LVİV’DEKİ EROTİK MASAJ SALONU PARADİSE EN İYİ

Lvov’daki erotik masaj günlük hayattan kaçmakta, rahatlamakta ve kentsel ritminden tamamen soyutlanmakta size yardımcı olacaktır. Lvov’daki “Paradise” adlı erotik masaj salonumuzda çalışan uzmanlar, tecrübesi ve mevcut bilgileri sayesinde güzel kokuların eter yağlarını, hafif ve hoş bir müzik ile birleştirecektir.

“Paradise” adlı salonumuzda siz kendinizi, problemler ve günlük streslerinden gerçekten özgür hissedeceksiniz. Bizim masözlerimiz sayesinde birikmiş cinsel enerjinizi dışarı atmanız mümkün olacaktır. Masaj tekniğine bağlı olarak, onun kollardan yararlanarak tam vücudün üzerinde gerçekleştirilmesi mümkündür. Satece rahatlayın ve kıza, size zevk ve hoş duygular verebilmesi için izin verin. Salonumuzda olup günlük yaşamın düşüncelerini çok geride bırakacaksiniz ve erotizm ile zevk dünyasına atılacaksınız. Vücudunuzun seks potansiyeli, önemli ölçüde artacak ve vücudunuz şiddetlenecektir. Lvov’daki “Paradise” adlı salonumuzda hayallerinizin ve fantezilerinizin gerçeklik haline dönüşmeye izin verin. Burada, masaj birçok farklı türde bulabileceksiniz, indirim sistemi de var. “Paradise” adındaki hediye sertifikasının alma imkanınız vardır. Bu sertifika da arkadaşınıza, akrabanıza veya tanıdığınıza bizim salonumuzda bir erotik masaj olarak güzel bir hediye yapacaktır.

ERKEKLER İÇİN MASAJ SALONU “PARADİSE”

Lvov’daki “Paradise” adındaki salonun ziyaret kuralları:

  • 18 yaşın altındaki kişiler için salona giriş yok.
  • Alkolik zehirlenme halinde yada uyuşturucu maddelerin etkisi altında olduğu adamlar için hizmetlerin sunumunda reddedilecektir;
  • Çalışanların ve uzmanların görevleri, cinsel hizmetleri vermek içermemektedir;
  • Gevşeme prosedürü şu şartlarda durdurulmdaktadır:
  1. Müşteri, çalışanların tarafından cinsel hizmetlerinin vermeyi ısrar etmesi halinde;
  2. Müşteri, masözün bikini bölgesinde girme okşamalarını kullanma halinde;
  3.  “Paradise” salonunun ustasına kaba davranış;
  4. Rahatlanma için bazı kontraendikasyonları içeren çeşitli cilt hastalıkları ya da diğer hastalıkların olduğunda;
  5. Ses ve video kaydetme ekipmanları, prezervatif veya uyuşturucu maddeleri getirecek müşteriler, seansa kabul edilmeyecektir.

Bu öğelerden herhangi birinin ihlal edildiğinde hizmetler için para iade edilmez.

Lvov’daki masaj salonunun üzerine.

Lvov’daki erotik masaj salonumuz, Lvov’da 24 saattir ve izin günü olmadan çalışmaktadır.

Onun her zamanki rahat ve dinlendirici bir atmosferi, maksimum bir şekilde rahatlanmanıza yol açacaktır. Erotik konulu eserler, mutluluk ve rahatlama – bunların hepsini “Paradise” adındaki salonumuzda bulacaksınız. Biz eşsiz uyarma tekniğini kullanmaktayız. Bu teknik, güçlü orgazm elde etmeyi amaçlayacak erotik masajdır.

Bizim yeni müşterilerimiz zamanla bizim sadece devamlı müşterimiz değil, bizim iyi arkadaş olmaktadır. Lvov’daki “Paradise” adındaki masaj salonunda siz gerçek sevinç ve zevk kavrayacaksınız.

Hizmetler

GECEMANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.