinin yanında 2 GB RAM Bellek ve 32 GB eMMC depolama alanı sunan Alfa 110A modeli , eMMC disk kullanmasından dolayı günlük işlerde kullanıcılara hızlı cevaplar verebiliyor.

  • Intel Atom Z3735F , 1.33 to 1.8 GHz işlemci
  • 2 GB DDR3L RAM
  • 32 GB eMMC Depolama Alanı
  • 1920×1080 Full HD IPS 11.6″ Ekran
  • 3.8 V , 7.000 mAh Batarya

Genel Bakış:

Hometech Alfa 110A tam bir fiyat performans ürünü. Bütçenizi aşmadan , Windows 10 yazılımının altında bir fiyata sahip olabileceğiniz bir cihaz. Piyasada fiyatları değişkenlik gösterse bile piyasanın en ucuz dizüstü bilgisayar modellerinden biri. Eğer sizde günlük işler için uygun fiyatlı , işinize görebilecek bir model arıyorsanız Alfa 110A modelini dikkate almanızı öneririm. Özellikle bu fiyat bandında ekranı bu kadar kaliteli olan bir model olması bizi şaşırttı. 1920×1080 FHD panele sahip cihaz yaklaşık 700-900 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Siteye gitmek için tıklayınız.