Kiev Gezilecek Yerler

Kiev Gezilecek Yerler Listesi  yazımızda, okuyucularımızın izlenimini sizinle paylaşmak istiyoruz Kiev gezisi, yani en iyi  gece hayatı hakkında.Eğer vize prosedürleri ile uğraşmaktan bıktıysanız ve en azından hafta sonu için kaçamak yapabileceğiniz, vizesiz hatta pasaportsuz, yalnızca çipli kimlik kartınız ile gidebileceğiniz güzel bir destinasyon arıyorsanız Ukrayna‘nın başkenti Kiev güzel bir seçenek olabilir. 2 günlük bir gezi boyunca Kiev gezilecek yerler listenize mutlaka eklemeniz gereken yerleri yazı boyunca detayları ile anlatacağım.

Turkish House Kiev Lounge Grill


Khreschatyk caddesi 24’te bulunan Kiev’in kalbinde Türk mutfağının güzel restoranı.
Geleneksel Türk mutfağı, zengin baharatlar ve ev sıcaklığı sunmaktadır. Lezzetli et yemekleri (helal), şefin narin tatlıları ve soğukta sizi ısıtacak, yaz aylarında susuzluğunuzu giderecek ve dumanlı nargile için harika bir katkı sağlayacak çok çeşitli çaylardan memnun kalacaksınız.
Bu kurumun fiyatlandırma politikası adil ve sevinçlidir. Bu restoranda ortalama kontrol kişi başı 30 $ ‘ dır. Türk evi size evde hissetme fırsatı verecektir.

Kiev Gezilecek Yerler Listesi Caribbean Club Kiev

Tüm merkezi manzaraları ziyaret ve bir “Türk evi” büyük yemek tatma, eğlenmek ve Kiev gece hayatı tadını çıkararak mutlu olmak isteyebilirsiniz. En iyi yerlerden biri, Petlyury caddesi 4’te bulunan “Karayip kulübü dir. Etkileyici bir gösteri, heyecan verici enerji ve en iyi müzik performanslarını bir araya getiren büyük bir kulüp. Hizmet barmenler ve akrobasi gelen ateşli gösterisi. Bu kurumun itibarının güvenlik, eşsiz atmosfer ve kaliteli müzik gereksinimlerini karşıladığına dikkat edilmelidir.
4 kişilik bir şirket için ortalama kontrol 150 $ ‘ dır.
Neredeyse 20 yıldır “Karayip kulübü”, haftada 7 gün çeşitli şovlar, parlak Festival atmosferi ile hayret etmeyi asla bırakmaz.

Honey Erotik Masaj Salonu


Misafirperver Kiev’in en ilginç tarihi ve eğlence yerlerini ziyaret ettikten sonra, kesinlikle huzur ve rahatlık, hatta belki de tutku ve hassasiyet isteyeceksiniz. Bu durumda, honey erotik masaj salonu mükemmel bir seçenektir. Bu güvenlik, temizlik ve gizlilik garantisidir. Ama aynı zamanda çarpıcı hisler, yoğun bir günün ardından parlak rahatlama ve sonuç olarak tam rahatlama.

Kiev ziyaret etmek için en iyi yerlerden bizim sıralamasında erotik masaj Bal salonu var. Bu salonun en büyük avantajı hizmet ve personeli, model görünümünün çarpıcı kızları sizi kayıtsız bırakmayacak. Ayrıca önemli olan salonun yeri, güzel Kiev şehrinin tarihi ve coğrafi merkezidir.
Bu salonda sadece güzel ve hoş Ukraynalı kızlarla değil, aynı zamanda en sofistike ziyaretçiye hitap edecek çok çeşitli programlarla da tanışacaksınız. Şık, rahat iç mekan, harika masözlerin profesyonelliği, erotik masajın “Bal salonu” nu enfes bir zevk sağlama alanında en iyi hale getirir.
Bu salondaki fiyatlar gerçek zevk maliyetine karşılık geliyor, bu salonun hizmetleri için ortalama fiyat kişi başı 40-60 dolar.

Bu salonun eşsiz hizmeti, ziyaretçinin gerçek bir Sultan gibi hissetme fırsatına sahip olmasıdır! Bu salonun sadece büyük bir artısı, kızların Türkçe de dahil olmak üzere birçok dili konuşmasıdır. Bu salona bir ziyaret sizi tekrar tekrar geri getirecek en iyi anılarla bırakacaktır.
Honey Salon, desyatinnaya caddesi 7 adresinde yer almaktadır.
380990702355 numaralı telefonu arayarak veya whatsapp’tan harika bir rahatlatıcı masaj için kayıt olabilirsiniz
https://www.honeysalon.kiev.ua
Salonun kapıları her an sizin için açık!

34 thoughts on “Kiev Gezilecek Yerler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir