SİNOP GECE HAYATI

SİNOP EĞLENCE HAYATI  Sinop Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar, cafe ve discolardan geçer. Liman çevresinde birçok gece kulübü bulunur. Burada eğlence çok üst düzeyde olmaktadır.

Sinop 205.478 toplam nüfusu ile Ülkemizin Karadeniz’in Bölgesinde bulunan Harika bir şehirdir. İlimizin nüfusu az olmasına rağmen gece hayatı beklenenden daha hareketli geçmektedir.

Sinop ilimizde bulunan harika liman ve sahil sayesinde gece hayatı da çok renkli geçmektedir. Sinop limanı ve çevresinde birçok bar, disco ve cafe bulunur. Özellikle deniz manzaralı cafeleri mükemmeldir. Şimdi size ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

SİNOP EĞLENCE HAYATI
Kale Bar: Sinop ilimizin merkezinde bulunur. Bu mekan ilimizin en ünlü mekanıdır. Buraya daha çok elit kesimde insanlar gelir. Burada eğlence zirveye çıkmaktadır. Her türlü eğlenceye ev sahipliği yapmaktadır.

Kulis: Sinop ilimizin merkezinde bulunur. Orjinal şarapları, Güleryüzlü personeli ile sizi buraya mıknatıs gibi çekmektedir. Canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Kıyı Bar: Sinop ilimizde bulunan bu bar kesinlikle bir harikadır. Özellikle canlı müziği ve pizası bir başka harikadır. Buraya gelen kalkmak istemez. Doyasıya eğlenmek istiyorsanız bu mekan tam size göredir.

Rota Bar: Sinop merkezde bulunur. Bu mekan ilimizin nezih mekanlarından biridir. Canlı müzik eşliğinde sabahlamak isteyenlerin adresidir.

İskele Bar: Sinop merkezde bulunur. Kafanıza göre eğlenip rahatça hareket edip güzel vakit geçirmek isteyenlerin mekanıdır.

Sahil Restoran: Sinop ilimize bağlı Ayancık ilçesinde bulunur. Harika yemekleri güleryüzlü personeli ile harika vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

 

Sinop’ta Gece Hayatı
Yaz mevsiminde daha hareketli olan Sinop’ta, gece hayatı da yine bu dönemde daha yoğun yaşanıyor. Deniz kenarında kurulu bir şehir olduğu için de Sinop eğlence mekanları daha çok liman ve sahil bölgelerinde toplanıyor. Akşamları bambaşka bir güzelliğe bürünen Sinop Limanı manzaralı barlar, restoranlar ve kafeler hem yerel halkın hem de yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarını oluşturuyor.

Genellikle deniz manzaralı teraslara sahip mekanların başında Kale Bar geliyor. Ayrıca canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatı sunan Kulis, pizzasıyla dikkat çeken Kıyı Bar ve Sinop yemeklerinin en lezzetlilerine ev sahipliği yapan Sahil Restoran da Sinop gece eğlencesinde başı çeken diğer seçenekler.

Sahilde ve liman etrafında toplanan eğlence mekanlarının çoğu, Barlar Sokağı olarak adlandırılan sahil bölgesinde yer alıyor. Burada hareketli ve sabahı karşılayan mekanlarla karşılaşabileceğiniz gibi yine sahil şeridindeki türkü bar, restoran ve kafelerde daha sakin ve sohbet dolu akşamlar geçirebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir