hisse

Kadın yüz maskesi almak

Sharel spa merkezi, Pototski Sarayı’na uzak olmayan Halytskyi semtinde yer almaktadır. Konforlu iç mekan, sakin müzik ve yanıp sönen mumlar Sharel’de hoş bir atmosfer yaratır. Spa, çeşitli masaj ve ambalajlardan eksiksiz fitness ve zayıflama programlarına kadar çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Personel, uzun süreli etki için son teknoloji ekipmanlarla eşleştirilen bütünsel bir yöntem kullanmaktadır. Örneğin, termal su, şifalı çamurlar, deniz yosunu, yağlar ve şifalı bitki özleri ile kaplıca tedavisi yapılır.

Hizmet yelpazesi, cilt terapisinde deniz suyu kullanarak taş terapisi, vücut ve yüz heykel masajları, kriyo-masaj ve talasoterapi gibi popüler tedavileri içerir. Ayrıca, Sharel tedavi setleri sunmaktadır: bir fikir vermek için ‘Full Relaxation’ setinde hidromasaj (10 dakikalık jakuzi, aromaterapi, ozonoterapi, su altı manuel masajı), vücut ovma ve Takara Belmont Micro Mist içeren Head Spa bulunmaktadır. Setin fiyatı UAH 2500.

Masaj fiyatları UAH 250’de başlar ve vücut kısmına bağlıdır: örneğin, yüz masajı UAH 250’ye mal olurken, tüm vücut masajı UAH 650’dir. Taş terapisi seansın süresine bağlı olarak 850-1000 UAH tutarındadır.

Adres: 30, Kopernika Caddesi

Premium Relax Club

Kadın bir çamur vücut tedavisi görüyor

 

Premium Relax Club, çok çeşitli sağlık ve güzellik uygulamaları sunmaktadır. Rahat spanın ziyaretçileri geleneksel Tay masajı, taş terapisi, vücut sargısı ve tüm vücut rahatlamasını amaçlayan özel masajlar arasından seçim yapabilir. Örneğin, eski Slav masajı, Hawaiian lomilomi veya Taocu oryantal masaj otantik tedavileri temsil eder.

Lviv’deki birçok popüler kaplıca ve masaj merkezinde olduğu gibi, Premium Relax Club’da selülit karşıtı bir program mevcuttur. Yüz maskelerinden fırçalamalara kadar cilt bakımları da popülerdir: spa, sonucun uzun sürmesini sağlamak için yüksek kaliteli Fransız ve İtalyan kozmetik ürünleri kullanır. Ayrıca, Premium Relax Club’da epilasyon, makyaj, kuaför ve manikür konusunda yardımcı olacak uzmanlar bulunmaktadır. 

Thai masajı fiyatları, baş boyun masajı için UAH 390 ve geleneksel tüm vücut Tay tedavisi için UAH 590’dan başlayan Lviv salonları için oldukça ortalamadır. Cilt bakımlarında ise, spa seansı fiyatları seansın süresine ve kullanılan malzemelere bağlı olarak UAH 620’den başlıyor.

Adres: 11, Solomii Krushel’nyts’koi Caddesi; 49A, Naukova Caddesi

Lviv gibi büyüleyici bir şehirde kalırken, sadece inanılmaz mimari, ünlü Lviv çikolata ve hoş kokulu kahvenin tadını çıkarmak istiyoruz. Ancak, hayat tahmin edilemez ve herkes böyle bir tatsızlıkla karşı karşıya kalabilir …

Taurus Otel ve Spa

Bir Roma saunada ürpertici kadınTaurus Hotel & Spa, Lviv’in tam kalbinde sakin bir bölgede, Ulusal Opera ve Bale Tiyatrosu’na birkaç adım mesafede yer almaktadır. Spa ve geleneksel sauna unsurlarından oluşan otel, Lviv’de dinlenebileceğiniz en iyi yerlerden biri olarak belirtilmektedir. Bu nedenle, Lviv’in tesisinde yapılan spa uygulamaları, yenilenme, rahatlama, aroma yağlarıyla masaj ve bal gibi çeşitli masaj türlerini içerir. Masaj şeklinde bir anti-selülit tedavisi de burada mevcuttur.

Boğa, bedenin ve ruhun rahatlamasını tam anlamıyla yaşamak için Roma ve Fince olmak üzere iki klasik sauna tipine sahiptir. Kabarcıkların tadını çıkarmak isteyenler için jakuzi mevcuttur. Toros’taki havuz, sıklıkla omuz masajında ​​kullanılan karşı akış ve yapay şelale ile donatılmıştır. Otel, tam canlandırma programının keyfini çıkarmak isteyenler için özel bir “Sağlıklı Yaşam” paketine sahiptir – ayrıca, konukların tercihine göre ücretsiz bir inci banyosu veya bir vorteks banyosu içermektedir.

Fiyat listesine otelin resmi web sitesinden ulaşılabilir. Bir fikir vermek gerekirse, hidroterapi seans başına 250 UAH’da başlar ve Creole, bal veya klasik gibi çeşitli masaj türleri UAH 300 ila UAH 700 arasındadır. Karmaşık tedaviler genellikle 2,5 saat sürer. Fiyat, bileşenlere bağlı olarak UAH 1000’de başlar.

Adres: 5, Kniazia Sviatoslava Meydanı

Wai Tai Spa

Taylandlı bir masaj yaptırdığım kadınWai Tai Spa zinciri, Lviv’de, şehir merkezinde elverişli bir konumda bulunan iki salon tarafından temsil edilmektedir. Spa, stresi ve gerginliği gidermek için geleneksel Tay masajı sunmaktadır: ayaklar, dizler, dirsekler, avuç içi, önkollar ve başparmaklar kullanılarak bir dizi yumuşak teknik uygulanmaktadır.

Wai Tai’deki tedaviler, tam vücut rutinlerini ve yüz bakımı veya ayak masajı gibi lokal tedavileri içerir. Ziyaretçiler ayrıca aromaterapi, taş terapisi ve geleneksel Tay bitkisel kompres masajı arasından seçim yapabilir. Çocuklar için tedavi programları da mevcuttur.

Geleneksel Tay masajı ücreti seans süresine bağlıdır: gündüz saatlerinde bir saat 1000 UAH, 90 dakika UAH 1400 ve 120 dakika UAH 1700’dir. Ücret akşamları artar. Yüz masajına gelince, 20 dakikalık tedavi gündüz 500 UAH ve akşam 600 UAH’a mal olacak.

Adres: 7, Oleksandra Fredra Caddesi; 12, Nalyvaika Caddesi

Legenda SPA

Bir havuzda kadınLegenda SPA, merkez dışı tramvay ve otobüslerle ulaşılabilen merkez dışı Shevchenkivskyi semtinde yer almaktadır. Spa merkezinde 20 metrelik bir havuz, gayzerler, çeşmeler ve masaj unsurları bulunmaktadır. Ziyaretçiler genellikle yetişkinler ve çocuklar için mevcut olan aqua aerobik dersleri için gelirler. Havuzun yanı sıra, Legenda, Roma ve Fin saunasında rahatlamayı veya kızılötesi sauna tedavisinin tadını çıkarmayı önerir.

Legenda’da mevcut olan masaj listesine lenfatik drenaj, bağ dokusu masajı, tüm vücudun terapötik masajı ve çocuklar için masaj dahildir. Sağlıklı atıştırmalıklar ve kokteyller içeren bir bar, uygulamaların ardından ziyaretçileri ağırlamaktadır.

Havuza erişim 80 UAH’dir. Legenda Spa’daki Fin saunası saatte 300 UAH’dir. Cuma, cumartesi ve pazar günleri ziyaretçiler özel bir fırsattan yararlanabilirler: 3 tür sauna ve 3 saatte 350 UAH için havuza erişim. 

Adres: 111A, Shevchenko Caddesi