Teknik İş Mühendislik

TEKNİK İŞ MÜHENDİSLİK 

Kombi Bakımı ve Petek Temizleme İşleminde %100 Memnuniyet, Keçiören Kombi Bakımı, Petek Temizleme Keçiören, Kombi Bakımı, Profesyonel Petek Temizliği ile Isınmayan Peteklere %100 Çözüm Sunuyoruz. Soru ve Görüşleriniz İçin Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz.

Firmamız Teknik İş Mühendislik, Ankara’da kombi tamiri, kombi bakımı, tesisat ve petek temizleme servisi hizmeti vermeye 17 yılı aşkın süre önce başlamıştır. Bu evre içerisinde birçok başarılara imza atmış ve kombi servis elemanları yetiştirip Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kaliteli çözümler ulaştırmıştır. Alanında uzman teknisyen kadromuz, müşterilerinin tüm sorunlarına çözüm üretmekte ve çağrı merkezimiz ile haftanın 7 günü 24 saat boyunca servis taleplerinizi kayda almaktadır. Teknik İş Mühendislik firması olarak Ankara gibi büyük bir şehrin her yerine hizmet vermektedir.

Bu sayede ne kadar geniş bir servis ağına sahip olduğunu da açıkça ortaya koymaktadır. Şirketimiz belirli kurallar çerçevesinde yürüttüğü hizmette, bakımı ve tamiri gibi birçok hususları müşterilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Teknik servisimiz tüm hizmetleri tüketiciye ulaştıran sektöründe en eski ve tecrübeliler arasındadır. Arayan müşterilerimiz nerede olursa olsun hızlı ve kaliteli yardım ulaştıran teknisyen kadromuz, araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde kombilerinizde oluşan arızaları gidermek için çalışmaktadır. Firmamız bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin bütününde müşterilerine bir telefon kadar yakın olmakla beraber, yapılan çalışmalarda ve yedek parça değişimlerinde 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır. Kombi servisi, kombi bakımı, tesisat temizleme, petek temizleme hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize anında yanıt veren çağrı merkezimiz, adrese en yakın servis aracını yönlendirmekte ve eğer yoğunluk yok ise aynı gün içinde arızalarınız giderilmektedir. Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz, çalışanlarımız başta olmak üzere aldığımız geri bildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

One thought on “Teknik İş Mühendislik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir