Odessa Erotik Masaj Salonları Fiyatları Yorumları Tavsiye 2019

Odessa’da yalnızca güvenilir ve en iyi masaj salonlarını seçmenize ve ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Burada bir çok yer var ama sizi başlangıçta daha düşük bir fiyatla veya başka bir sözle yakalanmamak konusunda uyarırız – o zaman bu gerçek bir aldatmaca işaretidir. Önereceğimiz salonlar Vip ve Bütçe hizmetleri sunuyor. Ortaklarımız size sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Ukraynalı kızların seksi elleri tarafından her türlü erotik dokunuştan hoşlananlar. Bu tür bir hizmeti kullanmak için en iyi seçeneğin – yalnızca güvenilir yerlere gitmek olduğunu biliyorsunuz. Kurullardan, forumlardan veya arkadaşlardan iyi bir tavsiye aldığınız yerler ve … Seks Rehberimiz

 Bu işi profesyonelce tanıyan genellikle 4-10 Ukraynalı kız vardır. Salonların ara birimleri rahat, hoş ve sadece egzotik masajlar için iyi bir donanıma sahiptir: bekleme odaları, resepsiyon masaları, oturum odası sayısı, duşlar, belirli ışıklandırmalar ve melodiler. Tiyatro, bir veya iki kız çocuğu, gösterileri ve hediyelerle yapılan Vücut Egzotik Masajlarının birkaç çeşididir. Bu yerler, müşteriler için çok yüksek düzeyde hizmet ve güvenilirlik göstermiştir. Bunların konumları da şehir merkezi – Deribasovskaya caddesi ile arasında çok yakın bir mesafe olması nedeniyle tercih edilir. 

Diğer yerlerin çoğu kötülükten kötüye kadar değişebiliyor, bazıları hala yabancı turistlerin lehine bilgi eksikliği (dil, para birimleri, fiyatlar, veritabanlarında sahte kız profilleri, çirkin salon koşulları) kullanarak hala dolandırıcılık yapıyor. Turistlerle aynı felsefeyi takip ediyoruz, çünkü bizim açımızdan en önemlisi hangisidir – sunulan masaj hizmetini belirli kızlarla ve zamanında ilan edilen yerde almak. Bu öncelikler tavsiye edilen salonlarımız tarafından tamamen paylaşılmaktadır. Orada geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın, bu harika duygulara dalın ve Ukraynalı kızlardan en fazla heyecan alın!

 

Ukrayna’nın en ünlü masaj salonlarını bünyesinde barındıran Odessa’da yapacağınız tatillerde mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri hiç şüphesiz masaj salonlarıdır.

En Ünlü Odessa Masaj Salonları

Erotik masaj maliyeti

Erotik masaj Salonu adresindeki Amur masaj fiyatları, zaten bir masöz seçme ve mutlak mutluluk seti seçme olasılığını da içeriyor. Sadece bir kız seçmeniz ve bir öğeyi seçmeniz yeterlidir, böylece tüm hayaller gerçek olur. Başka bir fahişe aramak ister misin? Bana bir iyilik yap, bunun için özel bir ek var. Karşılığında bir fahişe yudumlayabileceğini mi hayal ediyorsun? Böyle bir olasılık da tarafımızdan sağlanmaktadır! Erotik masaj teknikleriyle tanışmaya yeni başlayan bu insanlar için ön rahatlama ve sonrasında erotik ile ilgili modern programlar var. Her biri size unutulmaz dakikalar kazandırabilecek egzotik numaralar da var.

Ana programlar

Sunulan Hizmetler

“Standart”1 saat1500 UAH
“Standart minimum”30 dak1000 UAH
“Eden”1 saat, 2 kız, frank lezbiyen şov, hediye olarak bir şişe şampanya6000 UAH

Ek hizmetler

 

Mutlu Son500-1000 UAH
cunnilingus500 UAH
Vücudun mezuniyeti / yüz / ağız500 UAH
Evli çift1000 UAH
BDSM5000 UAH

Ek hizmetler tüm kızlar değil! Ayrıntılar için yöneticiye danışın!

Adres ve telefon

Siam Thai Spa
4,6  (189) · Thai Masajı Terapisti
Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna · +380 48 725 0110
Oriyent Spa
4,6  (53) · Thai Masajı Terapisti
Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna · +380 48 734 2020
Массажный салон “SOUL”
4,6  (21) · Masaj Uzmanı
Odesa, Odessa Oblast, Ukrayna · +380 94 951 7921

GECEMANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.