Masaj Yağı Fiyatları

Masaj Yağı Premium ile aromaterapi deneyiminizi yeniden tanımlayın. masaj yağı adı rakipsiz indirimlerle mevcut. Etkileyici. masaj yağı adı kokularını ve tatlarını yakalamak için ilgili bitkilerden ekstrakte edilmiş aktif bileşiklerle birlikte gelir. Bilimsel araştırmalara ve tarihsel kanıtlara dayanarak, elde edilen sağlık kazanımları. masaj yağı adı tartışmasızdır. Uygun yönergeler izlendiğinde, en küçüğünden en büyüğüne kadar herkesin faydalarından yararlanılabilir.

Yüksek düzeyde düzenlenmiş ve kontrollü damıtma işlemlerinden elde edilen. masaj yağı adı, tüm faydalarını çok küçük miktarlarda bile sağlamak için yüksek derecede saflığa sahiptir. Üretim süreci,. masaj yağı adı kritik faydalarını korurken uzun süre kararlıdır. Kullanıcı talimatları ve yönergelerinin eklenmesi. masaj yağı adı paketleme, istenen optimum sonuçları sağlamak için bunların doğru kullanımı ve depolanması için size talimatlar ve yönergeler sunar.

Keşfederken geniş bir koleksiyonu bulacaksınız. masaj yağı adı, herkesin gereksinimlerini mükemmel şekilde karşılamasını sağlar. Alışveriş yapanlar ayrıca en uygun miktarı seçme özgürlüğüne sahiptir. masaj yağı adı boyut bakımından çok sayıda seçenekle sunulduğundan. Sertifikalı. masaj yağı adı satıcıları, tüm satın alma işlemlerinin kalitesinin her zaman kusursuz olmasını sağlamak için önde gelen distribütörler ve toptancılar tarafından öne çıkarılır.

Hiç kimse zor kazandığınız parayı hafife almamalıdır. Büyüleyici göz atarak kaydetme rekorunuzu bugün geliştirin. masaj yağı adı. Denendi ve test edildi. masaj yağı adı, beklentilerinizin karşılanmasını ve aşılmasını sağlayacaktır.

Aromaterapi Yağları Nasıl Kullanılır?

Bitki özleri hem soğuk sıkım hem de buhar damıtma yöntemleriyle elde edilebilir. Hastalığın veya rahatsızlığın ne olduğu tespit edildikten sonra; ona iyi geldiği bilinen aromatik yağ seçilir ve masaj yapılarak vücuda nüfuz etmesi sağlanır. Aromaterapinin kendine ait bir masaj tekniği bile vardır: Shiatsu! Bu masaj tekniğinde, yalnızca fiziksel rahatsızlığın yok edilmesi veya hafifletilmesi değil, aynı zamanda psikolojik rahatlama da sağlandığı bilinmektedir. Yani aromaterapi yağlarını kullanmak veya aromaterapi masajı yaptırmak için fiziksel bir rahatsızlık olmasına gerek yoktur. Ruhsal rahatlama, kötü duygulardan veya düşüncelerden arınma gibi pek çok farklı faydasından dolayı uçucu yağlar masaj tekniklerinde kullanılmaktadır.

Aromaterapi Uygulama Şekilleri Nelerdir?

Banyo’da aromaterapik dakikalar Eğer bir küvet doldurma gibi ritüeliniz varsa; banyo suyunuzun içine 10-15 damla kadar aromatik yağ / uçucu yağ damlatmanız faydalı olacaktır. Bitkiler yağlar suyla zor karışır bu nedenle karıştırarak dağıtmanız gerekebilir. Yağın direkt olarak cildinize temas etmemesine ve gözle temas etmemesine özen göstermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise banyonuzdaki şifaya tanıklık edebilirsiniz! Aromaterapi yağlarının sabunu olur mu? Doğal olarak üretilen aromaterapi sabunlarını her gün kullanabilirsiniz. Hatta günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan sıvı sabunlarınızın içerisine 15-20 damla kadar uçucu yağlardan damlatabilirsiniz. Ancak kullanmadan önce iyice çalkalamanızı tavsiye ediyoruz. Aromaterapi ve masaj şifası En sık bir şekilde kullanılan yöntemlerden biri de masaj tekniklerinin aromatik yağlarla birleştirilmesidir. 30 gr’lık taşıyıcı yağ içine 15 damlalık aromaterapi yağı eklenerek ister masaj yağı ister vücut losyonu olarak kullanabilirsiniz. Hayatınızın her noktasında aromaterapi! Aromaterapi yağları yalnızca masaj yağı, sabun veya banyo suyu olarak değil, birçok alanda hayatımızda var olabilirler. Şampuanınızın içine, saç fırçanıza, yüz kreminize veya oda parfümünüze ekleyerek günlük hayatınızda da aromaterapi şifasından aktif bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Masaj yağı tarifleri

Masaj yağı tariflerine geçmeden önce kısaca uçucu ve taşıyıcı yağlardan bahsetmek faydalı olacaktır: Masaj yağı yapımında kullandığımız yağları uçucu ve taşıyıcı yağlar olarak ikiye ayırıyoruz. Badem, ceviz, Hindistan cevizi, üzüm çekirdeği, jojoba, zeytin, susam ve Macadamia fındığı olarak sıralayabileceğimiz bu yağlar, esansiyel –yani uçucu- yağların oksitlenmeden durabilmesini sağlar. Dolayısıyla limon, nane, sandal ağacı, anason, kekik gibi uçucu yağları mutlaka taşıyıcı yağlarla karıştırmak gerekir.

Koklama duyusu ile dokunma duyusu birleştiğinde, beynimizde oluşan pozitif yansımalar sağlıklı ve doğru bir uyku uyumamızı sağlar. Sağlıklı uyku melatonin salınımını arttırır. Melatonin, gündüz saatlerinde seratonine döner. Yani sağlıklı uyku, mutluluğa giden yoldur. Aromaterapi masaji; uykuyu düzenli ve kaliteli kılabilen, çok kıymetli bir yöntem olarak kabul edilir. Şifa ruhta başlıyor, zihinde ilerliyor ve bedeni iyi ediyor.

Hayatınızı güzelleştirecek ve eşinizi mutlu edecek tamamen doğal ve afrodizyak etkili masaj yağı tarifi

Malzemeler
100 ml badem yağı
6 damla gül yağı
6 damla lavanta yağı
6 damla kişniş otu yağı
Yarım vanilya çubuğu

Hazırlanışı
Malzemelerin tümünü iyice karıştırarak, koyu renkli cam bir şişeye koyun. Ardından vanilya çubuğunu da bütün halde şişeye atın. Karışımı karanlık bir yerde 48 saat dinlenmesi için bekletin.

Ağrıları azaltmak için kullanılabilecek masaj yağı

2-3 damla bergamot yağı: Doğal bir deodorant ve ateş düşürücüdür, kasları gevşetir.

10-12 damla lavanta yağı: Cilt sağlığını destekler, yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.

8-9 damla mür yağı: Rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

4-5 damla Roma papatyası yağı: Bedeni ve zihni yatıştırır, ağrı ve iltihabı azaltır, yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

Taşıyıcı yağlar: Üzüm çekirdeği ve jojoba.

Mandarin + Lavender + Valerian + Sandalwood + Chinese Rose

Uykuya yardımcı masaj yağı tarifi

Gece uyumanıza yardımcı olacak bu masaj yağını, yatmadan 10 dakika önce şakaklarınıza, kulak arkalarınıza, bileklerinizin iç tarafına ve ayaklarınızın altına birkaç damla kadar damlatabilirsiniz.

1-2 damla mandalina yağı: Rahatlatır, sindirime yardımcı olur.

12-14 damla lavanta yağı: Doğal bir detoks ürünüdür.

6-7 damla kediotu yağı: Kaygıyı azaltır, tansiyonu düşürür, uyumaya yardımcı olur.

3-4 damla sandal ağacı yağı: Yatıştırıcıdır, iltihabı azaltır.

2-3 damla Japon gülü yağı: Rahatlatır, dinlendirir.

Taşıyıcı yağ: Üzüm çekirdeği yağı.

Tariflerdeki yağları birbirleriyle karıştırdıktan sonra elde ettiğiniz masaj yağınızı cam veya seramik şişede saklamayı unutmayın.

20 thoughts on “Masaj Yağı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir