Kıbrıs Gece Hayatı

Kıbrıs Gece Hayatı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, gidenlerden adını sıkça bahsettiren, dillerden düşmeyen bir gece hayatına sahip.

Özellikle ülkemizden sadece Kıbrıs eğlence mekanları için gidenler oldukça çok. Peki sadece gece hayatı için Kıbrıs’a gitmeye değer mi ?

Kıbrıs Gece Hayatı – Kıbrıs Gece Kulüpleri

Ülkemizde Kıbrıs gece hayatının bu kadar popüler olmasının en önemli nedenlerinden birisi, alkol ve sigaranın Türkiye fiyatlarına göre çok çok ucuz olması. Çünkü Kıbrıs’da, bizdeki gibi ÖTV yok. O yüzden en az %50 daha ucuz.

Bu, sadece bir örnek aslında. Çok daha fazlasını aşağıda sizin için detaylıca anlattım.

Kıbrıs’ta Gece Hayatı İçin Hangi Şehirlere Gidilir ?

 

Adanın başından sonuna kadar olan tüm kulüpleri buraya sığdırabilmem mümkün değil. Çünkü Kıbrıs’ta gece hayatının pik nokta yaptığı çok fazla kulüp var.

Kıbrıs Eğlencesi Detaylı Bilgi İçin Tıkla..

Kıbrıs Harita – Kıbrıs Şehirleri gezilecek yerler

Tabii Kıbrıs Magosa, Girne ve Lefkoşa’daki gece hayatı rehberini ve karşılaşacağınız  tüm masrafları aşağıda sizin için listeledim.

Uçak bileti konusunda ise, mutlaka En iyi uçak ve tren bileti siteleri yazıma bakın. Nasıl uçak bileti masraflarınızı ucuza mal edeceğinizi tek tek yazdım.

Kıbrıs gece hayatı fiyatları nasıldır ?

Yukarıda Kıbrıs’ın ucuzluğuna değinmiştim. Kıbrıs gece kulüplerine gitmeden önce fiyatlar konusunda biraz bilgili olmanızı isterim. Az bir ihtimal olsa da kabaca tabirle kazık yemeyi kimse istemez.

Ama özetle, güzel bir mekanda kokteyl fiyatları, 20-30 TL arasında olur. 1 şişe alkol de, 250 TL civarından başlar. Yani Türkiye’deki fiyatların neredeyse % 50 daha ucuzu !

GECEMANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.