Lviv: erotik masaj salonları tavsiye fiyatlar yorumlar 2024

Lviv’deki Erotik masaj salonunda bulunan mumlu odalar, çiftlerin erotik masaj yaptırdığı yerler arasındadır.

Isı ve duygusallık bazen Lviv’de yaklaşık aynı saatte aynı zamanlarda zirveye ulaşır. Serinletici bir bardak buz gibi limonata ile serinlemek yerine, bazı çiftler birlikte Lviv‘de erotik masajlar yaparak özel hayatlarını ısıtmayı seçiyorlar .

Düzenli bir masaj boynuzunuzdan ve sırtınızdaki kıvrımları çıkarabilirken, erotik bir masaj biraz daha iyidir. Hem alıcılar hem de masözler, bazen herkesin ilgisini çeken, çoğu zaman iklimsel bir son bulduğu masaj sırasında tamamen çıplak olabilir.

Ukrayna? Polis erotik masaj endüstrisi hakkında inanılmaz hoşgörülü. Bir polis sözcüsünün görüşüne göre, cinsel ilişki masöz ile hasta arasında gerçekleşmediği sürece, ticaret rahatsız edici değildir.

Ancak İçişleri Bakanlığı sözcüsü İvan Babayev, “sal?” Bazen salonların hizmetlerini “massage? Masajı” olarak gizlediğini, aslında cinsel ilişkilerin bulunduğu yerlerde [fuhuş] yaptıklarını kabul ediyorlar.
Lviv’deki çok sayıda masaj salonunun web siteleri, hem kadın hem de erkek olan çıplak masaj uzmanlarının samimi fotoğraflarının yanı sıra erotik hizmetleri de destekliyor. Müşteri seçimini yapabilir ve ardından zevk için hazırlanabilir.

Masaj salonu Rakuena’nın yöneticisi olan Margarita Golchenko, çiftlerin sıkça ziyaret ettiğini söylüyor.
Erotik bir masaj bir çift için saatte 1.000 UAH ücrete tabidir ve cinsel yaşamlarının monotonluğunu kırmaya yardımcı olmak içindir. ? Çiftlerin bu arzusunu anlıyorum, değil mi? Golchenko diyor. 10-15 yıl evli olan ve şimdi yakın ilişkilerinde bir kriz geçiren erkek ve kadın, erotizmi uyandırdı.

Genç, evli olmayan çiftler de gelir.

Bunlar cinsel çeşitliliğe ihtiyaç duyar, yeni izlenimler ararlar, dekolte elbisesiyle çekici esmer Golchenko diyor. ? ? Yaş önemli değil mi? Masaj herkes içindir.
Rakuena salonundan Margarita Golchenko bir sonraki masaj seansı için bir oda hazırlıyor (Kostyantyn Chernichkin)

Çiftler genellikle genç kadınları masör olarak tercih eder. ? ? Dişiler daha hassas, titiz,? ? Golchenko diyor. Rakuena’nın kadınları, iyi masaj becerilerine sahip olmanın yanı sıra, iyi görünümlü ve girişken olmalıdır. Ayrıca her müşteri için doğru yaklaşımı bulmak için iyi psikologlar olmaları gerekir.

Rakuena’nın yöneticisine göre, salon farklı masaj teknikleri çalıştıktan sonra kurslardaki sertifikalı sertifikalı sadece masör tutuyor.

Rakuena salonundan Margarita Golchenko bir sonraki masaj seansı için bir oda hazırlıyor (Kostyantyn Chernichkin)

Erotik masaj da sunan eğlence merkezi Egoist’in sahiplerinden Daria Biben, tüm masörlerin düzenli tıbbi kontrollere sahip olduklarını ve daha deneyimli meslektaşlarının iş başında eğitimlerini geliştirdiklerini söyledi.

Gergin, ilk kez gelen ziyaretçiler oturumun gerçekleştiği odaya gösterilir ve ne olacağını söylerler. Masörler cildin hassasiyetini arttırdığına ve açık enerji kanallarının geliştirildiğine inanılan aromatik vücut yağları sunar. Mumlar yanıyor. Sakin müzik çalınır.

Bir ziyaretçinin vücuduna yağ uyguladıktan sonra masör Tay, tantrik, ayurveda ve diğer Doğu masaj teknikleri karışımlarını kullanmaya başlar. Erojen bölgelere dikkat edilir.

? Çift, mutlu, mutlu bırakır? ? Golchenko diyor. ? Masöz bir kadını olan bir erkekle birbirine nasıl dokunacağını, hangi noktaları okşamak, hangi yağları kullanacağını öğretir. Böylece hem memnuniyet hem de tecrübe kazanırlar.

Rakuena’da kadın masör iç çamaşırlarıyla çalışıyor. Bazı diğer masaj salonları? Naked? Tamamen çıplak? ? yöntem. Egoist iki masöz, aynalı odalar ve köpük banyosu sunmaktadır.

rotic İki kişilik erotik bir masaj tek bir seanstan daha ilginç bir şey mi? Biben diyor. Özellikle röntgenci tarafa hitap ediyor. Partner? Bazı entrikalar, bir ortak diğerinin ne kadar memnun olduğunu izlediğinde gelir, değil mi? Biben ekler.

Kadınlar bazen erkeklerini masaj yapan başka bir çıplak kadın için isteksiz olsa da Golchenko, genellikle kadınların seanslardan sonra genellikle memnun olduklarını söylüyor. Bununla birlikte, erkekler, başka bir çıplak erkeğin karısına veya sevgilisine masaj yaptırmasına karşı şiddetle karşı çıkmaktadır.

Seansın sonuna fahişe gevşeme denir. Mecazi olarak, gösterinin sonunda havai fişekler. Doğrudan, masöz müşteriyi doruğa getirebilir.

Massage? Masajımız elbette gerginliğin serbest bırakılması ve aynı zamanda yakınlıktaki rutinin çevresinde bir yol olarak, erkek ve kadın ilişkisine renk eklemek için bir yöntemdir. Biben diyor. ? Evli bir adam çeşitli seks yapmak ister ama öyle yapmaz mı? Eşine ihanet etmek istemez. Bu yüzden onunla birlikte gelir ve erotik bir oturuma katılır. Böylece sadakatsizlik değildir.

İletişim+380 96 341 3434

Paradise
Adres: 9, Leontovycha St, Lviv, Lviv Oblast, Ukrayna, 79000
Çalışma saatleri: 24 saat açık
Telefon: +380 98 118 5474

Thai Massage Wai thai
Adres: Oleksandra Fredra Street, 7, L’viv, Lviv Oblast, Ukrayna, 79000
Çalışma saatleri: Açık ⋅ Kapanış saati: 00:00
Telefon: +380 50 503 3358

Салон тайского массажа Lilawadee
Adres: 22, Svobody Ave, Lviv, Lviv Oblast, Ukrayna, 79000
Çalışma saatleri: Açık ⋅ Kapanış saati: 22:00
Telefon: +380 97 899 7519

Massage Therapy Lviv
Adres: Izydora Sharanevycha Street, 2, L’viv, Lviv Oblast, Ukrayna, 79000
Çalışma saatleri: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 10:00
Telefon: +380 63 717 1293

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir