Kıbrıs’ta Gece Hayatı: Adadaki en iyi kulüp ve barlar

Ayrıca Kıbrıs’a seyahatte tüm gece parti yapabilir, lüksün kucağında yaşayabilir ve başka bir yerde olabileceğiniz kadar eğlenebilirsiniz… Kıbrıs size erken günlere kadar uzanan çok çeşitli kulüpler, barlar ve kafeler sunar. Sabahları size açık. Partiler genellikle ertesi sabaha kadar gece yarısı başlar ve parti için en iyi günler Cuma ve Cumartesi’dir. Günlerinizi sahilde güneşlenerek rahatlayarak geçirin ve gecelerinizi arkadaşlarınızla en güzel hitlerle dans ederek geçirin. Kıbrıs’ta birçok farklı alan bulunduğundan, nerede yaşadığınıza bağlı olarak, orada birçok farklı gece hayatı sahnesi bulacaksınız.

Limasol

Kıbrıs’taki en büyük şehir olan Limassol, ziyaretçilerine ve sakinlerine birçok farklı kulüp ve bar sunmaktadır. En popüler mekanlardan bazıları Kahramanlar Meydanı’ndaki Kulüp Kahramanı (Kahramanlar Meydanı), BS Baraonda Limasol, Sesto Senso Gold ve Disco Rich Club’dır.

Ayia Napa

Ayia Napa’daki gece hayatı çok çeşitlidir. Ayia Napa’da kokteylleri yudumlayabileceğiniz modaya uygun salonlardan hiper sanatçıların canlı performansları ile dans kulüplerine kadar her şey Ayia Napa’da. Club Sin, Aqua Club ve Castle Club, bu Kıbrıs kentindeki popüler parti destinasyonlarından sadece birkaçı.

Baf

Kıbrıs’taki Paphos şehri, birlikte seyahat eden çiftlere yönelik birçok farklı pub ve kulüp sunmaktadır. Samimi atmosferi, VIP odaları ve etkinlikleriyle, her gece Paphos’a gidecek çok yer yok. Eğlenceli akşamlar için Gaia Gece Kulübü, Joe Bonanno Kulübü ve Rumolar Gece Kulübü’nü ziyaret ettiğinizden emin olun.

Larnaka

Larnaka gezinti yerinde birçok kulüp, kafe ve bar bulabilirsiniz. Caddede yürüyün ve Club Deep, Club Topaz, Xub Night Club ve harika Vogue Exclusive Club gibi Kıbrıs’ın en iyi gece kulüplerinden bazılarını keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir