KHARKİV GECE HAYATI

Kharkiv Gece Hayatı – En İyi 5 Kulüp

Ukrayna’nn üniversiteler şehri olarak bilinen Kharkiv genç ve dinamik bir nüfusa sahip. Hal böyle olunca Harkov gece hayatının oldukça hareketli olduğunu tahmin etmek pek zor değil. Harkov’da onlarca bar ve gece kulübü bulunmaktadır. Kharkiv şehri yeşil alanları ve geniş caddeleri ile gündüzleri tam bir emekliler şehri havasında. Geceleri ise bambaşka bir kimliğe bürünüyor. Ukrayna’nın Kharkiv şehrindeki gece hayatı başkent Kiev’den sonraki en iyi gece hayatını sunduğunu söyleyebilirim. Kharkiv şehri Kiev gibi kozmopolit olmadığından burada sizi daha saygın ve samimi bir kitle bekler. Tam bir avrupa şehri görünümündeki Kharkiv ile ilgili detaylara Kharkiv Gezi Rehberi yazımdan ulaşabilirsiniz.
Kharkiv’e gittiğinizde nasıl bir eğlence sizi bekliyor ? Kharkiv gece hayatı Kiev gece hayatı ile benzerlikler gösteriyor mu? Kharkiv’de fiyatlar pahalı mı? Hemen cevaplayayım. Kharkiv şehri çok fazla turistik olmadığı için fiyatlar genelde uygun. Şunu hemen belirteyim Harkov gece hayatı yelpazesi Kiev gece hayat yelpazesi kadar geniş değil, bu şehirde belki Kiev kadar lüks kulüpler yok ancak Kharkiv’deki bazı kulüplerdeki eğlence Kiev gece hayatı standardının çok üzerinde diyebilirim. Peki bu kulüpler hangileri? İşte Kharkiv gece hayatının en iyi gece kulüpleri.

1- Kharkiv Gece Hayatı – Club Bolero
Kharkiv gece hayatının en iyi ve en elit gece kulübü Club Bolero‘dur. Harkov’da en beğendiğiniz gece kulübü hangisidir? diye sorarsanız. Bu sorunun cevabı kesinlikle Club Bolero olacaktır. Bu kulüp Ukrayna gece hayatının merkezi kabul edilen Kiev’de olsa Kiev gece hayatı en iyi kulüpler listesine muhakkak dahil olurdu. Kharkiv’de gece kulüpleri genellikle şehrin dışında bulunuyor. Club Bolero’da diğer kulüpler gibi şehrin hemen dışında 15-20 dakikalık sürüş mesafesinde yer almaktadır. Ziyaretçileri son derece şık ve iyi giyimli olan bu kulüp iki kattan ve birkaç bölümden oluşuyor. Bölümler arasında rahatça geçiş imkanı olduğundan bu kulüpte uzun süre hiç sıkılmazsınız. Ana bölümde ünlü Dj’lerin performansları ve çeşitli görsel sahne gösterileri düzenlenir. Daha sakin bir ortam arayanlar için ise harika kokteyller sunan ve iki bölümden oluşan uzun bir barı mevcuttur. İçki fiyatlarının uygun olduğu Club Bolero’ya eğlencenin doruğa çıktığı Cuma ve Cumartesi gitmenizi öneririm.

Adres : Yuvilejnyj Ave, 56, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Çalışma Saatleri : Hergün 21:00–05:00
Telefon : +380 (57) 714 0738
Web Sitesi : http://www.bolero-club.com.ua

 

2- Kharkiv Gece Hayatı – Panorama Lounge
Kharkiv gece hayatının en pahalı gece kulübü hangisidir diye sorarsanız cevabım Panorama Lounge olacaktır. Henüz yeni açılmış olmasına rağmen oldukça popüler bir kompleks olan Panorama Lounge birkaç bölümden oluşmaktadır. Sevdiklerinizle harika bir akşam yemeği yiyebileceğiniz restoran bölümü, karaoke bölümü, harika kokteyller sunan bar bölümü ve gece kulübü bölümü. Panorama Lounge’un ziyaretçileri genellikle Kharkiv’in saygın kitlesi ve turistlerden oluşmaktadır. Harkov’un tam merkezinde bulunan Panorama Lounge’un terası size harika bir Kharkiv manzarası sunar. Açık olduğu her gün popüler sanatçılar ve Dj’lerin performanslarını dinleyebilirsiniz. Panorama Lounge’da zaman zaman ilgi çekici etkinlikler düzenlenmektedir. Örneğin benim ziyaret ettiğim gün Kharkiv güzellik yarışması mevcuttu. Panorama Lounge’un ziyaretçileri genelde gelir düzeyi ve yaş ortalaması yüksektir. Kharkiv’in diğer kulüplerinin aksine burada reşit olmayan kız ve erkekleri göremezsiniz. Önerim Panorama Lounge’u hafta içi veya Pazar günü ziyaret etmeniz. Panorama Lounge’a gitmeden önce kulübün internet sitesinden aktivite programını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Adres : Kostyuryns’kyi Ln, 2, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Çalışma Saatleri : Hergün 24 saat açık
Telefon : +380 (50) 344 2915
Web Sitesi : http://www.panorama-lounge.com.ua

3- Kharkiv Gece Hayatı – Misto Club
“Misto” Ukraynaca’da “şehir” anlamına gelmektedir. Eğlence kenti konseptiyle hizmet veren bu kulüpte bowling, kumarhane, disko, gece kulübü ve karaoke bölümü mevcuttur. Ayrıca Perşembe Pazar günleri arasında tema partileri düzenlenmektedir. Kulüp Kharkiv’de eşi benzeri olmayan gösteri ve partiler düzenlemek konusunda oldukça iddialı. Ziyaretçileri genellikle Kharkiv’in orta gelir grubudur.

Adres : Klochkivska St, 190А, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Çalışma Saatleri : Hergün 11:00–05:00
Telefon : +380 (57) 758 1702
Web Sitesi : http://www.mistoclub.com

 

4- Kharkiv Gece Hayatı – Arizona Club
Arizona Gece Kulübü tüm gün eğlence konseptiyle hizmet veren bir komplekstir. Kharkiv’e yaz aylarında geldiyseniz mutlaka uğramanız gereken kulüplerden biridir. Gündüz ve gece açık olan bu eğlence kompleksinde serinlemeniz için iki yüzme havuzu, yerel lezzetler sunan restoran ve bar mevcuttur. Tesiste dinlenme ve spor alanlarının yanı sıra büyük bir dans pisti mevcuttur. Masaj imkanının da olduğu Arizona’da eğlence öğle saatlerinde havuz başında başlar. Arizona’ya gündüz gelmeyi düşünüyorsanız gelmeden birkaç ay önce spor ve diyet yapmanızı öneriyorum. Zira Arizona’nın ziyaretçileri oldukça fit durumdadır. Gündüz ve havuz eğlenceleri ilginizi çekmediyse Arizona’ya gece gitmenizi öneririm. Arizona açık hava diskosu diskosunun ve zaman zaman düzenlenen konserleri ile ferah bir eğlence sunar. Yaz aylarında düzenlenen köpük partileri ise muhteşemdir. Parti giriş ücretleri ve içki fiyatları oldukça uygundur.

Adres : Harkov, Harkiv Oblastı, Ukrayna, 61000
Çalışma Saatleri : 18:00–06:00 , Pazar 18:00-00:00
Telefon : +380 (57) 788 1618
Web Sitesi : http://www.arizona-club.com.ua

 

5- Kharkiv Gece Hayatı – Moskvich Bar
Kharkiv’de Club Bolero’dan sonra mutlaka uğramanız gereken yer neresi diye sorarsanız cevabım Moskvich Bar olacaktır. Bar konseptiyle hizmet veren bu mekan kokteylleri ile ünlü. Hafta içi ve hafta sonu ayrı bir güzel olan Moskvich bara ilk gittiğinizden itibaren müdavimi olacaksınız. Bu barın içinde küçük bir dans pisti de mevcut. Hafta sonları canlı Dj performanslarının sergilendiği Moskvich Bar da yer bulmanız oldukça zor olacaktır. Bu mekan kulüp ortamından sıkılıp daha sıcak, samimi bir ortam arayanlar ve harika kokteyl içmek isteyenler için idealdir. Moskvich bar, şehir merkezinde bunması sebebiyle hafta içinde de oldukça popülerdir. İçki fiyatları Kharkiv ortalamasının biraz üstünde olan Moskvich bara Cuma günü gitmenizi öneriyorum

Adres : Sumska St, 19, Kharkiv, Kharkiv Oblast, Ukrayna, 61000
Çalışma Saatleri : Pazartesi-Perşembe 18:00–02:00 , Cuma-Cumartesi 18:00–05:00
Telefon : +380 (57) 758 1261
Web Sitesi : http://www.moskvichbar.com

 

Soranlar için, Kharkiv gece hayatının en köklü gece kulüplerinden olan Radmir gece kulübü tadilatta olduğu için listemden çıkardım. Radmir gece kulübü hizmet vermeye başladığında tekrar değerlendirmeye alıp listeme ekleyeceğim.

1 * Bolero – clubun 2 katlı yukarıdan vip masalar ayarlanması dans pistini daha rahat izliye bilirsiniz.

müzikleri beğenmesseniz yan bir salon daha var.orda farklı müzikler çalınıyor.

2 * Radmir – elit bir mekan sadece rehberlerin gire bildiği bir kumarhaneleri de var.

Ancak, bir halkın çok tercih edilen bir mekan olmamasına rağmen bir fiyat değil.

3 * Panorama – yer gece kulüpünden ziyade lüks bir restoran gibi yani kız arkadaş olmak beraber gidebiliriz.

4 * Kompas – çok iyi bir mekandır belki zenginler takılıyor

5 * Misto – bowling, spa ve gizli bir kumarhaneyi bir yerde birleştiren bir mekan. (bilgelerimiz var.

5 * Plazma – daha çok bir öğrenci mekanı hafta içi saflıkla dolu oluyor, biz avantajımız bu mekana girişde ücret ödemiyorsunuz bizimleyken ve hesapta% 10 indirim ..

6 * Galaktika – yaklaşık 16-22 yaş grupunun takıldığı bir mekan.

bir vintage, museim, alt ayı, iris pub, probka, insanlar, moskivich bar gibi eğlence mekanlarında da takıla bilirsiniz …

Kharkiv Gece Hayatı fiyatları nasıl?

Gece Klupleri: Girişte 50-150 UAH arada ödüyorsunuz. Ama içeceklerde 40-100 UAH arasında. Buralarda bira Viski, Votka, kokteyller hepsi bu fiyatlarda (4-15 TL)

Türkçe İngilizce sözlükte arama yapılıyor. ruscanız da yoksa ben kharkiv şehir rehberi olarak yanınızdayım .. Şehir içi 50-100 UAH (5-10TL) arada tüm kluplere gidiliyor.

Radmir Club:

Bu kulüp benim en çok beğendiğim içerikhane ve 2 farklı mekan var (karaoke ve dans müzikleri). Büyük yerde sahnede dans eden kızlar var. Ben cumartesi gitmiştim tıklım tıklım doluydu.

değil rehbersiz kumarhaneye almıyorlar
giriş 100 grvne
Misto Club:

Burada daha çok gençler var. İçeride bowling pisti, yemek yeri, disco ve strip dancerlar var. Müzikler günümüz dans müzikleri. Şehir içi en yakın olanlardan bir tanesi. Yüyüyerek safranın şehir merkezine 30-40 tane ulaşılabiliyor.
burda da kumarhane var ama rehbersiz içeri almıyorlar

giriş 100 grvne

Bolero: yerleştir
biraz daha üst sınıf bir yer. Daha çok iç mekan daha yaşar. Burada dans pistinin çözüm ayakta duramıyorsunuz. Sohbet etmek için daha iyi bir yer. Müzikler yine günümüz müzikleri.
giriş 50-150 arası. Evet haftasonu insanlar tercih etdiyi bir mekan

Şerit Klupleri:

Kharkiv de 8 tane strip club var. İkisi de şehir merkezi ve. Giderken yanınızda bolca bozuk para atınün, sürekli birileri gelip dans ediyor. Onun gelişte 50 UAH (4,5 TL) takising yeterli oluyor.

Kharkov da en iyi strip barlar sağlar.

Casta Club:

çok temiz ve kaliteli bir yer. Girişte 100 UAH (10 TL) veriyorsunuz yine içki dahil değil. İçkiler 10-15 TL civarında. Özel dans biraz pahalı 5 dakikası 400 UAH (20 TL), 15 dakikası 800 UAH (50TL) 30 dakikası 800 UAH (80 TL). Özel dans mekanı çok temiz ve güzel. Dansçıların yaşları genç ve güzel dans ediyorlar. vip mekan.

Kakadu Club:

biraz daha kötü bir yer. Girişte 100 UAH (10 TL) veriyorsunuz yine içki dahil değil. İçkiler 10-15 TL civarında. Özel dans biraz pahalı 5 dakikası 400 UAH (40 TL), 15 dakikası 800 UAH (80 TL) 30 dakikası 1000 UAH (100 TL).

Burda özel dans almayın, odalar çok kötü, müziği de teyipten çalıyor.

Platinium

Mekan sakin bir mekan sevenler için ideal bir mekan. kız sayısı az da olsa kharkov da çok kaliteli bir mekan.

ücretler diger hemen hemen ..

bir darbe dans ya da arkadaya gide bilirsiniz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir