RUSYA GECE HAYATI GECE KULÜBÜ 2024

Rusya’da Gece Hayati

Rusya Gece Hayatı ve Eğlence Hayatı, özellikle Slav ırkına baygınlık derecesinde hayran olan Türk erkekleri için vazgeçilmez rotalardan birisidir. Gece hayatını seven Türk erkeklerinin bir gün mutlaka uğrayacağım diye hayal ettikleri ülkelerinde başında hiç kuşkusuz Rusya gelmektedir.

Rusya Geceleri

Rusya bildiğiniz gibi Dünyanın toprak büyüklüğü olarak üçte birini kaplamış devasa ülkesidir. Ülke çok büyük olunca haliyle gece yaşamı ve eğlence anlayışı da doruklarda olmaktadır.Biz sizler için hem Moskova Gece Hayatı hemde Petersburg Gece Hayatı isimli yazıları hazırlamıştık daha önce. Bu makalemizde ise daha çok Rusya hakkında genel bilgiler vermek istiyoruz. Zira bu ülkeye geldiğiniz zaman yapmanız gereken bazı davranışlar vardır. Dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bunlara dikkat etmeden hareket ederseniz bazı sıkıntılar yaşayacağınızdan kuşkunuz olmasın. Dikkatli olursanız da sizi zirvelere çıkaracak olan Slav ırkının güzel insanlarıyla hoşça bir vakit geçireceksiniz.

Rusya gece hayatı ile ilgili püf noktalar:

Rusya düşündüğünüzün aksine asla ucuz bir ülke değildir. Özellikle Moskova, Dünyanın en pahalı şehirlerinden birisidir.
Rusya’da mekanlar girişlerinde genellikle kılık kıyafete dikkat edilir. Salaş giderseniz içeri alınmaya bilirsiniz.
Rusya’da damsız girilmez gibi bir şart yoktur. Damınız olmazsa bile pek çok kulübe girersiniz.
Rusya’da pek çok gece kulübüne girişler paralıdır ama çok cüzzi ücretler alınmaktadır.
Rusya’da mekanlara girdikten sonra kızlara sırnaşabilirsiniz ama ısrarcı olmamalısınız. Israrcı olursanız hoş olmayan şeyler olur. Yani her kızla konuşabilirsiniz ama sizi reddederse ısrar etmeyin.
Rusya’da mekanlarda erkeklere içki ısmarlatıp karşılığını vermeyen çok sayıda bayan bulunabilir, unlara dikkat edin.
Gece kulüplerinde asla kavgaya yanaşmayın, kavga olursa derhal mekanı terk edin.
Geceleri karanlık sokaklarda tek başınıza gezmeyin, kalabalıklar içinde olmanız her zaman avantaj olacaktır.
Hostellerde kalmayın çünkü hatun getiremezsiniz, ev kiralamanız önerilir.
Gitmeden önce belli başlı temel Rusça kelimeleri ezberlemeniztavisye edilir.
Kışın gitmeyin donarsınız, Bahar veya yaz ayları gece hayatı için ideal aylardır.

RUSYA GECE HAYATI

Gece hayatı denince akla ilk gelecek yerlerden biride Rusya’dır. Gece hayatı yaşamak isteyenlerin birçoğu ilk olarak Rusya’yı tercih etmektedirler. Rusya’da gece hayatı oldukça güzel ve sınırsız bir şekilde yaşanmaktadır. Rusya’da gece hayatı yaşayanların birçoğu farklı ülkeden gelen ve oranın varlıklı insanlarıdır. Rusya Gece Hayatı genel olarak diskolar ve gece kulüpleri olarak yaşanmaktadır. Rusya’da onlarca gece kulübü ve diskotekler bulunmaktadır. Rusya’da gece hayatının en çok yaşandığı yerlerden biride Moskova’dır. Moskova genel olarak seks ve paralı cinsel yaşamanın merkezi haline gelmiş durumdadır. Ama bundan bağımsız olarak Moskova’da birbirinden güzel ve farklı gece kulüpleri bulunmaktadır. Gece hayatının en güzel ve sınırsız olarak yaşanacağı yerler arasında ilk sırayı almaktadır.

Rusya Gece Hayatı

Rusya’da gece hayatının yaşanabileceği ve seksin en doruklarda olduğu yerlerden ilk sırada Moskova bulunur. Moskova, başta Rus kadınlarının çekiciliğiyle ve metropol hayatının vermiş olduğu canlılık ile gece hayatının en canlı olduğu yerlerin başında gelmektedir. Rusya’da gece hayatını fazlasıyla ve en güzel şekilde yaşayabilmeniz için mutlaka Rusça bilmeniz gerekmektedir. Sadece İngilizce dilini biliyorsanız eğer kendinizi bu konuda biraz yabancı hissedebilirsiniz. Rusya’da gece hayatı yaşanmak isteyenlerin en çok dert edecekleri konuların başında para geliyor. Rusya’da gece hayatı yaşamak oldukça pahalıdır. Yani gece hayatı yaşamak istediğinizde kulüp veya bar içerisinde aldığınız nefes bile sizden para olarak çıkıyor. Yanınıza bir Rus bayan oturduğunda ödediğiniz miktar iki katına kadar çıkabiliyor.

Rus Kadınlarının Fiziksel Özellikleri

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

Rusya’nın başkenti Moskova’nın gece hayatından bazı fotoğraflar… Gece hayatında nelere dikkat etmelisiniz. Sizin için derledik…

Ruslar zevk-i sefaya çok düşkündürler

Rusya’daki gece hayatından söz etmek gerekir. Öncelikle Ruslar eğlenmeyi çok seviyorlar artık bazı günlerde gece kulubüne gitmek Rusya’da adeta bir gelenek yaşam stilidir

1-Dünyada gece hayatı dendiğinde akla gelebilecek ilk yerler arasındadır Rusya

2-Hemen hemen bütün şehirlerinde 24 saat açık olan disco, bar ,stripiz kulüpler veya cafe tarzı yerler kolaylıkla bulabilirsiniz.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

3-Bazı yerlerde girişler paralı bazılarında ise girişler ücretsizdir tabi giriş ücretleri genellikle ufak sayılabilecek meblalardır.

4-Disko girişlerinde genelde ”facecontroller” vardır tabi istisnalarda yok değil bu yüzden dolayı herkesi içeriye almayabilirler özellikle yabancı olduğunuz için bu gibi yerlere giderken kılık kıyafete biraz daha dikkat etmeniz gerekmektedir.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

5-Diskolar için söylüyorum Hemen hemen bütün mekanların girişlerinde üst araması yapılır.

6-Üst aramasından sonra içeriye adım atarsınız montonuzu vs. askılık bölümüne verdikten sonra içeriye girersiniz.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

7-Eğer Rusya’da ilk defa bir diskoya giriyorsanız atmosferin güzelliğinin sizi biraz şaşırtacağından eminim.

8-Bazı mekanlarda alkol ucuz, bazılarında ise pahalıdır.

9-Diskoların bar bölümlerinde istediğiniz içkiyi veya kokteyli bulabilirsiniz.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

10-Diskolarda özel parti ve özel günleri hariç Rus erkekler iki çeşit giyinir ya tişört jean ve spor ayakkabı yada gömlekle beraber kumaş pantolon ayakabı olarakta siyah kundura tarzını seçerler.

11-Kızlar ise kısaca özetlemek gerekirse arkadaşlarının düğününe gidermiş gibi giyinirler.

12-Diskoların içinde pisti görecek şekilde masalar vardır ve mekanlar bu masaları gecelik olarak kiralarlar.

13-Masa kiralamak için ya önceden kiralarsınız yada gittiğiniz mekanda boş masa varsa orada masaya oturabilirsiniz.

14-Masa fiyatları genellikle pahalıdır ama bir iki arakadaşla oturusanız durumu kurtarabilirsiniz.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

15-Masa fiyatının içinde genellikle bedava içkiler olur ki buda diskonun barından satın alıcanıgınız içkilerle hemen hemen aynı fiyatta masaya oturabilirisniz anlamına gelir.Tabiki ultra lüx mekanlardan bahsetmiyorum.

16-Masaya oturmanın avantajı sizi diskodaki zenginlerden göstereceği için gözler biraz daha sizde olacaktır.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

15-Ruslar eğlenmeyi çok sevdikleri için bazen diskolarda şaşıracağınız yaşlarda insanlar görebilirsiniz.

16-Alkol hat safhadadır ve çalınan güzel djlerin müzikleriyle eğlence hat safhada olacaktır.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

17-Birçok kişi alkol aldıgından dolayı bazen tatsız olaylarda yaşayabilirsiniz.

18-Discoya tek başına gelmiş birçok kızla tanışıp dans edip sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

19-Çift olarak gelen ve sadece dans etmek için gelmiş birçok insanda görebilirsiniz.

20-Özel günlerde discolar çok kalabalıktır ve doluluk oranı fazla olduğunda içeri girmekte güçlük çekebilirsiniz.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

21-Discolarda dikket etmeniz gereken şey birincisi uyuşturucu satıcıları ikinciside paranızı yemek isteyen kişiler olacaktır.Bu yüzden insanlara yaklaşırken biraz dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

22-Diskolarda genellikle ilgiyi arttırmak için özellikle hafta sonlarındaki programlara örnek veriyorum tekila partisi,öğrenci partisi gibi isimler verilir.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

23-Tabi tercihiniz stripiz kulüplerse oraların ortamları biraz daha farklı olur.

24-Rusya’da hava genellikle soğuk olduğu için çıkışlarda hasta olmamaya dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

25-Mekanların çıkışlarında genelde taksiler bulunur ve yaşadığınız yere gitmek size biraz pahalıya patlayabilir bu yüzden aracanız varsa mekana mutlaka aracınızla gidin.

26-Bar ve Kafelere gelince sıcak bir ortamda arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz ve birçok yiyecek yiyebileceğiniz sayısız bar ve cafe günün her saatinde bulabilirsiniz Rusya’da

Ve son olarak alkol tüketimi ha safhada olacağı için ne mekan içinde ne de mekan dışında kimseyle dalaşmamak en iyisi zaten amaç eğlenceyse gününüzü berbat etmeden eğlencenin tadına varmak en doğrusu. Hepinize saygılar…

Rusya’nın baştan çıkaran gece hayatı

Rusya’nın En Popüler 4 Şehri

Türkiye’ye olan yakınlığı, renkli gece hayatı ve ünlü turistik noktaları nedeniyle Türkler’in en çok tercih ettiği seyahat rotalarından biri olan Rusya, birbirinden etkileyici şehirleriyle de dikkat çekiyor. Modern görünümlerinin yanı sıra tarihi dokularıyla da öne çıkan bu şehirler, her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Rusya’da Görülecek En Popüler 4 Şehir

1. Moskova gece hayatı

Ülkenin başkenti olan Moskova, 10 milyonu aşan nüfusu, gösterişli mimarisi ve büyüleyici atmosferi ile Rusya’nın en gözde turizm destinasyonlarından biri. Dünyanın önde gelen sanat, kültür ve turizm merkezleri arasında yer alan şehrin en ünlü turistik noktaları ise Kızıl Meydan, Kremlin Sarayı ve Aziz Vasili Katedrali olarak biliniyor.

2. St. Petersburg gece hayatı
Avrupa’nın en büyük dördüncü şehri olan St. Petersburg, ‘Kuzey’in Venedik’i ve başkenti’ olarak da anılıyor. Muhteşem görünüşü, köklü tarihi ve leziz yemek kültürü ile ülkenin en etkileyici şehirleri arasında gösterilen St. Petersburg, Hermitage Müzesi, Kazan Katedrali ve Church on Spilled Blood gibi cezbedici yapıları ile kendine hayran bırakıyor.

3. Krasnodar gece hayatı

Krasnodar Kray’ın yönetim merkezi olan Krasnador, tarihi ve kültürel bakımdan oldukça zengin bir yerleşim yeri. Hareketli gece hayatıyla da ilgi odağı olan şehirde, Krasnodar Devlet Tarih ve Arkeoloji Müzesi, Alexander Zafer Kemeri ve Alexander Nevsky Katedrali gezilecek yerler arasında öne çıkıyor.
4. Novosibirsk gece hayatı
Bir buçuk milyonu bulan nüfusu ile Moskova ve St. Peterburg’tan sonra ülkenin en kalabalık üçüncü şehri olan Novosibirsk, aynı zamanda Sibirya Federal Bölgesi’nin başkenti unvanını da taşıyor. Obi Irmağı kıyısındaki şehir, UNESCO Mirası Listesi’nde olan Altay Dağları, Ukok Yaylası ve St. Nicholas Şapeli ile adından söz ettiriyor.

Rusya Vizesi Nasıl Alınır

Beyaz Rusya Gece Hayatı

Muhteşem doğası ve güvenilirliği ile dikkat çeken Beyaz Rusya, yurt dışı turları ile en çok ziyaret edilen ülkelerin başında gelir. Yıl boyunca iş stresinden ve günlük yaşamın koşuşturmasından kendine ve sevdiklerine fazla zaman ayıramadığınız için üzülmenize gerek kalmadı. Firmamız sizleri düşünerek hayallerinizin üzerinde bir tatil fırsatı sunuyor. Son derece keyifli bir Beyaz Rusya Gece Hayatı içerisinde yer almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tamamen sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hazırlanan programlarımız ile unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.
Eğlence Dolu Bir Beyaz Rusya Gece Hayatı Sizleri Bekliyor

Doğu Avrupa’nın en çok sevilen ülkelerinden biri olan Beyaz Rusya, tatil ve eğitim için en çok tercih edilen lokasyondur. Özellikle ekonomik fırsatlar sunulması, bu ilginin temel nedenlerinden biridir. Birçok ülkede tatil yapmak yüksek ücretler nedeni ile hayal olurken, Beyaz Rusya’da hayallerinizin ötesinde bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Avrupa’da en güvenilir ülke unvanını alan Beyaz Rusya, suç oranı en az olan yerlerden biridir. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz şehirde güvenle gezip eğlenebilirsiniz. Gecenin geç saatlerinde bile capcanlı olan ülkede sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Neden Beyaz Rusya Gece Hayatı?

Beyaz Rusya ülkesi, ekonomikliği ve güvenilirliği kadar gece hayatının canlılığı ile popüler olmuştur. Gündüz saatlerinde sakinliği ile huzur veren Beyaz Rusya, gece saatlerinde doyasıya eğlenmenizi sağlar. Her mevsim gezmeye uygun olan Beyaz Rusya, sıcak olması nedeni ile özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında ziyaret edilmektedir. Muhteşem bir tatil deneyimi sunan Beyaz Rusya’da gece hayatına çok büyük önem verilmektedir. Beyaz Rusya’ya bağlı olan bütün şehirler ilgi görürken, özellikle başkent Minsk daha fazla ilgi görmektedir. Birçok gece kulübü, disko ve bar gibi eğlence alanlarında dilediğiniz gibi ekonomik olarak eğlenebilirsiniz.

Gece saatlerinde bile son derece güvenilir olan Beyaz Rusya şehirlerinde sabahın ilk saatlerine kadar açık olan mekânlara gidebilirsiniz. Özellikle Casino severler için çok büyük fırsatlar sunulmaktadır. Casino eğlence mekânlarına giderek eğlenirken kazanabilirsiniz. Beyaz Rusya’da keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız, kurumumuzu arayarak danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Beyaz Rusya turları hakkında geniş bilgiler alarak tur programı konusunda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerli..

37 thoughts on “RUSYA GECE HAYATI GECE KULÜBÜ 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir