Pırlanta Halı Yıkama

 Gaziantep Pırlanta Halı Yıkama Temizlik sektörüne 2012 yılında adım atan Pırlanta Halı Yıkama, bu tarihten beri sürekli kendini yenileyen, geliştiren kaliteli hizmet anlayışını her daim siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefleyen anlayışından vazgeçmemiştir.

Kaliteli hizmeti insanlara ulaştırmayı kendimize misyon edinip, halı yıkama işinde modern ve hijyenik koşullarda  son teknoloji makine, ekipman ve tecrübeli personellerimiz ile her daim müşteri memnuniyeti odaklı ve tavsiye edilmenin gururuyla halı yıkama işinde sektörün vazgeçilmezlerinden olmuştur.

Firmamız müşteri memnuniyeti garantisi, ekonomik halı yıkama fiyatları ve kaliteli temizlik anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ücretsiz servis imkanı sunan Fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; toz alma, yıkama, kurutma, son kontrol ve paketleme işlemlerinden geçirilerek adresinize teslim edilmektedir.

Yılların Tecrübesiyle, Gaziantep Halı Yıkama Sektöründe, Öncü Firma olma özelliğini koruyan FİRMAMIZ, Hijyen, Kalite ve Güvenirlilik İlkeleriyle, Siz değerli Müşterilerimizin takdirlerine mazhar olmaktan büyük gurur duymaktadır.

Temizlik hizmetinin insan ve çevre sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen deneyimli kadromuz ile yüksek kalitede ve en ekonomik hizmeti sunup çözüm ortağı olarak yanınızda yer almaya devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamamız için profesyonel ekibimizle Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerine hizmet vermekteyiz.

One thought on “Pırlanta Halı Yıkama

  1. Sözlerinde duruyorlar, iletişim gayet güzel ve yıkama da bir o kadar enfes. Herkese tavsiye ediyorum sizi. İnşallah böyle devam eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir