Kherson Gece Hayatı

Kherson Barlar, Gece Kulüpleri ve Çıkış Merkezleri

Herhangi bir uzunluk için kaldıkları takdirde Kherson zaman , hiç şüphe yok ki şehrin en iyi restoran kendinizi, söz değil kullanım alanlarında yerel barlar ve gece hayatının tadını isteyeceklerdir. Tek soru, ne tür bir eğlence peşindesiniz? Sonuçta Herson, neredeyse tüm zevklere ve ilgi alanlarına uygun çeşitli bar ve gece kulüplerine sahiptir.

Barlar ve Restoranlar

Birçok kişi tarafından Kherson’ın önde gelen bar ve restoranı olarak kabul edilen Corbett, Kherson’s Suvorovsky bölgesindeki pitoresk bir şehir parkının tam karşısında yer almaktadır. Aile dostu ve geç saatlere kadar açık olan Corbett, bar ve restoranın çeşitli geleneksel ve Batı Avrupa temalı yemekleri servis etmesinden dolayı şehre yabancı ziyaretçiler arasında özellikle övgüyle değer vermektedir.
Belli bir ‘British Pub’ atmosferini bünyesinde barındıran, özel bir teras, dinleyicilerin şehir etrafına bakarken yemek yemesine izin verir ve mükemmel hizmet, çeşitlilik ve genel ambiyans ile gayri resmi yemeklerin en iyilerini birleştirir.
Tanışma Kherson gelinler çubuğu partisinden sonra  burada .

Grand Cafe Sandro

Daha otantik bir Ukrayna yemek deneyimi mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, Grand Cafe Sandro sizin için olabilir. Herson’un merkezinde yer alan Grand Cafe Sandro’nın personeli hem İngilizce hem de Ukraynaca konuşur ve çeşitli ağız sulandıran yerel lezzetler servis eder. Bu restoran özellikle yerli ve yabancı gurbetçiler tarafından özellikle popüler olduğu için, sadece kitap veya erken gelmek için dikkatli olun.

Herson Gece Hayatı

Kherson en patlayıcı gece parti için yer mi arıyorsunuz? Öyleyse, şehrin merkez tren istasyonunun yakınındaki Kherson Pryvokzalna Meydanı’nda bulunan Smak, sizin için olabilir. Günde gündelik bir bar olan Smak, akşamın yaklaştığı andan itibaren şehrin en başarılı ve heyecanlı gece hayatı mekanlarından biri haline gelen yerli ve turistler arasında ünlüdür. Muhteşem şovlardan güzel şaraplara ve kokulu tütün serinletici alanlarına kadar, Smak neredeyse herkes için bir anlam ifade ediyor ve yerliler gibi parti yapmak ve gevşemek isteyen herkes için kesinlikle bir zorunluluktur.

Amigo

Batı ve doğu mutfağı sunan Amigo, Patona ve Kherson’daki Shengeliya Caddesi’nin kesişim noktasında yer alan Amigo, daha canlı bir parti ortamı arayanlar için ideal bir yerdir. Dans ve trance’dan Ukrayna’nın önde gelen eğlence etkinliklerine ev sahipliği yapan Amigo, hem yerli hem de yabancılara eğlence dolu bir gece vaat ediyor.
Tabii ki, Kherson’da çok daha popüler yerel lokantalar ve gece hayatı noktaları var. Bu durumda, harika yemekler ve harika akşam eğlenceleri için nerelere tavsiye edebilecekleri konusunda otelinizden (veya tarihinizden) emin olun.

KHERSON NIGHTLIFE. GECE KULÜBÜ & KHERSON DİSCO

AMIGO

Kherson, Patona / Shengeliya st.
tel .: (0552) 444300
http://www.amigo.ks.ua

Burada parti shedule http://www.amigo.ks.ua/index.php?id=4.

 

KALLIPSO, eğlenceli kompleks

Kherson, Pridneprovskii spusk, 1
telefon: (0552) 325072

Kompleks Dnipro nehrinin kıyısında yer alır ve küçük bir kasabaya benzemektedir.
“Kalipso”, sadece onun saygısını değil, aynı zamanda çeşitli eğlence türlerini de etkilemektedir.
En deneyimli ziyaretçilerin bile beğenisine eğlence bulacağından emin olabilirsiniz. Hizmetinizde: VIP plaj, su havuzları, katamaranlar, skuterler, kano, slot makineleri, masaj.

MİLENYUM

Kherson gece hayatı, disko kulüpleri, barlar

REST, eğlenceli kompleks

Kherson, prospekt. 200, Khersona, 43 olsun?
tel .: (0552) 336464, 336300

“REST” – eğlencelerin orijinal imparatorluğudur. Güncel kompleks 2005 yılında Tavrichesky microdistrict’de inşa edildi. Büyük bir dinlenmeyi seven herkesi kendine çeker, yemekte mantığı sever, zaman ve araçlarla sınırlı değildir.

Burada mega gösterileri, iki dans salonu ve bilardoda gece kulübünün sürücülerini gerçekleştiriyor. Pubında sekiz çeşit bira deneyebilir ve büyük plazma ekrandan gelişimlerini gözlemleyerek sporun interaktif katılımcısı olabilirsiniz.

Avrupa sınıfının restoranı ve fiziksel sağlık hayranları için – havuzlu sauna açılır.

 

ÇİKOLATA, gece kulübü

Kherson, Dzerzhinskogo, 13
telefon: (0552) 425263

Yanlışlıkla Glucose, “Çikolata” adlı Kherson’daki en genç gece kulübündeki ilk gösteriyi açan şarkılarını seslendirdi: bu, müzik ve eğlencelere bayılan tüm sakinler için gerçek tatlı hayatın başlangıcı oldu. “Bir sermaye seviyeniz var”, ziyaretçi oyuncuları şaşırdı. Katılıyorum: Londra ve Ibiza’nın gece kulüplerinde kullanılan aynı türden bir ses seti bulmak oldukça beklenmedik bir durum. Kherson’da sadece 5 set var. Ayrıca, “Çikolata” Ukrayna’nın güneyindeki en iyi ışık kaydına sahip olabilir: 20 büyük lamba “kafa” ve üç renkli lazer ışık kararları seti oluşturuyor. Kırmızı-sarı-siyah renkli iç mekanların modern kombinasyonu, uzun yıllar İtalya’da çalışan tasarımcı tarafından yaratıldı.

Haftanın her günü kendi temasına sahiptir.

– Salı günleri tavuk partileri gerçekleşir, her kız ziyaretçiye ücretsiz bir kokteyl verilir.
– Çarşamba günleri 90’ıncı isabetler duyulabilir (bu günlerde, bu arada, beklenmedik bir şekilde en çok ziyaret edilen yer – Kherson’da “Abba” veya “Zemlyane” yi duyabileceğiniz başka bir yer bulamazsınız).
– Perşembe , mizah günüdür – KVN takımlarıyla birlikte gülebilirsiniz
– Cuma , tekno-stil tarzında gerçekleştirilebilir. Bu arada, “Çikolata” DJ’lerinin performansları için kalitatif ekipman özel olarak satın alındı ​​- artık Kiev ve Moskova’dan DJ’ler, zevkle Kherson’a hareket ediyor.
– Hadi cumartesiZengin kültürel programı görmek için
– Pazar günü , R & B partisini dinleyerek dinlenmek mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra – tam güvenlikle, aslında “Çikolata” (ve sadece bu gece kulübü) ziyaretçilerinin boş zamanlarında, “Titan” adlı milit özel bölümünü koruyor. Bu bölümün savaşçıları “Tavrijsky oyunları” festivali için çalışmaktadır. Kulübün yanı sıra mükemmel mutfağı ve çok çeşitli kokteylleri vardır. Barmenlerin Ukraynalı loncalarından barmenler, ateş ve şişe hokkabazlıklarıyla gerçek bir şov hazırlıyor.

53 thoughts on “Kherson Gece Hayatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir