ODESSA GECE HAYATI Erotik Masaj Salonu

Ukrayna Odessa Gece Hayatı

Odessa gece hayatı, Ukrayna geceleri arasında en meşhurlarından birisidir. Çılgın beach partiler, sabahın erken saatlerine kadar devam eder. Kiev gece hayatı veya Lviv gece hayatı kadar güzeldir. Ama daha çok şovlar şeklindedir. Mekanlar kalitelidir. Ne çok pahalıdır ne de çok ucuz. İşte bu yazımda, Ukrayna gece hayatı konusunda Ukrayna’nın Bodrum’u olan Odessa gece hayatı hakkında her şeyi tek tek, açık açık sizlere anlatacağım.

Odessa Geceleri

Odessa Ukrayna gece hayati ile bizim Bodrum’u andırır. Yani onların yazlık bölgesi aslında. Özellikle sahil kısmında yanyana bulunan gece kulüpleri bir nevi havuz başında parti gibidir. Gece 10 gibi eğlence başlar. Sabah 4 hatta 5’e kadar da devam eder.
Ukrayna’ya gitme planları yapıyorsanız : Ukrayna linkinden tüm yazılarımı okuyun

Genelde mekanlar tıklım tıklımdır. Bir çok mekan, şovlar da organize eder. Yani sadece klasik gece kulübü mantığında değil, aynı zamanda işe şov da katarlar. Hem Ukrayna şarkıları, hem de yabancı şarkılar Ukrayna gecelerine eşlik eder.

Ukrayna Odessa Gece Kulüpleri

Odessa’da gidilecek gece kulüpleri ise genellikle Arcadia bölgesinde bulunur. Odessa Gece Kulüpleri ; Itaka, İbiza Beach Club, Bono Beach Club ve Palladium en meşhurlarıdır. Ben, aşağıda tek tek bu gece kulüplerinin atmosferlerini size anlattım.

Odessa’da gezilecek yerler için : Ukrayna Odessa Gezilecek Yerler yazıma bakınız

Ukrayna Odessa Gece Hayatı Fiyatları

Odessa’da bir çok gece kulübüne dam sorunu olmadan girebilirsiniz. Bu sorunu, genelde Türkiye’de sıkça yaşadığınızı bildiğim için hemen söyleyeyim dedim.O yüzden Odessa’nın gece hayatını seviyorum.

Hatta şöyle de bir gerçekten bahsedeyim : Bazen kızları bile gece kulüplerine almayabiliyorlar. Bizzat gördüm bunu. Neden biliyor musun ? İçeride çok fazla kız var diye. Bin kez söyleseler inanmazdım ama gerçekten de dedikleri doğruymuş. Neyse. Konuyu dağıtmayalım.

Odessa para birimi

100 grivna yaklaşık 14 Tl ederinde

1 tl kaç grivna ? 6 grivna

1 dolar kaç grivna ? 28 grivna

ukrayna para birimi euro

ukrayna grivnası

5000 grivna kaç tl ?  900tl civarı

ukrayna fiyatlar

500 tl kaç grivna

ukrayna alkol fiyatları

Odessa gece hayatı fiyatları diyorduk. Genelde giriş ücreti 300-400 grivna civarında oluyor. Kokteyller ise 75-150 grivna civarında. Biralar 40-50 grivna. TL değerini, yukarıdaki pariteye göre yaparsınız.

Odessa’daki gece kulüpleri : Genelde gündüz sahil (Beach) hizmeti veriyor. Gece ise gece kulübü oluyor.

Erotik masaj maliyeti

Erotik masaj Salonu adresindeki Amur masaj fiyatları, zaten bir masöz seçme ve mutlak mutluluk seti seçme olasılığını da içeriyor. Sadece bir kız seçmeniz ve bir öğeyi seçmeniz yeterlidir, böylece tüm hayaller gerçek olur. Başka bir fahişe aramak ister misin? Bana bir iyilik yap, bunun için özel bir ek var. Karşılığında bir fahişe yudumlayabileceğini mi hayal ediyorsun? Böyle bir olasılık da tarafımızdan sağlanmaktadır! Erotik masaj teknikleriyle tanışmaya yeni başlayan bu insanlar için ön rahatlama ve sonrasında erotik ile ilgili modern programlar var. Her biri size unutulmaz dakikalar kazandırabilecek egzotik numaralar da var.

Ana programlar

Sunulan Hizmetler

“Standart” 1 saat 1500 UAH
“Standart minimum” 30 dak 1000 UAH
“Eden” 1 saat, 2 kız, frank lezbiyen şov, hediye olarak bir şişe şampanya 6000 UAH

Ek hizmetler

 

Mutlu Son 500-1000 UAH
cunnilingus 500 UAH
Vücudun mezuniyeti / yüz / ağız 500 UAH
Evli çift 1000 UAH
BDSM 5000 UAH

Ek hizmetler tüm kızlar değil! Ayrıntılar için yöneticiye danışın!

Adres ve telefon

 • Adres: Интернациональный переулок 16, Odessa/Ukrayna
 • Workhours: 24 saat
 • Telefon: +380 (96) 744-25-58

  Çalışma saatleri:  24 saat


  Telefon:

  0967442558 Viber

  0935279245  WhatsApp

Odessa Gece Hayatı Pratik Bilgiler

Genelde çalışanlar ingilizce konuşuyor.
İşletmelerin bir çoğu kredi kartı kabul ediyor.
Halkın % 99.9’u ingilizce bilmiyor. Bilen de orta halli konuşuyor. Ya Rusça ya da Ukraynaca konuşmanız lazım. En son çareniz, google translate. Bunu baştan söyleyeyim.
Halkın çoğu sarışın. Özellikle esmer Türk’ler çok dikkat çekiyor.
Hafta içi veya hafta sonu ayrımı olmuyor. Mekanlar sürekli açık ama hafta içi daha sakin oluyor.
Genelde havuzun olduğu bölgeler daha sakin. Ama dans pistlerinin ve gösterilerin olduğu alanlar tıklım tıklım oluyor.
Loca, masa hatta sandalye için bile para isteyebiliyorlar. Gitmeden veya gidince rezervasyon yaptırın.
1 şişe viski en fazla 200-300 TL’ye denk geliyor. Alkol, bize göre çok daha ucuz.
Şehir merkezinden taksi ile Arcadia yani gece kulüpleri bölgesine gitmek 100-150 grivna
Itaka, Ibiza veya Bono gibi gece kulüpleri (Beach Clublar) özellikle kışın kapalı oluyor. Bu mekanların olayı yazın. O yüzden, aşağıda size anlattığım diğer mekanları özellikle kış aylarında değerlendirebilirsiniz.

1. İbiza Gece Kulübü Odessa

Odessada gece hayatı demek Ibıza demektir. Odessa’daki en meşhur gece kulübü Ibıza olarka bilinir. Bence en düzgünü de burası. Gündüzleri mis gibi kumsalında deniz-kum-güneş keyfi yaparsınız. Hatta işletmeye ait restoranı ve barı da mevcut. Sadece gece hayatı olarak değil, gündüz de dinlenmek için benim en çok sevdiğim işletmelerden birisi.

 

İbiza Beach Club Odessa’da, neredeyse her gece parti veya konser olur. Binlerce insan sırada bekler. O yüzden, gitmeden önce internetten o gün bir etkinlik olup olmadığına bak derim. Hatta biletini internetten almaya çalış. Websiteleri için tıklayınız.

Bu arada, gündüzleri buraya giriş ücretsiz. Ama şezlong veya loca kirası için ücret ödemen gerekiyor. Onu da zaten yukarıda linkini verdiğim sitelerinden inceleyebilirsin.

İbiza Gece Kulübü’nde alkol fiyatları ise; Long island 120 Grivna, Bira 50-100 Grivna (Markasına göre değişiyor), şişe açtırmak isterseniz 800-1.000 Grivna civarında.

Yani Türkiye’ye göre alkol fiyatları neredeyse % 40-50 daha ucuz. Geceleri ise, mekana giriş ücreti olarak ortalama 150 Grivna alıyorlar. Masa ayarlamak isterseniz 500 ila 1000 Grivna ödersiniz. Loca ayarlayacak olursanız 1.500-2.000 grivna vermeniz gerekecek.

Alkol fiyatları : Bira 50 grivna. Kokteyller 100-150 grivna
Giriş fiyatı : Ortalama 200-300 grivna (Konserlere göre değişiyor.)
Açılış-kapanış saatleri : Sabah 8:00 – Gece 04:00
Rezervasyon bilgileri : Ukraine, Odessa, Arcadia beach, central avenue
Odessa gece hayatı puanım : 9/10
Odessa hakkında bilgi arıyorsanız : Odessa nerede & Odessa’ya nasıl gidilir yazıma bakınız.

2. Itaka Beach Club Odessa

Itaka da zaten hemen Arcadia bölgesinde yer alan kulüplerden. Itaka-Ibıza ve Bono Beach kulüpleri zaten yan yanalar. Hepsinde de konsept aynı : Gündüzleri deniz-kum-güneş, akşamları ise parti. Bu arada, tüm işletmelerin restoranlarını da kullanabilirsiniz. Itaka’nın restoranları 24 saat açık oluyor.

Itaka, aslında Ibıza ile çok yakın tarzda bir gece kulübü. Hatta fiyatları bile neredeyse aynı desem yeridir ama Odessa’nın en ciks mekanı Ibıza olarak biliniyor. O yüzden, sanırım en pahalısı İbiza Club.

Itaka’nın da genellikle konser tadında geçen geceleri var. Aslında dediğim gibi bütün mekanlar hemen hemen aynı konseptte. O yüzden, gitmeden önce düzenlenecek konserleri ve etkinlikleri websitelerinden incelersiniz. Fiyatlar bile hemen hemen benzer. Websiteleri için tıklayınız.

Alkol fiyatları : Bira 50 grivna. Kokteyller 100-150 grivna
Giriş fiyatı : Ortalama 200-300 grivna (Konserlere göre değişiyor.)
Açılış-kapanış saatleri : Sabah 8:00 – Gece 04:00
Rezervasyon bilgileri : Ukraine, Odessa, Arcadia beach, central avenue
Odessa gece hayatı puanım : 7/10

3. Bono Beach Club Odessa

Bono Beach club da direk sahilde bulunuyor. Gece kulüplerini tek tek gezdikten sonra, en son Bono’ya uğrarsınız. Gün içerisinde de havuzlarını ve sahillerini kullanabilirsiniz. Hatta websitelerini de bir göz atarsınız ama ne yazık ki İngilizce değil. Görmek için tıklayınız.

Odessa yazılarımı görmek için Odessa linkine tıklayın

Bono Beach, Ibıza ve Itaka’ya göre biraz daha az gidilen bir yer. Fiyatları da, diğerlerine göre birazcık daha ekonomik. Mesela sahildeki şezlong ücretleri 150-200 Grivna civarında.

Alkol fiyatları : Bira 40-50 grivna. Kokteyller 100-150 grivna
Giriş fiyatı : Ortalama 200-300 grivna (Konserlere göre değişiyor.)
Açılış-kapanış saatleri : Sabah 8:00 – Gece 04:00
Rezervasyon bilgileri : Ukraine, Odessa, Arcadia beach, central avenue
Odessa gece hayatı puanım : 7/10

Ukraynalı kızlar

4. Palladium Club Odessa

Burası, diğer mekanlara göre biraz daha yerel bir gece kulübü. Hatta daha ekonomik. Özellikle gece 23:00’dan sonra inanılmaz eğlenceli. Orası kesin. Websiteleri için tıklayın.

Odessa’ya uçak bileti almadan önce, En ekonomik uçak bileti arama motorları yazıma bakın

İçeride restoranları var. Dilerseniz öncesinde yemek yiyip, gece 23:00 gibi kulübe geçebiliyorsunuz. Özellikle gece yarısından sonra çok güzel partiler oluyor. Fiyatlar da, Türkiye’ye göre çok daha ekonomik desem yanılmamış olurum.

5. Diğer Odessa Gece Kulüpleri

Şimdi söyleyeceğim gece kulüplerine ise gitmedim. Ama adlarını sıkça duydum. Hani olur da çok vaktiniz olursa, biraz da başka kulüplere gidelim derseniz bir köşede dursun. Kulüplerin isimlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Gnezdo : Genelde yerel halk gidiyormuş. Çok fazla Türk olmuyormuş.
Jenniferclub : Burası da oldukça hareketli oluyormuş. Kokteyller 100 grivna civarındaymış.

Ukrayna Odessa Gece Hayatı Uyarılarım

Odessa, dikkatli olursanız güvenli bir şehir. Merak etmeyin. Ama bazı durumlar var ki, sizlere açık açık başınıza geleceğini tahmin ettiğim ve dikkat etmenizi önereceğim noktaları bilmenizi istiyorum.
İbiza Beach Club : Ukrayna geceleri : Odessa gece hayatı önerileri

Masaj salonları. Taksiciler bir çok kez sizi masaj salonlarına götürmek isteyecekler. Hatta ellerindeki broşürlerden fotoğraflar gösterecekler. Gerçekten de manken gibi kızları göreceksiniz. Bunun için sizden yaklaşık olarak 50-100 dolar isteyecekler. Bu adamlara çok dikkat edin. Kimseye para kaptırmayın ve güvenmediğiniz insanlarla konuşmayın bile. Masaj salonları da tahmin ettiğiniz gibi yerler. Ama öyle TAM tahmin ettiğiniz gibi değil. Yani burasını nasıl anlatayım bilemedim.
Polislerden, dolandırıcılardan uzak durun. Ülkede inanılmaz bir rüşvet dönüyor. İnanılmaz yetenekli dolandırıcılar denk gelebilir. Bir kaç Türk’ün dolandırılma şeklini duyunca inanamadım. Özellikle çok güzel kızlara dikkat edin. Benden söylemesi.

Sarhoşlardan uzak durun. Özellikle geceleri. Bir çok serseri sarhoş olup, yolda yürürken bile canınızı sıkabilir. Kavgayı çok seviyorlar. Zaten vodka bedava olduğu için kontrolden çıkabiliyorlar.
Polisler. Pasaportunuzu isterler durduk yere. Akabinde rüşvet gelir. 50-100 dolar ister. Ama pazarlık yapın. 3-5 dolar verin. Vermem diye bir şey yok. O parayı almadan gitmezler.
Muhtemelen, ülkeden çıkarken yanınızda çok fazla sigara veya alkol çıkaracaksınız ucuz diye. Bagajların hepsi XRAY’den geçiyor. Polisler anında sizi yanlarına çağırıyorlar. Götüremezsiniz falan diyecekler. İstedikleri şey belli. Yine 5-10 dolar verirseniz sorun yaşamazsınız. Ülkede resmen düzen bu şekilde işliyor.
Odessa’da ulaşım için UBER uygulamasını kullanın. Daha ekonomik gezersiniz. Benden söylemesi.
Striptiz Clublardan bahsetmedim. Genelde giriş ücretsiz ama içeride bahşiş usulü çalışıyorlar. O da 50-100 Grivna civarında. Kucak dansı veya başka özel danslar isterseniz fiyat değişiyor.
Ukrayna hakkında aşağıdaki yazılarımı da mutlaka okuyun.

Odessa kadınları

Benim, Ukrayna Odessa gece hayatı konusunda size anlatacaklarım bu kadar. Neredeyse Odessa geceleri hakkında bildiğim her şeyi tek bir yazıda anlattım. Odessa gece hayatı yorumlarınız veya önerileriniz varsa, aşağıda yorum kısmına bırakmayı unutmayın.

Ukrayna’nın karadeniz kıyısında ki popüler şehiri Odessa’ya seyahat etmeyi düşündünüz mü? Eğer Odessa hakkında hiç bir bilginiz yoksa bu yazıyı okuyarak Odessa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz ve tatil planlarınıza Odessa’yı da ekleyebilirsiniz. Karadeniz denizinde ki en büyük deniz sınırımızın olduğu komşu ülke Ukrayna hakkında pek fazla bilgimiz çoğumuzun yok.

Bunun sebebi nedendir bilinmez ama bu güzel ülkeyi yakından tanımalı ve yurtdışı tatili için değerlendirebilirsiniz. Şimdi size hem ucuz bir tatil hem de unutulmaz bir tatil geçirebileceğiniz Odessa gece hayatı hakkında bilgilendireceğiz.Odessa, Ukrayna’nın en modern ve çok kültürlü bir şehridir. Odessa’da genç nüfus oranı oldukça fazladır.

Odessa’da 24 farklı üniversitenin bulunması ve yurtdışından gelen yabancı öğrencilerin olması ile Odessa’da yaşam çok hareketlidir. Gençlerin olduğu yerde eğlence olmaz mı? tabiki olur. Sahil şehri olan Odessa’da gece hayatı oldukça hareketli ve renklidir.Odessa her geçen gün yeni yapılan yatırımlar ile adını dünyaya daha çok duyurmaya başlayan gelişen bir şehir konumundadır. Yatırımlardan en çoğu da eğitim ve turizm alanında yapılmaktadır. Odessa yaz aylarında bir çok balkan ülkesi vatandaşları ve Avrupalılar tarafından ziyaret edilmeye başlanan tatil ve eğlence merkezlerinden biridir.Odessa gece hayatı ise neredeyse hiç bir yerde bulamayacağınız kadar modern ve ucuzdur. Odessa’da bir çok büyük, küçük gece kulüpleri bulunmaktadır. Odessa gece kulüpleri arasında en popüler olan yaz aylarının vazgeçilmez mekanı olan İbiza gece kulübüdür. Odessa’nın sahil bölgesi olan Arkadya’da bir çok gece kulübü bulunmaktadır. Sahil yolu boyunca denize sıfır olan gece kulüpleri hem şık hem de eğlencenin doyasıya yaşandığı yerlerdir.Odessa gece hayatı pahalı değildir.

Gece kulüplerinde giriş ücretleri olsada maksimum 50 TL gibi fiyatlar bulunmaktadır. Birbirinden güzel ukraynalı genç kızların doldurduğu Odessa gece kulüpleri ucuz olması ile eğlenceyi yaşamanıza imkan sağlamaktadır.Ukrayna’ya vizesiz bir şekilde sadece uçak biletinizi satın alarak elinizi kolunuzu sallayarak gidebileceğiniz bu güzel şehire gitmek istediğiniz de konaklamanız için Odessa’da günlük kiralık ev seçeneklerini tercih etmeniz sizler için ekonomik olacaktır. Çünkü Odessa’da yer alan az sayıda otel bulunmaktadır. Bu otellerden iyi olanların gecelik fiyatları pahalıdır ve konforlu olduğu söylenemez. Odessa’da günlük kiralık evler ise hem modern hem de ucuz günlük fiyatları olması turistler için en akıllıca tercihdir.Odessa Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri Türkler için özellikle de gece yaşamını sevenler için efsanevi hikayelerle doludur. Gece yaşamını seven Türk gençleri ve orta yaş sınıfının mutlaka bir Odessa kaçamağı olmuştur. Özellikle gemi ile yada uçak ile gidip geldikten sonra yaşananların anlatılması kişilere büyük bir haz vermiş ve yeniden gidiş için gelir gelmez hazırlıklara başlanmıştır.

6 thoughts on “ODESSA GECE HAYATI Erotik Masaj Salonu

 1. yazınızdakı heryerı gıttık ve sırasıyla gorduk çok harıkaydı. Odessa gece hayatı çok iyi garsonlar ve havalımanı dışında işine gelmıyen ingilizce ya konuşmuyor ya bılmıyor. fıyartlar çok ıyı , biz2-3 gunluk tatılı dolu gerçirmek için ve toplantı için tercüman tuttuk https://rehberodessa.com/ adresındekı öğrenci arkadaş ile dolaştık.

  yazıdakı heryere gıtmenız tavsıye olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir