Megusa Koltuk Yıkama Gaziantep

Gaziantep koltuk yıkama faaliyetlerine başlayarak bu konuda büyümesinin ardından lokasyonlarını genişleterek müşteri potansiyelini her geçen gün artırmaktadır.Profesyonel personellerimiz işlerini titizlikle ve 100% müşteri memnuniyeti esası ile gerçekleştirmektedir. Özel deterjanlarımız ve özel koltuk yıkama makinelerimizle koltuklarınızda deforme olmadan temizliklerini yapmaktadır. Bunun yanında yatak temizliklerini yapabilmektedir.
Bizim farkımız Türkiye’de bir ilk olan Yerinde Yıkama temizliğini yerinde yani Evde, İş Yerinde, Villada birebir taşıma işlemi yapmadan anında sağlamamızdır.

koltuk ve Yatak yıkama


Evlerinizde bulunan oturma grupları ve koltuklar, süngerli yapıları ile toz çekmeye müsait olduklarından yıllar sonra evlerin en önemli mikrop üreme ortamları haline gelirler. Koltuk süngerinde gözle göremediğimiz tozlar, akar denilen parazit canlıların üremesine sebep olur. Bu parazitler özellikle astım hastaları için oldukça zararlıdır. Tam hijyenik evler için, koltuk, kanepe ve yatakların yıkama işlemine tabi tutulması gerekir.

Ancak bunu bireysel olarak gerçekleştirmek faydadan çok zarar getirecektir. Çünkü koltukların dış yüzünü ıslak bez ile silmenin bir faydası yoktur. Üstelik koltuklar bu şekilde ıslatıldıklarında içlerindeki tozlar kötü koku oluşumuna neden olur. Bu yüzden evinizde bunun için gerekli sistemler bulunmuyor ise profesyonel koltuk yıkama hizmeti almanız gerekmektedir. Bu hizmet Gaziantep,koltuk yıkama tarafından en profesyonel şekilde sağlanmakta olup, evinizi ziyaret eden çalışanlarımız, yerinde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektedirler.


Megusa Koltuk Yıkama Kullanılan Malzemeler


Koltuk yıkama işleminde kesinlikle çamaşır suyu veya ucuz deterjan kullanmıyoruz. Özel koltuk yıkama şampuanı ile koltuklarınızı özenle yıkıyoruz. Yerinde koltuk yıkama koltuklarınızın de monte edilmesi ile ayrıntılı bir iç temizleme gerçekleştirilmektedir. Güçlü vakumlama sistemi bu iş için idealdir. Öncelikle koltuklarınız ıslatılır ve güçlü vakumlama ekipmanları ile su tekrar çekilir. Bu şekilde birkaç tekrardan sonra tüm tozlar su ile birlikte süngerlerin içinden uzaklaştırılır.

Bu aşamadan sonra durulama yapılarak koltuklarınız parfümlenir. Koltuklarınıza birkaç yılda ya da 6 ayda bir uygulatabileceğiniz bu işlem ile uzun süreler boyunca temizliğin keyfini sürebilmeniz mümkün olur. Tozlar koltuklar içinde nem ile birlikte bırakılmadıklarından kötü koku oluşumu söz konusu değildir. Tam bir hijyen sağlandıktan sonra işlem sona erdirilir ve koltuklarınız kurumaya bırakır. Aynı işlem yataklarınız ve halılarınız için de uygulanmaktadır. Özellikle yataklarda biriken tozlar, geceleri sizi çeşitli şekillerde rahatsız edebilmektedir.

Megusa Koltuk Yıkama


Yerinde Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Sürer?


Koltuk yıkama işlemi 2 saatte tamamlamasından sonra, koltukların tamamen kuruması 14 saat alır. İşlem ise, birkaç saatten bir güne kadar uzayabilmektedir. Koltuklarınızın sünger boyutları, de monte işlemine ihtiyaç duyup duymadıkları koltuk yıkama süresi üzerinde belirleyicidir. Yerinde yıkama işlemi oldukça avantajlı olmaktadır. Hem zamanınız hem de enerjiniz bu yöntem ile kaybolmamakta ve koltuklarınız son derece hijyenik ve pratik bir şekilde temizlenmiş olmaktadır.

34 thoughts on “Megusa Koltuk Yıkama Gaziantep

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir