Kıbrıs kulübü asla ölmez!

90’lı ve 100’li yıllarda işler biraz farklıydı. Eğlenceli kulüp demek istedim. Nihayet. Büyük mekanlar ve çok fazla seçenek yoktu, ancak her Cuma ve Cumartesi gecesi “Arkadaşlarla takılmak için hazırlanacağım” kulüplerde çılgın geceler gibiydi.

Bazıları zaman içinde tuttu, bazıları ise sadece yerel gece hayatı sahnesine konuk bir görünüm kazandırdı – ve sen görmedin – ve bazıları evet, kapattılar, ama aklımızda kazınmışlar ve efsanevi (bkz. Versus).

Son yıllarda, özellikle de Saripolos’un doğumundan bu yana olan eğilim, “bar gitti” olmuştur. Bu dış mekanın standartlarına göre şık dekorasyon, garip isimler, özel kokteyller ve onlara eşlik edecek lezzetli tabaklar. Müzikten her zevke. Ana akım, funk, swing, caz, elektronik … Biliyorsun, en çok bulundun.

Ama bu artık bizim için yeterli değil mi? Dünya hala saatler sonra eğlenceli mi arıyorsunuz?

Büyük dans pisti dünyasına dönüş belirtileri var. Yazın büyük olaylarından Mastichoma’ya ve buradan ve oradan çıkan pek çok parti dizisine, insanların hevesle çılgınca bir eğlence ve “sınırsız” gece kulübü ile huzursuzluk arayışında oldukları görülüyor. favori bardan elbette bir pas.

CITY, gece kulüplerine yeniden başladı ve Kıbrıslı kulüp sahnelerinin sıcak noktalarını size sunuyor.

 

LEFKOŞA

Zoo Club 

Uzun yıllar boyunca Kıbrıs’ın ana gece hayatının bir amiral gemisi. Yıllarca dokunmazlar, sadece daha iyi olur! Adadaki en etkileyici destelerle, göz kamaştırıcı deniz feneri, burada DJ kahramanı! Bu kış, hem AndrewP hem de ünlü “Lick partileri” ve “hayvanat bahçesi” adlı bir dizi Yunan partisine “Aşk hakkında her şey” gösterisini sunacak!

22458811, 15 Stasinou Bulvarı, Lefkoşa

State kulübü 

istiyor ve yapabilir, bu yıl onun yılı olabilir. “State”, Sunday Mastichoma etkinliğinin çılgınca başarısından sonra, sadece kulüpleşme için bir alana dönüştürülüyor. Bu havasında, birkaç uluslararası müzik ve elektronik ritm dozu eşliğinde, DJ’ler Gabriel G, Savvas Kentis, Iacovos Hacı, diğerleri arasında “Devlet” olmak için ellerinden geleni yapacaktır. Not: Her Çarşamba, Vasilis Koutounias, onunla “Allan D’Allon” yunan partilerine döner!

22255111, Alkaiou 23 Lefkoşa

Club Teez 

Bu yıl başkentteki r’n’b tapınağı 15 yaşına girdi ve her cumartesi gecesi bir kar fırtınası oldu. İnanılmaz, açık fikirli, iyi vakit geçirmeyi bilen ve devam edecek olanı istemiyorsunuz. Bulmak için, kulüp, Snapchat hesabına sahip ilk Kıbrıs’ta. Öyleyse devam et! Kıyafet: Şimdi gelin! R’n’b dükkanından bahsediyoruz! Beyaz gömleğe gitme! Biraz karakter koy! DJ LPS güvertesinde izini bıraktı.

99853333, 6 Evagorou Caddesi, Lefkoşa

KlubD 

Geri sayım başladı ve şehrin efsanevi tekno ve teknoloji evi 24 Ekim’de German DeWalta ile güçlü bir dönüş için hazırlanıyor. Bu yılki güçlü kartlar, hem Berlin kulübü sahnesinin isimleri hem de misafir DJ’lerinden biri olan Manic Mike! Ah evet!

theklubd@gmail.com, Bir Mağusa 36, ​​Lefkoşa

Planı Be 

Ultimate ellinadiko! Zihinsel olarak Atina bouzouki’sine geçiyorsunuz, işte sizi masalara götürecek tüm başarılar, mendillerinizi havaya fırlatıyorsunuz ve gecenin sonunda mırıldanacaksınız. say! ” Evet, zamandı!

96373037, 18 Spyrou Kyprianou Bulvarı, Lefkoşa

MO Boutique 

Zamanın sınavını yapan ve fanatik müşterileri olan bir diğer mekan! Açılıştan bu yana bir hafta geçmedi ve bağışçı iyi durumda! Sakinleri RST ve Cennet ile aynı zamanda Atina’dan gelen konuk DJ’lerle birlikte, bkz. Simos V (La Isla) ‘nın en sorunsuz yıllarından biri olması bekleniyor!

99330037, 70003332, Homer 2 Nicosia

Kulüp Loca 

şimdi Oyuncak Oyuncak olduğu yerde . DJ PettisN’i tüm ana popüler isabetlerde ustalaştıracaksınız! Yakında bekliyoruz Karma etiket afterhours eğlenceli sunulan ve süre Engomi, «yeniden» basar Caf Mercedes .

 

 

LİMASOL

İmparatorluk 

Ben iki kez orada oldum! Ve her seferinde aynı şeyi merak ettim! Neden daha sık gitmiyorum? Kelimenin tam anlamıyla, tanınmış yerliler ve Yunanistan’dan gelen birçok konuk isimleriyle adlandırdıkları eğlenceli bir getto. 23 Ekim’de büyük açılış! Süper FM tarafından desteklenmektedir!

99936767, Eirinis 92, Limasol

Breeze VIP 

Kış aylarında eğlence, 3 adım yan yana taşınırken, Breeze Yaz Kulübü fanatiği şimdiden rezervasyon yaptırdı! Yunan ve yabancı hit ve VIP muamelesi!

70005868, 90 Georgiou A, Germasogeia Nehri, Limasol

Elite 

Eski Bodrum’dan dizginleri topla ve ünlü yap! “Think r’n’b” grubuyla çalışmaya devam ediyor, burada temel olarak her yerde ve her yerde bir Yunan sanatçısı, örneğin Tsalikis’i başaracaksınız!

25325752, Georgiou A. 93, Germasogeia Nehri, Limasol

Retro kulüp Metropole 

Daha sonraları için bu, genellikle 80’li yılların ve ötesin dışına çıkmak istediğinizde 2-3 yaşından sonra kötü bir kayıptır, çünkü A) onları tanıyan tek kişi olmaktan ve B) öğrenmek için kendinizi rahat hissetmezsiniz. genç olanlar. Retro ve dekor (?)

97755554, 6 Iphigenia Sokağı, Limasol

Story

Her gece seni ve farklı bir şeyi bekliyor! 27 Ekim Salı, AndrezP eski skool hileler yapıyor, parti geceleri, cuma ve cumartesi günleri hem bugünün hitlerini hem de tüm zamanların klasik oyunlarını oynuyor!

99399769, Kanari 16, Limassol.

Tüm Yunanca 

Başlık ihanet! Başarılı “All Greek” serisi, bir sonraki adımı atıyor ve onu hem memleketinde hem de burada bir kulüp bayiliğine dönüştürüyor! Kopyalamak için iyi şeyler, neden olmasın?

70005868, Ankara 18, Kale alanı, Limasol

Yukarıda belirtilenlere ek olarak, zorlu sporcular için kompartımanda bir dizi başka seçenek vardır. Seviye Down Town, Oro kulüp ve Vogue Down Town Kulübü bazen Yunan ve dünya isabet ile eğlence ve elektronik bir doz kırmızı yendi.

Çok Yakında : Uzun zamandır beklenen bir varış. “Opa Opa” biz iyi akşamlar ve iyi geceler’ demeden önce zaten Limasol’da vızıltı yapıyor! ”

 

 

Larnaka

Beat2 

Zeno şehrinde “olması gereken” yerlerden biri! Her Çarşamba günü öğrenci geceleri, cumartesi geceleri, canlı geceler … Bütün pakete sahip!

24650550, Dimosthenis Mitsis, Larnaka

Geometri kulübü 

Bir kulüp bir hikaye! “Drakula” ile birlikte Larnaka’nın en uzun süredir devam eden kulübü, dans pistinin anlatacak çok hikayesi var ve çoğu bu kış geliyor! Gaga’dan Paola’ya dans edeceksin! Sende var mı

70009440, Karolis & Dimitriou 8, Larnaka

Dracula kulübü 

Günümüzün parçaları ve eserleri ile ortaçağ ambiyansı, ana akım sevenler için gece hayatında sabit bir değer.

99210222, Konstantinou Kalogera, Larnaka

Club Deep 

Şehrin “alternatif” mekanı, Amerikalı’yı seven, r’n’b’yi seven ve olayları yenen, popüler Marshall ile.

70007950, Atina Bulvarı, Finikoudes, Larnaka

Asansör kulübü 

Onu şehir merkezinin dar sokaklarında efsanevi Vogue’un bulunduğu yerde bulacak ve “çok” bir gülümsemeyle bırakacaksınız! Vasilis Koutounias, Nikos Tagliadoros ve Tasos Rizopoulos, güvertede düzenli olarak müşterileridir.

99575776, Dimitriou Larnaka

Sırlar Özgürlük kulübü 

Adadaki ilk ve tek eşcinsel kulüp, canlandırıcı müzik, yabancı konuklar ve olması gerektiği gibi açıklanamayan bir mizaç. Tabuları kapıya bırak!

99455433, 67 Artemis Bulvarı, Larnaka

 

 

PAPHOS

Papillon kulübü 

Otto Dieci’nin “gece hayatı” küçük kardeşi, sadece birkaç ay boyunca kasık eğlence haritasında, ancak anlamlı olması için yeterli! DJ Pizel destelerin “oyuncusu”, kalabalığı karıştırmak için ne yapacağını çok iyi biliyor!

70008590, Kanari ve Votsi köşesi, Paphos

Loft kulübü 

16/10 Cuma, ‘Ruh ve Zihin detoks seansları’ ile ‘kış’ kriketini yönetir, bu yıl ruh hali, eğlence ve sürprizlerle oldukça ferahlatıcı olur. AndrewS, Andy Von Emmanouel ve MagicG güvertelerini geçen yıl yaptı. Bu yılı görmek için …

77777742, Kato Paphos

Boutique Uptown club 

Amaç süper eğlenceli hale getirmekse, yukarıdakilerle yapın! Çok sayıda hayat, yerel ve konuk DJ’ler, birçok şov, iyi oyunlar ve bu yıl da başrol oynamak istiyor!

77772231, John Farmer 11, Paphos

Dahası, bazı Fransız turistler gittikleri şenlikli yerlerin güzel anılarına sahipse, bana haber vermekte tereddüt etmiyorlar ve referanslarını zevkle bütünleştireceğim.
9 - Kıbrıs'ta Eğlence
Burada, slayt gösterisine eklediğim ve diğer barların ve ünlü kulüplerin logolarını eklediğim ve şahsen test etmediğim 12 servis yoluna değer. Görüşmek üzere …

– Aqua Gece Kulübü
Pambos Magic Hotel’de bulunur ve saat 15: 00’e kadar güneş doğar! Ayia Napa’da sadece kapalı havuzlu kulüp! Hardcore revelers için favori bir yer. Memnuniyet garantisi! 700 kişi kapasiteli, burası yeterince parti yapmadığınızda gidilecek yer!

7 / 7’yi 3: 00’den 7: 30’a kadar
https://www.facebook.com/pages/Aqua-Nightclub-I-am-the-Aart-Party/227627807248402?ref=ts&fref=ts 

– Siyah Beyaz
“Siyah Beyaz “1980’lerin ortasında açıldı ve o zamandan beri Avrupa’nın en sıcak gece kulüplerinden biri olma ününü kazandı. Kentsel müzik, Hip Hop, R & B, ruh ve salıncak, kulüp aynı zamanda birçok uluslararası etkinliğe ve ünlü sanatçı ve DJ’e ev sahipliği yapıyor.

7/7 ile 00H00 – 5H30 arası
https://www.facebook.com/ClubBlackNWhite?fref=ts adresini açın.

– Blue Moon
Aslında, bar yerine bir kulüp olan Blue Moon, yıllardır İskandinavya revelers’ın en sevdiği yer. Şu andan itibaren, tüm milletlerden katılacak ama parti devam ediyor! Şovlar, inanılmaz kıyafetler ve “kaos” atmosferi sizi sevmenizi sağlayacak!

Saat 7: 00’den 00: 00-5: 00’a kadar
http://www.bluemoonbar.org/ 

– Car Wash Cyprus
Eğer 1996’dan beri modaya uygun bir kulüp söylersek, tüm izleyiciler ve gerçekten her şey var, delilik atmosferi, kızlar bırakarak, tarif edilemez olanı tarif etmek bazen zordur. Kısacası, oraya gitmek hayal kırıklığına uğramayacaksınız

00: 00’dan 5: 00’e kadar 7/7 açık
http://www.carwashcyprus.com 

– The Club’s Ayia Napa’da
2011 yılında kurulan ve estetik karakterli, aynı zamanda açılış saatlerinin tadını çıkaran yeni kulüp Gün boyunca açılan iki kulüpten biri.

http://www.clubsinayianapa.com/

– Ice Club
Ice Club, 1500’ün üzerinde kulüpçü kapasiteli, Kıbrıs’ın en büyük kulüplerinden biridir. Kulüp, önemli uluslararası müzik etkinlikleri düzenlemesiyle ve aynı zamanda köpüklü geceleriyle ünlüdür! Yaz boyunca haftada 7 gece açık.
5:00 0:00 7/7 açmak
https://www.facebook.com/AyiaNapaClubIce 

Plaza Club Ayia Napa –
gecen daha hareketli hale getirmek için yaz ve kış koşullarında titreşir bir kulüp. Göz alıcı ve prestijli yenilenmiş bir mekanın yanı sıra her Cumartesi unutulmaz bir an yapacak yeni bir personel!

07: 00-00: 00-5: 00 saatleri arasında
https://www.facebook.com/pages/Plaza-Club-Ayia-Napa/186848674737054?fref=ts 

– Reggae Nehri’ni açın
Bu en büyük ve en başarılı kulüp birleştiren , kapalı ve açık pist, dev havuz ve tropikal bahçe! Her gün 01: 30-7: 00 saatleri arasında sabaha kadar parti açmak!

07: 30’dan 7: 00’e kadar 7/7 açık
http://riverreggae.com/

– Rock Garden Rock Garden
gibi başka bir yer yok. Ayia Napa’nın merkezinde bulunan bu otel, Rock, Classic Pop ve Metal ritimlerinin altında her şeyin mümkün olduğu “ resmi madhouse ”. Atmosfer basitçe zihninizi kaybetmeniz için yaratılmıştır, bu yüzden kendinizi bırakın, eğlenin!

19: 00’dan 2: 30’a kadar 7/7 açın
https://www.facebook.com/RockBarAyiaNapa 

– Senior Frog TÜMÜN’ün gelebileceği bir
yer!
Kural 1: kural yok.
Açıldığı anda Happy Hour!
Kıyafet: ne istersen!
Ayakkabı yok, sorun yok. Gülümseme yok, büyük sorun …
Kendini evinde hisset. Bira buzdolabında.
Su tasarrufu. Tekila iç.
Beklenmeyenleri bekle.
Polis, onları kapatmak için davet edene kadar 19: 00’dan 7/7 açın !!!

http://www.seniorfrogs.com.cy 


Starsky’nin 90’lı yıllardaki Eski EMPORYUMU, STARSKYS şimdi dans, elektro ve hip hop odaklı. Starskys, muhtemelen Ayia Napa’da 1000’den fazla kulüp üyesi olan en büyük kulüp.

Ayias Mavris Caddesi’nin sonunda, Louca Louca’ya (Bedrock Inn’in karşısına) ve G Afxentiou’ya iki girişli.
07: 00-00: 00 – 5: 00 saatleri arasında 7/7 açın
http://starskysayianapa.com

– Rock Garden Rock Garden
gibi başka bir yer yok. Ayia Napa’nın merkezinde bulunan bu otel, Rock, Classic Pop ve Metal ritimlerinin altında her şeyin mümkün olduğu “ resmi madhouse ”. Atmosfer basitçe zihninizi kaybetmeniz için yaratılmıştır, bu yüzden kendinizi bırakın, eğlenin!

19: 00’dan 2: 30’a kadar 7/7 açık
https://www.facebook.com/RockBarAyiaNapa

Kıbrıs’tan Kaçış Kılavuzu

Tarihle dolu pitoresk yerleri ziyaret etmek için Kıbrıs’a gidiyoruz  : kiliseler, camiler, ortaçağ surları, antik kalıntılar; Hayatın inanılmaz bir güzelliğinin tadını çıkarmanın yanı sıra  : turkuaz sulara sahip plajlar, Akdeniz iklimi, zengin ve çeşitli gastronomi. Ancak, bu ada size bazı sürprizler de sunuyor! Seyahatiniz sırasında yapılacak en sıra dışı etkinlikleri sizin için seçtik .

Kıbrıs’a gitmeden önce 10 soru .

Çılgın bir karnaval

On gün boyunca Limassol çok kızdı. ile, Lent ilk Perşembe Kral Karnaval’ın ciddi girişi , geçit geçen Pazar, bütün şehir kostümleri yaşıyor ve maskeler arkasına saklanmak. Her gün, konserler sokaklarda doğaçlama yapılıyor . Alışılmadık bir kutlama özü ile.

karnaval geçit limassol sıradışı kıbrıs

Limassol Karnavalında Geçit töreni, Kıbrıs Rum Kesimi       © Tatiana Chekryzhova / Shutterstock

Sema dervişler

Büyük Lefkoşa Camii’nin gölgesinde – Almanların eski katedrali – dervişler günlük olarak unutulmaz mistik danslarını sergiliyorlar . Bu olağandışı dans hakkında daha fazla bilgi edinmek için , birkaç adım ötedeki eski sipariş manastırını ziyaret edin .

Rebetiko’nun ezgileri

Oryantal melodiler ve dokunaklı sözleri, rebetikonun Bu Yunan maviler, Asya’dan bildirilen ve tadına olduğunu … sürgün, mutsuz aşklar, işsizliği söylüyor Paradosiako Kafeneion ait Baf .

Paskalya ciddiyeti

En önemli Ortodoks dini festivali ada genelinde kutlanır. Cuma arkasında köylere kadar alayı hareket çalışır  Mesih ölüm görüntü – epitaphios. Cumartesi günü, her şey durur – çoğu dükkan kapalıdır – Pazar günü, Kıyamet Günü ve Lent’in bitiminde neşenin patlamasına kadar .

paskalya dekorasyon ortodoks kilisesi paralimni sıradışı kıbrıs

Bir Ortodoks kilisesinin önünde Paskalya dekorasyonu, Paralimni, Kıbrıs

Harika su savaşları

On Pazartesi Whit : Kıyı şehirleri Kıbrıs’ta kendi festivalini kutlamak Kataklysmos . Bu deniz festivaliportları duasını almak sırasında, büyük sonuçlanır su kavgaları  : Limasol ve Larnaka animasyon ödülünü paylaşır. Zorunlu mayolar!

Alay kuklaları

Osmanlı kukla tiyatrosunun kurnaz kahramanı Karagöz’ün (Karaghiozis) macerasına Kıbrıslı Türk ve Kıbrıslı Türk nesiller güldü . In Kuzey Lefkoşa , adanın son manipülatör bu sıradışı geleneğini yaşamaya devam ediyor.

hacivat karagöz kukla tiyatrosu karagöz sıradışı kıbrıs

Hacivat ve Karagöz, geleneksel kukla tiyatrosunun karakterleri       © OZMedia / Adobe Stock

Devasa bir su parkı

Ayia Napa yakınlarında , WaterWorld , Avrupa’nın en büyük su parklarından biridir. Ailede kısıtlama olmadan eğlence için! Farklı atraksiyonların temasını sağladığı için mitolojisini gözden geçirme fırsatı .