Sunny Fante su arıtma cihazı fiyatı yorumları

Bim aktüel ürünler kampanyasında Sunny Fante su arıtma cihazı 1299 TL fiyatla satılacak. Ürünü kredi kartınızla peşin fiyatına 9 taksitle alabilirsiniz. Buna benzer su arıtma cihazları piyada bolca satılıyor. 850 TL’den başlayıp 1500 TL’ye kadar farklı marka ürünler mevcut. Hepsi aynı kasaya sahip. Sunny Fante marka modeli bim için oluşturulmuş bir marka. Piyasada bu ürünü bu adla bulamazsınız.

Bime özel Sunny su arıtma cihazında ilk 6 ay 3 adet filtre değişimi ücretsiz olacak. 1 yıl ilave garanti verilmiş. İlave garanti olması garanti süresini 3 yıla çıkarıyor.

Sunny Fante su arıtma cihazı yorumları

Öncelikle su arıtma cihazlarını çeşmenizde bulunan su aşırı sertse ve tadı kötüyse kullanabilirsiniz. Suda çok ciddi iyileştirme sağlıyor. Dikkat edilmesi gereken husus suyun tadı. Arıtma cihazlarından çıkan su tatlımsı bir tada sahip. Benim gibi birçok kişi bunu beğenmiyor. Su arıtma cihazları lavabo altında büyük yer kaplıyor. En önemli sorunda arıtma cihazları su arıtırıken ciddi bir atık su bırakıyor. Bu cihazların atık su çıkışını gidere veriyorsunuz. 1 damacana su arıtmak için 3 damacana atık su çıkarıyor. Bu hiç hoş olmayan bir durum. Bu suyu bahçeli evlerde sulama için kullanabilirsiniz.

Sunny Fante klasik olarak 5 filtreli sistemden oluşuyor. 5 mikron sediment ile en küçük parçacıkları bile yakalıyor. Metal arıtma tankı hepsinde mevcut. Bu yazdığım havalı özellikle zaten her cihazda mevcut. Su artıma cihazının kalitesini filtreler belirliyor. Çin malı filtreler, Güney Koreli filtreler ve pahalı Avrupa üretimi filtreler mevcut. En mantıklısı Kore üretimi filtreler. Çin malı filtreler çoğu üründe mevcut. Sunny Fante cihazda da büyük ihtimalle Çin malı filtre mevcut. Cihazın içini açıp bakmayınca kullanıcı yorumu yapamıyorum.

sunny fante su arıtma

Sunny Fante alınır mı?

Su arıtma cihazı almaya karar verdiyseniz bence Sunny Fante alınmaz. Filtrelerin markası hakkında bilgi yok. Kaliteleri nasıldır, piyasada filtre fiyatları ne durumda bunlar önemli. Cihazı ucuz aldım diyebilirsiniz ama kalitesiz filtrelerle iyi bir su alamazsınız. LG marka membran filtreli cihazlar piyasada 900 TL civarında satılıyor. Sunny fante bu fiyata alınmaz. Ben alacağım dersenizde sorun değil üzerindeki filtreleri kullanır sonrasında kaliteli filtre takarsınız. Filtre setleri tüm cihazlarla uyumlu. 5’li set filtre setleri 300 TL civarında alınabiliyor. Bunun üzerinde fiyat veren servislerden kesinlikle filtre almayın. Sunny fante atık su miktarı bölgeye göre değişir ama siz 1/3 olarak düşünün. Yani 1 damacana için 3 damacan atık su harcayacaksınız. Çok gibi görünür ama aylık su faturanızda 5-10 TL gibi bir rakama karşılık gelir. Atık su miktarı membran filtrenin kalitesine de bağlıdır.

Sunny Fante su arıtma teknik özellikleri

Cihazın malzeme kalitesi standart plastik kasa ve 5 filtreden oluşuyor. Metal artıma tankı mevcut. Gösterilmemiş ama yanında musluk geliyor. Musluğu mutfak mermerini deldirip takıyorsunuz. Normal su musluğuna bağlanmıyor dikkat edin. Bağlantı aparatları teknik olarak ortalama kalitede. Bazen su kaçırma yapabiliyor ama teflon bantla iyice sarıp sorun çözülebilir. Hortumu musluğu ve parçaları piyasada satılan ürünlerin hepsi aynı olduğu için sorun yaşamazsınız.  5 mikron olması, yüksek PH değeri gibi ifadeler çok genel.

Sunny Fante hangi filtre markası alınmalı?

Arkadaşlar LG membran filtre çok kalitelidir ama firma 2 yıl önce sektörden çekildi. Yani piyasada satılan LG filtrelerin hepsi sahtedir. Sunny fante için filtre bakıyorsanız en iyi alternatif Filmtec Membran Filtre 75 Gpd modelidir. Membran filtreler 2 yılda değiştirilmelidir. Arıtma cihazının kalbidir. Kaliteli bir filtre ortalama 300 TL’ye satılmaktadır.

57 thoughts on “Sunny Fante su arıtma cihazı fiyatı yorumları

  1. I enjoyed it just as much as you will be able to accomplish here. You should be apprehensive about providing the following, but the sketch is lovely and the writing is stylish; yet, you should definitely return back as you will be doing this walk so frequently.

  2. Bitcoin (BTC) might just be the golden opportunity of our era, poised to skyrocket to $200,000 in the upcoming year or the one following. In the past year alone, BTC has witnessed a staggering 20-fold increase, while other cryptocurrencies have surged by an astounding 800 times! Consider this: a mere few years ago, Bitcoin was valued at just $2. Now is the time to seize this unparalleled chance in life.
    Join Binance, the world’s largest and most secure digital currency exchange, and unlock free rewards. Don’t let this pivotal moment slip through your fingers!
    Click the link below to enjoy a lifetime 10% discount on all your trades.
    https://swiy.co/LgSv

  3. hiI like your writing so much share we be in contact more approximately your article on AOL I need a specialist in this area to resolve my problem Maybe that is you Looking ahead to see you

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir