MOSKOVA GECE HAYATI 2024

MOSKOVA EĞLENCE YAŞAMI

Moskova gece hayatı; şüphesiz yurt dışındaki en iyi gece hayatı olan şehirlerden biri. Moskova geceleri 2024 capcanlı ve tabii ki sabaha kadar sürüyor. Moskova gece kulüpleri ise Rusya gece hayatının merkezi. Bizden gidenler eğlenmek kadar Moskova’da seks ve paralı cinsel yaşam için de gidiyor ama bundan bağımsız Rusya gecelerini de ıskalamamak lazım.

Moskova, başta Rus kadınlarının çekiciliğiyle ve metropol hayatının canlılığıyla dünyanın önemli gece hayatı noktalarından biri. Rus kadınıyla, Türk erkekleri arasındaki garip çekim (böyle bir şey var mı gerçekten?) sadece eğlence için yollara düşen birçok insana sebep oluyor ki haksız değiller. Rusya’da gece hayatını layığıyla yaşamak için biraz Rusça bilmek elzem, sadece İngilizce bilgisi ile kendinizi biraz yabancı hissedebilirsiniz. İnsanlar İngilizce bilse dahi sadece İngilizce iletişim kurma konusunda çok sıcak değiller.

(Zaten çoğu da bilmiyor) Başka bir konu; para. Rusya’da gece hayatı oldukça pahalı. Giriş, içkiler, ödeyeceğiniz taksiyi falan hesaba katacak olursak buraya iyi bir bütçe ayırmak gerekebilir. Rus kadınlarıyla ilgili başka bir haklı klişe, ‘para yemeyi sevmeleri’. İçki ısmarlamalar oyunun bir parçası, paranızı suyunu çekene kadar yedirip içirip eve yalnız dönmek de oyunun içinde var tabii. Genelleşmiş birkaç ‘kural’ söyleyelim, eğer bir kız sizi fazlasıyla kesiyorsa paralı olma ihtimali yüksektir, bu da başka bir kural. Loca vs. olaylarına girmeye lüzum yok. İçeride görevlilerle takışmayın, biriyle sohbet ederken sıkıntı çıkarsa uzatmayın, kavgaya karışmayın.

Rusya’ya eğlenmeye giden kadın okurlarımıza da direkt cümle: Rahat olun… Kimseyle güzellik kıyasına v.s. girmezseniz ortamın rahatlığında inanılmaz eğlenir ve keyifli geceler geçirirsiniz.

Moskova Erotik Masaj Salonları Yazımızı Okumak İçin Tıkla

Moskova’da gece kulüplerine girişte “face control” yaygın. Özellikle esmerseniz (kara kafa diyorlar kendi aralarında) biraz ırkçılığa maruz kalabilirsiniz. Erkeklerin yanında kadın arkadaşlar olması işinizi kolaylaştıracaktır ama bazı lüks mekanlarda onun dahi garantisi yok. Genellikle şık giyinmeye çalışın, gömlek, ceket vs. Spor ayakkabıyla birçok lüks mekana girilemiyor. Zorda kalırsanız kapıda rüşvet her yerde olduğu gibi Rusya’da da işler ama bunun da her zaman garantisi yok.

Moskova’da Striptiz Kulüpleri

Moskova’da paralı seks de tahmin edeceğiniz üzere yaygın. Hayat kadınlığı Rusya’da yasak, o yüzden Hollanda veya Pattaya gibi elinizi kolunuzu sallayarak gidebileceğiniz yerler yok. Ama, tabi ki bu kadar geniş bir pazar için seçenek çok. Bazı internet sitelerinden direkt hayat kadınlarıyla iletişime geçilebiliyor, sistem oldukça kolay. Masaj salonlarında ‘mutlu sonlu’ ortamlar var. Bunların haricinde sauna kiralamak ve orada arkadaşları ağırlamak gibi bir adet varmış. Taksiciler ihtiyaç halinde gerekli bilgilere ulaşmak için bir kaynak olabilir. Bir arkadaşın anlattığı bilgileri okudunuz.

Moskova’da Gece Kulüpleri 2024

Rusya gece kulüpleri genellikler Arbat ve Tverskaya caddelerinde ve çevresindedir. Bunların tümüne erkek de kadın da herkes girebilir ve şanslı gününüzdeyseniz çok eğlenirsiniz. Birkaçına bakalım;
Krysha Mira: Moskova’nın en lüks ve popüler mekanlarından biri. Kuruçeşme’deki ortamlara benzer bir kitle. Face control yaygın.

Garage

Moskova’nın en eski kulüplerinden biri 1998’den beri ününü korumakta, 7 gün açık. Face control konusunda daha gevşektir.

Fabrique

1500 kişilik, Kızıl Meydan‘a yakın olan mekan, hem restoran hem de kulüp olarak hizmet vermektedir.

Soho rooms

Moskova’nın en lüks mekanlarından biri, cebiniz kuvvetli ise gidin.

Icon

2500 kişilik, 3 odalı mekan da lüks ve farklı müzik seçenekleriyle şık bir mekan. Dizaynı gerçekten enteresan.

Solyanka

Moskova’nın hipster mekanı. Evin salonu şeklinde dizayn edilmiş mekanda güzel elektronik müzik çalıyor. Girişte sıkıntı yok. Hipster mekanlarını seviyorsanız gündüz yemek yemeye de gidebilirsiniz.

Chesterfield

Öğrenci kızlarla tanışıp, para karşılığı çıkabileceğiniz mekanlardan biriymiş, 100-150 $’mış hakkı diyorlar.

Night Flight

Tverskaya Caddesi üzerindeki mekan da yine paralı tanışıklıklar için bahsi geçen mekanlardan.

Old School Pub

Geceleri kulüp ortamına benzer bir havaya bürünen mekan, giriş/kıyafet sıkıntısı çekmemek ve biraz daha ingilizce bilen bir tayfayla eğlenmek için tercih edilebilir.

Moskova’da Striptiz Kulüpleri

Moskova’da Striptiz Kulüpleri

Seçenek çok olsa da 2 tanesini yazalım, gerisini siz araştırın. Aşağıdakiler gerçekten striptiz kulüp, bildiğiniz lap dance vs. daha fazla bir beklentiniz olmasın.
Penthouse: Şık ve nezih bir striptiz kulübü. Girişi 1000 ruble. Laleli usülü soyulma durumu olmadan kaliteli bir eğlence için tercih edilesi.

Safari: Biraz daha düşük bütçeli, çok estetik değil ama amacına uygun, fiyat/kalite dengesi başarılı bir mekan 150-200 rubleye lap dance alınabiliyormuş. Bu arada sahibi de Türk, ama değilim dermiş. 🙂

MOSKOVA: GECE HAYATI VE KULÜPLERİ
GECE HAYATI ŞEHİR REHBERİ

Gece Hayatı Moskova: buzlu havaya rağmen, Günbatımında Rus sermaye ısınır. diskolar arasında, lüks, Parti abartılı ve güzel Rus kızlar, Moskova gece hayatı unutulmaz gece için gereken her şeyi sunuyor.

Gece Hayatı Moskova
Moskova şehir Kesinlikle en ilginç Avrupa şehirlerinden biridir: Büyükşehir çizgiler ve gizli sığınaklara üzerinde hikayeleri, binalarının mimarisi, Aziz Vasil Katedrali Kremlin, Yedi Kız Kardeş ve modern gökdelenlerin Sovyet tarzı kadar, Rus sermayesi eşsiz ve büyüleyici şehir yapmak.

Geceleyin Gece Hayatı Moskova

Moskova ünlü olan birçok şeyden biri mutlaka onunki yaban hayatı. Moskova asla uyumaz. Rusça doğruluk payı varsa, Eğer parti gibi kim! Soğuk iklime rağmen, zaman gece düşer Moskova sonu eğlenceli bir sıcak kenti kanıtlıyor, popüler gece kulüpleri, aşırı lüks, güzel Rus kızlar ve fazla alkol!

Gece Hayatı Moskova Rus kızlar
Moskof gece hayatı ve güzel Rus kızlar


Son yıllarda, Aslında, Rus sermayesi nihayet komünizmin gri dönemini bıraktığını ve insanların eğlenmek için kendi arzusuna havalandırma verdik. Eğer üzerinde bir şehirde Tahmin edebileceğiniz gibi 12 milyonlarca insan, Moskova gece hayatı için seçeneklerin şaşırtıcı bir dizi olan ve her zevke geniş bir seçim, Eğer caz müziğinin fanlar olup olmadığı, hırslı clubber veya basitçe eski alkolikler.

Moskova’da gece hayatı Bir alternatif gece kulüpleri çok sayıda ve transgresif aracılığıyla rüzgarlar parolası yeni insanlarla tanışmayı ve harcama nerede dizginsiz eğlenceli ve sınır tanımayan bir gece. sayısız gece kulüpleri yanı sıra, Rus başkentinde onlar iyi de vardır 20 sabaha kadar açık casinolar.

Moskova gece hayatı çoğu restoran içinde ihtiva, Bir bar ve gece kulübü alanı (büyük olanlar da bowling kulvarı var, bilardo ve kumarhaneler!). Moskova çok düşük sıcaklıkları böyle büyük bir şehir ve belki de taksiler çok pahalı, istedikleri bar ve kulüp sahipleri yer müşterilerine sunmak için bu “hepsi bir arada” gece eğlence için.

O zaman, başka bir deyişle, Moskova bar-tarama yapılması dünyanın en iyi şehirdir, Özellikle bu çok amaçlı yerler genellikle kabul ücret akılda tutarak, ama daha çok gece geçirmek dikkatli kulüp seçmek daha iyidir.

Arbat Caddesi veya Kızıl Meydan boyunca bir akşam yürüyüş için daha sessiz bir akşam ve ayık kafa için şehrin ışıkları ve heybetli saraylara hayran olsun, ve dükkan ve sokak sanatçılarının almak. Moskova gece hayatı yaşamak için alternatif opera bir akşam geçirmek etmektir, bale ve opera. Rus sermayesi yaklaşık altmış tiyatrolara ev sahipliği yapmaktadır, en ünlü olan arasında Bolşoy tiyatrosu (Tiyatro Meydanı, 1, Moskova), dünyaca ünlü.

Gece Hayatı Moskova Bolşoy Tiyatrosu

Moskova gece hayatı semt
Moskova’da gece hayatı Biri bölgesinde konsantre değildir, ancak şehir boyunca dağınık. alanlar bir ile, ancak, vardır bar ve disko daha yüksek bir konsantrasyon.

karmaşık Krasnij Oktjabr (Rusça “Kızıl Ekim”), bir zamanlar bir çikolata fabrikası ev sahipliği Moskova Nehri adasında bulunan bir kırmızı tuğla bina, Bu sayıda popüler gece kulüpleri ile çevrili ve muhteşem nehir manzarası ve Rus sermayesinin işaretlerini sunmaktadır. Moskova’da en çekici tarafları oynamak nerede İşte burada, Birçok bar bulunmaktadır, restoran ve sanat galerileri.

Vita notturna Mosca Kızıl Ekim Krasny Oktjabr

İyi gece hayatı ile diğer mahalleler birkaç bar evler Rus hükümet binasına yakın eski fabrika alanı vardır, etrafında metro Trubnaya ve çevresi Kuznetsky En, alanı ise Kurskaya Gruplar elektronik müzik ile kulüp. Biz de Patriğin göletler alanını bahsedebiliriz, Sessiz barlarla dolu bir alan.

Gece Hayatı Moskova Patriğin Göletler

Moskova’da Kulüpler ve diskolar

Propaganda (Zlatoustinskiy Bol’shoy Pereulok, 7, Moscow) fb_icon_tinyvk_icon
Her gün 12.00 at 6.00.
Bölgesinde yer Kitai Gorod, Propagandası Moskova ilk kulüpleri biridir ve yerinden gece muskovit için bir referans noktasını temsil eder 20 yıl. nedeniyle düşük fiyatlar ve düşük kapı politikasına da bu kulübün popülaritesi.

Bu gece kulübünde elektronik müzik için referans noktalarından biridir, Yerel bir sürü ve bunların setleri oynamaya gelmeseydin uluslararası DJ’ler ile. Perşembe gecesi tekno dj Sanchez ile ayarlanmış bir dj var, Akşam, ardından “Depo” uluslararası dj ile her Cuma ve Cumartesi. Pazartesi ve Salı hip-hop ve soul müziği adanmıştır.


Kalabalık çok karışık. Öğrenciler, genç profesyoneller, tekno severler, turist, Tüm Propaganda için bir araya. Tüm müzik keyfini ve eğlenmek için geliyor. Ve ‘dans pisti hakim ve birkaç kulüplerinden biri neredeyse hiç tablolar vardır, dışında bütün alanı dışarı bakmak olduğunu birkaç dan. Propaganda gece yarısına kadar bir restoran. Yemeğe daha erken gelip dans kalabilirler. Gece yarısından sonra personel dans pisti tabloları temizlenir ve bütün yer kulüp dönüşür. yer, ancak, restoranlar zamanki melez farklıdır / Moskova’da Kulüpler, atmosfer tamamen değişir, çünkü “rahat restoran” içinde “yeraltı elektro kulüp”. Kaçırılmaması gereken değil.

Gece Hayatı Moskova Propaganda

Gipsy (Bolotnaya Naberezhnaya, 3, Moscow)
Cuma ve Cumartesi açık 23.00 at 6.00.
Gipsy Kulübü Moskova en popüler gece kulüplerinden biridir, Bu yabancılar ve turistler çoğunlukla tarafından sıkça. Gipsy gürültülü kulüp ve serin müzik ve büyük DJ’ler de eğlenceli bir akşam geçirmek için idealdir. o açıldı beri kulüp biraz değişti 2011. Öncelikle çok sıkı kapı politikası sahip üne sahipti oldukça şık üst düzey oldu, ama çok daha bağışlayıcı zamanın geçişi ile. Bugün, Gipsy genç Moskova arasında özellikle popüler, bu yaş ortalaması yaklaşık demektir 23 yıl. Cuma veya Cumartesi gecesi Tavsiye.

Gece Hayatı Moskova Gipsy

Duran Bar (Rochdelskaya Street, 15, Moscow)
Salı ve Çarşamba’den açın 17.00 at 24.00, Perşembe 18.00 at 24.00, Cuma ve Cumartesi 18.00 at 6.00.
Eski bir tekstil fabrikasında bulunan, Duran Bar Moskova’da en popüler kulüplerinden biridir. Bir terasa birleştirir, Bir bar ve tek seferde küçük bir kulüp. barı, geniş ve zarif, şehre bakan büyük pencereler ile. Çekme zarif kalabalık ve zengin, Duran her zaman yüksek kalitede müzik sunmak için en iyi Rus ve uluslararası DJ’ler ev sahipliği.

2 thoughts on “MOSKOVA GECE HAYATI 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir