Mersin Kombi Servisi

Mersin kombi servisi yurdumuzda kullanılan en popüler kombi markalarına servis hizmeti vermektedir. Buderus, Arçelik, Bosch, Ferroli, Vaillant, immergas, Alarko , ECA ve diğer markalar için bizden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Mersin Kombi Servisi Bakımı ve Tamircisi

Firmamız yetkili kombi servisi kalitesinde hizmet sunmakta olup sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli başarı kriteridir. Kombi  arıza servisi İzmir olarak sadece onarım bakım ve montaj hizmetlerini vermekle birlikte değişen parçalar için 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Kombi servisi Mersin olarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz. Mersin kombi servisi  uzman kadrosu ile her an yanınızda.

Kombi Bakımı Tasarruf Sağlar Mı?

Kombi bakımı periyodik olarak yapıldığı takdirde kombi sistemi içerisinde meydana gelebilecek sorunları önlediği için genel kullanıcılar herhangi bir bilgi sahibi olmadığı takdirde kombi bakımını gereksiz bulabilmektedir. Ancak kombi bakımı sırasında herhangi bir kaçak olup olmadığı durumu, ateşleme durumu, filtrelerin tıkanık olup olmadığı durumu ve iletim sisteminde herhangi bir kaçak olup olmadığı ve en önemlisi herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edildiği için oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra bu bakımlar sayesinde ısı yalıtımı yapılacağı gibi gaz tasarrufu yapılacağı gibi herhangi bir sorun sonucu kombi kayıpları yaşamayacaktır. Bu sayede maliyetleri oldukça azaltacaktır.

Kombi Bakımı Gerekli Mi?

Kombi bakımı yapacak olan yetkili personel de kombi bakımı kadar önemlidir. Kombi bakımı doğalgaz kullanımından kaynaklı oldukça dikkat gerektiren bir durumdur. Bu neden ile kombi bakımı için kombi kullanıcılarının evlerine gelecek olan kombi bakım uzmanı da oldukça önemlidir. Kombi kullanıcıları kombi bakımı için gelecek olan kombi bakım uzmanının mesleki eğitimi ve beceri bilgisi olduğuna dikkat etmeli ve güvendikleri teknik servis ile periyodik kombi bakımlarını sağlamalıdır. Bunun yanı sıra gelen yetkili personelin yetki belgesi olması da oldukça önemli olup, yetkisi belgesi bulunmayan kombi bakım uzmanı adı altındaki personellerin kombilerine müdahale etmesine kesinlikle izin vermemelidir.

Kombi bakımı Yapılmazsa Ne Olur

Kombi bakım personeli kombi bakımı için geldiğinde genel olarak kombinin bazı bölgelerine, vanalara, tesisata ve peteklere bakarak herhangi bir kaçak durumu olup olmadığını kontrol ederler. Kombi bakımı Yapılmazsa maliyetleriniz artar. Daha sonrasında ise kombi içerisindeki filtreleri temizleyerek kombinin çalışmasını ağırlaştıracak ve iletim sistemini engelleyecek materyallerin temizliğini yaparlar. Son olarak peteklerde herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol ederek gerekli olan ilave araç gereç gibi durumlar söz konusu ise kombi kullanıcılarına bilgilendirme yapmak ile görevlidir. Mersin şehrinde ikamet ediyor ve kombi kullanıyor iseniz kombi bakım ve onarım işlemleri için gerekli olan tüm hizmeti alanında öncü olan Yavuz Teknik ile giderebilirsiniz. Teknik uzman ekip, uzun deneyim yılı ve yenilikçi ekipmanları ile kombi ile ilgili her türlü hizmeti sunmaktadır.

Kombi Teknik Servis

Kombileriniz her ne kadar çok kaliteli olarak üretilmiş ve siz de kombilerinizi oldukça özenli bir şekilde kullanıyor olsanız da; tüm kombiler gibi zamanla yıpranacaktır. Özellikle de düzenli olarak bakımı gerçekleşmeyen cihazlarınızın zamanla Mersin Kombi Servisi hizmetlerine ihtiyaç duyması söz konusu olabilmektedir.

Mersin Kombi Tamircisi

Mersin ilçelerinde pek çok firmanın aksine kombi arızaları konusunda hızlı ve doğru şekilde yardımcı olabilecek olan firmamız sayesinde kombilerinizin arızalanması, parça değiştirilmesi gereken problemlere sahip olması ve bakımlarının yaptırılması gibi konularda en doğru hizmeti alabilirsiniz.

Mersin Kombi Teknik Servisi

Profesyonellikten ödün vermeyen ve bu bağlamda son teknolojileri de takip ederek sektörde verdiği hizmetlere uygulayan firmamız markası ne olursa olsun kombi sorunlarınızla ilgili en iyi sonucu alabilmenize olanak sağlayacaktır. Mersin ilçelerine  ve mahallelerine servislerimiz mevcuttur.

Kombi Bakım Neden Önemli 

Soğuk günlerimizin sıcak dostu olan kombi sizi yarı yolda bırakmasını istemiyor iseniz kış gelmeden kombi bakımınızı yaptırmayı unutmayın. Arızadan kaynaklanacak olası kazaların ya da patlamaların önüne geçmek ve kombinin yüksek performansta çalışması için yılda en az bir defa kombi bakımı yapılmalıdır. Bakımı yapılan kombi yakıt tasarrufu yapar böylelikle az maliyetle verimli ısınırsınız. Ayrıca bakım sırasında kombide oluşacak arızalar önceden tespit edilerek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmiş olur.

Hızlı ve Yerinde Servis

Servis talebiniz bize ulaştığında size en yakın bölgede bulunan gezici ekibimiz en kısa sürede belirtilen adresinize ulaşır ve servis işlemini yapar.

Mümkün olduğu sürece servis süresi 1 iş günüdür.

Mersin Kombi Servisi; Bakım ve Parça değişimi servisimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Tüm Markalara Servis

Geniş uzmanlık ve uzman teknik personelimiz ile tüm kombi markalarına servis hizmeti vermekteyiz.

Parça bulunamadı veya bu parça tamir edilemiyor gibi sonuçlar ile karşılaşmazsınız.

Mersin ve tüm ilçelerinde yapmış olduğumuz kombi ve petek temizliği sayesinde ısınmayan veya ısınmaya sorunu yaşayan petekleriniz için kesin çözüm hizmeti sağlıyoruz.

Kombi Neden Ateşleme Yapmaz?

Kombi; gaz girişleri kapalı olduğunda, parçalarda sorun olduğunda veya gaz ile alakalı bir sıkıntı olduğunda ateşleme yapmaz. Ateşleme sorunlarında önemli olan bilinçli olup bilinçli hareket etmektir.

Kullanıcı Neler Yapabilir?

Kombi ateşleme yapmıyorsa eğer direk servisi aramak veya yardım talebinde bulunmak yerine birkaç işlem yapabilirsiniz. Bu sorunda doğru bir tespit için önemli olan konut içinde başka bir doğalgazlı cihaz olup olmadığıdır. Yapılacak müdahale bu duruma bağlı değişir. 

Kombide Ateşleme Sorunu Nasıl Çözümlenir?

 • Kombide beyin görevinde olan anakart arızalı olabilir.
 • Kombide yanma odasında bulunan ateşlemeye ve alev algılamaya yardımcı olan iyonizasyon elektrodunda  veya ateşleme elektrodunda sorun olabilir.
 • Kombide şebekeden gazı alarak, bir kısmını brülöre gönderen ve brülörde yanma oluşmasını sağlayan gaz valfi arızalı olabilir.
 • Kombi Bakımını uzmanına yaptırın!

Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu yüzden kombi kış bakımı mutlaka uzman servisler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ucuz kombi bakımı yaptığını iddia eden şahıslara veya firmalara güvenerek yaptırdığınız bakımlar size arıza olarak geri dönecektir.

Kombi servisi Hizmet alabileceğiniz bazı markalar

 • Buderus Mersin Kombi servisi
 • Vaillant Mersin Kombi servisi
 • Bosch Mersin Kombi servisi
 • Viessmann Mersin Kombi servisi
 • Baymak Mersin Kombi servisi
 • Eca Mersin Kombi Servisi
 • Ferroli Mersin Kombi Servisi
 • Beko Mersin Kombi Servisi
 • Demirdöküm Mersin Kombi Servisi
 • Ariston Mersin Kombi Servisi

Periyodik Bakım Esnasında Yapılan İşlemler

 • Cihazın tozları temizlenir
 • Yanma haznesi temizlenir
 • Tesisat filtresi sökülüp temizlenir
 • Meme gözeneklerindeki temizlenir
 • Ateşleme elektrotları zımparalanır
 • Prop gözleri temizlenir
 • Fan motorundaki fanın tozları fırça ile temizlenir
 • Genleşme tankındaki hava oranı ölçülür, gerekirse gaz basılır
 • NTC termostatlar değerleri ölçülür. Düşük değerli hassaslığını yitirmiş termostat değiştirilir
 • Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılır
 • Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilir
 • Sıcak su akışı kontrol edilir
 • Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılır

Mersin ECA Kombi Yetkili Servisi

ECA kombiler yoğuşmalı ve konvansiyonel olmak üzere iki grupta üretilmektedir. ECA, aynı zamanda oda ısısını kontrol eden aksesuarlar ve sistemlerin üretimini de yapmaktadır. ECA, Manisa’da ve Bulgaristan göçmeni olan Elginkan ailesi tarafından kurulmuştur. Aileden köklü bir geçmişi olan markanın ısıtma ve soğutma alanında, dünyanın gözdesi olan üretimleri bulunur. 1984 yılından beri üretimlerine devam eden ECA markasının geniş ürün yelpazesi ile oldukça geniş satış ve servis ağı bulunmaktadır. Bu markanın Mersin bölgesindeki yetkili servisi ise Mersin ECA Kombi Servisi firmadır.

Mersin ECA Kombi Servisi, kombi alanında bakım, onarım, yedek parça, montaj gibi teknik servis hizmetleri ile sizleri buluşturmaktadır. ECA markalı kombilerin teknik servis hizmetini etkili olarak sunmaktadır ve bunun için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir.

Mersin Demirdöküm Kombi Ve  Yetkili Servisi

Demirdöküm uzun yıllardan beri ısıtma ve soğutma alanında üretim yapan markalardan biridir. Kombi ve  alanında oldukça yaygın satış ağı olan markanın çok sayıda ürünü bulunur.  kombilerinde son teknolojiyi kullanır ve hem estetik hem de şık tasarımlara sahiptir. Demirdöküm ürünleri yüksek enerji tasarrufu ve fiyatı uygun olan modellerdir. Mersin Demirdöküm  Servisi ise sizlere Demirdöküm markasına yakışan kalitede teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız, uzun yıllar önce Mersin’de kurulmuştur ve kısa zamanda adını geniş kesimlere duyurarak, şu anda tüm ilçelerde ve semtlerde yanınızda olmaktan onur duymaktadır.

Mersin Baymak  Kombi Yetkili Servisi

Baymak, tüm dünyada ısıtma ve soğutma sistemleri alanında son teknolojik ürünleri olan bir markadır. Bunların yanında su ısıtıcıları, yenilenebilir enerji sistemleri ve su teknolojileri alanlarında da üretimler yapmaktadır. Markanın profesyonel anlamda satış ve servis ağı Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Mersin Baymak  Servisi de bu servis ağları içinde yer alır. Firmamız, Baymak markasına yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet sunar. 7/24 yanınızda olan teknik destek ekibi ile size bir telefon kadar yakındır. Mersin merkez ve tüm semtleri için Baymak markalı larınız ve kombileriniz alanında 7/24 destek isteyebilirsiniz.

Mersin Baymak  Servisi, personellerinin gelişimine ve eğitimine katkıda bulunur. Tüm personellerimiz kendi alnında uzman olan kişilerdir ve hem  hem de kombi alanında gerekli olan tüm eğitimleri belirli dönemlerde almaktadır. Bu sayede larınız ve kombileriniz için doğru tespit yapabilir.

Mersin Daikin Kombi Yetkili Servisi

Dünya genelinde doğru hava uzmanı olarak bilinen Daikin, sizlere sın teknolojik  modelleri ile hizmet vermekte olan bir markadır. Yalnızca Türkiye’de değil dünya genelinde de oldukça fazla ilgi gören ve çok sayıda kişinin tercih ettiği firmalardan biridir. Dünya genelinde satış hacmini yükseltmek isteyen markanın çok sayıda satış ofisi bulunur. Bu ofisler Türkiye’nin de her yerinde mevcuttur. Ancak bir markanın doğru ve kaliteli hizmet verebilmesi için satış ağı kadar servis ağının da büyük olması gerekir. Daikin,  alanında hem satış hem de servis alanında oldukça yaygın bir ağa sahiptir ve satış sonrası hizmete de önem vermektedir. Mersin Daikin  Servisi ise sizlere bu markaya yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet sunmakta olan, uzun yıllar önce Mersin’de kurulan ve tüm ilçe ve semtlerinde hizmet sunmakta olan teknik servis firmasıdır.

Mersin Airfel Kombi Yetkili Servisi

Airfel, 2011 yılından beri 1978 yılında kurulmuş ve köklü bir marka olan Daikin adı altında üretimlerine devam etmektedir. Daikin 2011 yılında Airfel markasını satın alarak üretimlerine devam etmiştir ve bugün iki marka için de üretim yapmaktadır. Markanın hem  hem de kombi alanında yüzlerce ürünü bulunur. Sakarya’da üretimlerine devam eden markanın ülkemiz genelinde 170 adet bayii, 500 adet satış kanalı ve 501 adet teknik servis kanalı bulunur. Mersin Airfel  Servisi ise bu satış kanallarının içinde sizlere en kaliteli hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmamız, kurulduğu ilk günden beri güven ve kalite ilkelerini benimsemiş ve bu doğrultuda yoluna devam etmiştir. Bu sayede yüzlerce müşteriden oluşan geniş bir portföye sahiptir.

Mersin Airfel Servisi için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Bu nedenle firmamız piyasanın en uygun fiyat garantisini sunmakla birlikte kusursuz hizmet sunmaktadır.  kombilerinizin sorunsuz olarak çalışmasına ve kalıcı çözümler üretmeye önem verir. Bunun için tüm personellerinin yeterli eğitimi almasını sağlar.

Mersin Vaillant Servisi

Isıtma ve havalandırma sektörünün öncülerinden olan Vaillant, 1874 yılında Almanya’da kurulmuştur. Türkiye’deki varlığını ise 1922 yılından beri sürdürmektedir. Bugüne kadar eşi görülmemiş üretimleri ile dikkat çeken Vaillant aynı zamanda çevreci ve doğayı düşünen üretimler yapmaktadır. Bu sayede ısıtma ve havalandırma sektöründe öncü firmalardan biridir. Türkiye ve dünya genelinde çok sayıda satışa ağına sahiptir. Servis ağı açsından da oldukça gelişmiştir ve neredeyse her bölgede bir teknik sevisi bulunmaktadır. Mersin Vaillant  Servisi, Mersin bölgesindeki en köklü firmalardan biridir. Vaillant markalı tüm  modellerinizin bakım, onarım, yedek parça, tamirat ve kurulum gibi tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mersin Bosch Yetkili Servisi

Bosch Yetkili Servisleri ile Kusursuz Hizmet

Bir Alman markası olan Bosch, 1886 yılından beri üretimlerine devam eden köklü bir kuruluştur. Elektrik mühendisliği atölyesi olarak kurulmuştur ve zamanla elektrik ürünleri alanında çeşitli üretimleri yapmış ve kendini geliştirmiştir. Oldukça köklü bir tarihe dayanan ve bir asırdan fazladır sektörde olan marka, küçük ev aletleri, beyaz eşya,  kombi alanlarında üretimleri ile göz doldurmaktadır. Konforlu, ergonomik ve şık tasarımları ile pek çok projeyi hayata geçirmiştir ve halen de adından söz ettirmektedir. Dünya devlerinden olan markanın hem bütün dünya genelinde hem de Türkiye üzerinde çok sayıda satış kanalı bulunur. Türkiye’de ki Bosch Yetkili Servisleri sayısı da oldukça fazladır.

Mersin Viessmann Kombi Yetkili Servisi

1917 yılından beri üretimleri yapan Viessmann, oldukça köklü bir firmadır. Dünya genelinde oldukça yüksek satış hacmine sahiptir. Isıtma ve soğutma teknikleri alanında üretimler yapan markanın kombi, , yenilenebilir enerji ve yer tipi kazanlar gibi ürünleri bulunur. Ayrıca oda kumandaları ve uzaktan kontrol cihazları ile de sizlere ısıtma ve soğutma alanındaki ürünlerde oldukça kaliteli hizmet ile birlikte konfor da sunar. Üstün alman teknolojisine sahip olan bu ürünler için hem ülkemiz hem de dünya genelinde, yüksek servis ağı bulunur. Mersin Viessmann  Servisi de bu teknik servis ağlarından biridir ve sizlere Viessmann kalitesine yakışır hizmet sunmak için kurulmuştur. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Mersin Kombi Servisi Tamircisi Bakımı olarak Buderus, Arçelik, Bosch, Ferroli, Vaillant, immergas, Alarko , ECA ve diğer markalar için bizden güvenle hizmet alabilirsiniz.