Trompet kursu almak gerekli mi? Trompet kursu zor mu? Trompet çalmak zor mu? Trompet kursu almak istiyorum. Trompet çalmak için yaş sınırı nedir? İstanbul’da Trompet fiyatları ne kadar? İstanbul’da trompet kursu var mı? İstanbul’da trompet kursu fiyatları ne kadar?Trompet kursu İstanbul Avrupa Yakası‘nda nerede var? Trompet Kursu İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy, Taksim, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla.

Trompet ve Trompet Kursu Hakkında Temel Bilgiler

Bu yazımızda size genel olarak  trompet kursu İstanbul hakkında genel sorulara değineceğiz. Trompet kursu İstanbul’da öğrencilerimiz için onların müzikten ve enstrümanlarından beklentilerine göre özel olarak ders programları hazırlamaktayız. Ayrıca  “trompet kursu İstanbul” aramasıyla sitemize ulaştıysanız, bizleri arayarak hemen ücretsiz tanışma/deneme dersi için randevu alabilirsiniz. İstanbul’da trompet dersi için ArtMafia Sanat Merkezi‘ni tercih etmeniz bizlere mutluluk verecektir. İstanbul’un en eğlenceli sanat merkezi olma konusunda oldukça iddaalıyız!

Bunlara ek olarak kurslarımızın herhangi biri hakkında bilgi almak için sık sorulan sorular sayfasını ziyaret etmelisiniz. Ayrıca hiç biri size yeterli gelmezse, hala tereddütte kaldığınız konular varsa bizi haftanın 7 günü bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

İstanbul’da Trompet Kursu

Trompetin Tarihçesi

İlk olarak trompetin Mısır Deir El-Bahri’deki Kraliçe Hatşepsut tapınağında bulunan ve M.Ö. 1480 yıllarına dayanan ikonografilerle bir çalgı şeklinde kullanıldığı belgelenmiştir. Mısırlı askerlerin trompet çaldığı bir festivalde görülmektedir. Bunun yanında Firavun Tutankamon’un mezarında trompet işlemeleri bulunmuştur.

Trompet nedir?

Parlak bir  ses rengine sahip olan trompet üflemeli bir müzik aletleri arasındadır. Fanfarlo, Beirut, vs. grupların, müziklerinde sıkça kullandığı bir çalgıdır. Trampetle olan isim benzerliğinden dolayı sürekli karıştırılmaktadır. Trampet, baterinin bir parçasıdır. Trompet gerçekten çok eğlenceli ve kendinden hiç bıktırmayan bir müzik aletidir.  Baterinin parçası olan trampetle isim benzerliğinden dolayı karıştırılmaktadır. Trompet çalan kişi enstrümanıyla sıkı bir bağ oluşturur. Susturucu kullanarak evde de çalınabilir.

Trompet kursu İstanbul ders programı nasıldır?

Kurslarımızın tamamı haftada 1 ayda 4 saat olarak verilmektedir. Trompet dersi birebir özel ders olarak işlenir. Trompet kursu almadan önce aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulmak için bizi arayıp ücretsiz deneme/tanışma dersi için randevu alabilirsiniz. Ayrıca ders almasanız bile istediğiniz zaman sohbet etmeye gelebilirsiniz. ArtMafia’da çay bedava!

Neden trompet kursu almalıyım?

Görünümüyle, sesiyle diğer enstrümanlar arasında fark yaratan trompet çalarken ne kadar keyif alacağınızı hayal bile edemezsiniz. Hiç sıkılmadan çalacağınız bir enstrümandır. Hiç de zor olmayan bir öğrenme süreciyle kolayca trompet çalmayı öğrenebilirsiniz.

Trompet çalmayı ne kadar sürede öğrenirim?

Trompete gösterdiğiniz ilgiyle doğru orantılı olarak bu süre değişkenlik gösterebilir. Düzenli ve disiplinli bir çalışma temposuyla 3 aylık eğitimin sonunda yavaş yavaş şarkı çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Trompet Fiyatları ne kadardır?

Trompet fiyatları ortalama 700 ₺ civarından başlamaktadır. Almak istediğiniz kaliteye göre fiyat yükselebilir. Eğer trompet alırken karar vermekte güçlük çekiyorsanız bizden yardım alabilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla sizlere en uygun olan enstrümanı seçme konusunda yardımcı olabiliriz.

 Trompet kursu fiyatları ne kadardır?

Trompet kursu İstanbul‘da en uygun fiyat ArtMafia Sanat Merkezi‘nde! Kurs fiyatlarını öğrenmek için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz deneme/tanışma dersi için de bizi her gün arayabilirsiniz!.