Kıbrıs’a başarılı bir gezi nasıl yapılır ?

Bir sonraki tatiliniz için Kıbrıs’ta bir tatil düzenlemeye karar verdiniz mi? Akdeniz’in doğusunda, daha kesin olarak Levantin havzasında yer alan yılın güzel ve sıcak bir bölümünü bu adayı keşfedin.

Kıbrıs uzun zamandır birçok efsane için bir ilham kaynağı olmuştur. Manzaralarının, kıyılarının ve koylarının çekiciliği, pek çok ziyaretçiyi Au saint’lere ilham verdi. Roma, Venedik, Bizans dönemi, hepsinden biraz fazla.

Kalıntıları, kalıntıları, arkeolojik yerleri ve mezarları, geçmişinin kanıtıdır. Aphrodite’nin doğuşundan Troodos Dağları’nın mistik manastırlarına, Lara Plajı gibi nefes kesen plajlara kadar kaya olan Phaphos’dan Petra tou Romiou, büyüleyici güzellik ve tarih adasını keşfedin! Bu ada nefes kesici plajlar, turkuaz sular, dağlık araziler ve milli orman parkları sunar. Kıbrıs’a yapılacak bir gezi, Yunanistan ve Türkiye arasındaki yolun tamamının manzara değişimini ve bir kültür keşfini garanti ediyor.
Hiçbir şeyi kaçırmamak ve Kıbrıs adasında konaklamanızı hazırlamak için tüm ipuçlarımızı keşfedin. Ne görmeli, ne yapmalı veya neyi ziyaret etmeli? Kıbrıs’ta veya organizasyonda her şey dahil mi kalacak? Ayrılmak için en iyi zaman ne zaman? Tüm sorularınızı cevaplıyoruz.

Kıbrıs’ı seveceksiniz

PEYZAJ

AİLE

DENİZ

KÜLTÜR

Kıbrıs’a gitmek için hangi dönemi seçmelisiniz?

Seyahate gitmek için en iyi zamanı seçmek çok önemli bir adım. Farklı verilerimizle, kalabalıktan ne zaman kaçınacağınızı ve adayı keşfetmek için en iyi sezonun ne olduğunu bileceksiniz.
Kıbrıs’ta asla soğuk! Akdeniz iklimi sayesinde adanın sıcaklığı nadiren kış aylarında bile 17 ° C’nin altına düşer. Tüm yıl boyunca, sıcaklıklar bir “keşif” gezisi için ideal olacaktır. Plajların tadını çıkarmak istiyorsanız, haziran-eylül ayları mükemmel olacaktır, ancak bu dönemde turistler özellikle temmuz ve ağustos ayları arasında çok daha fazladır.
Fırsatınız varsa, Mayıs / Haziran ve Eylül / Ekim ayları arasında bırakın .kalabalık olmadan keşif ve yüzme için elverişli sıcaklıkların tadını çıkarmak. Bu sezonun serin sabahları geziler ve ziyaretler için mükemmel, öğleden sonraları deniz kenarında vakit geçirmek için mükemmel olacak, eğer mevsim dışına çıkacak bir yer arıyorsanız Kıbrıs’ın cevabı.

Kıbrıs’ta iklim ve hava

Seyahatiniz için hangi formül ve hangi bütçe ?

Bir ajanstan geçiyorum

Sadelik ve huzur

Bir seyahat acentesinin fiyatı nedir ? 510 € ‘dan

başlayan özel uçak yolculuğu Haftada 1 uçuş süresi : Acenteler tarafından sunulan farklı seçenekler:

Seyahatimi kendim organize ediyorum

Çok kolay

Kolay organizasyon (5/5)

not

Hangi bütçeyi kendim düzenlerim ?
Maliyeti, uçuş dahil kişi başı 880 € ile 1240 € arasında 7 gün olaraktahmin ettik.


para
avro
Ortalama yemek fiyatı
23 €
3 * otel fiyatı
47 €
Ortalama maaş
1615 dolar

Nasıl gitmek Kıbrıs’a?

Biletini almak için hangi fiyattan ?

Uçak bileti genellikle tatil bütçesinin en büyük kısmıdır. Sezondan ayrılmaya karar verirseniz, uçuşları çok cazip fiyatlarla bulabilirsiniz. Ancak, yaz sezonunda, bilet fiyatı en yüksek olacaktır.
Paris’ten Kıbrıs adasına bir uçak biletinin fiyatı hakkında bir fikir edinmek için, havayollarının uyguladığı ortalama ücretler: 

Nelerdir geliş havaalanları ?

Kaldığınız yere en yakın havaalanını seçin.

Havaalanlarına bakın

Hangi havaalanından gitmek için ?

Kıbrıs’ta hizmet veren kalkış şehirlerini doğrudan uçuşta, uçuş tarifesiyle inceleyin.

Ülkeye genel bakış

69 thoughts on “Kıbrıs’a başarılı bir gezi nasıl yapılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir