Ukrayna Gece Hayatı Partisi – Kiev Gece Hayatı Parti Mekanları

Ukrayna Gece Hayatı Partisi – Kiev Gece Hayatı Her Gece Hayatı Gezginler için Harika Bir Yer. Kiev Gece Hayatı Parti Mekanları
Kiev’deki Gece Hayatı Partisi – kesinlikle hayatınızda büyük bir deneyim yaşayacak. Bununla birlikte, sizin için daha da kolaylaştırmak istiyoruz – bu nedenle burada, Kiev’deki unutulmaz gece hayatını keşfetmek için kalpten almak için bazı ipuçları var.

Kiev gece hayatı ve parti tür canlı, fantezi anlamaya zor ve gezginler sadece serin gece hayatı yerleri bulmak için denemek zorunda.

Burada Kiev’de en iyi gece kulüpleri, barlar, seyahat önerileri bulacaksınız . Genelde, Gece Kulüpleri ve Kiev (Kiev) gece hayatı çok güvenli ve eğlenceli.

Kiev gece hayatı

Ukrayna , turistlerin çektiği Avrupa’nın ilk on ülkesinden birine aittir. Ve nedenlerin sayısının neredeyse bitmek bilmediğini sormaya gerek yok.

Kiev, Ukrayna’nın başkenti olarak, gerçekten aradığınız her şeyi ccenterof ve bu şekilde olması gereken bir yer. Kiev ülkede gece parti ve gece hayatı için en iyi sahnelerden bazılarına sahiptir .

Sadece klas kokteyller ve süslü partilerden yeraltı kulüplerine ve vahşi olanaklara sahip bütçe yerlerine kadar her şey var.

Barlar, kulüpler, barlar, bira tavernaları, Seksi kokteyl mekanları, yeraltı taşlar veya rock oyun alanları – Kiev Ukrayna’da hepsi var.

Kiev gece hayatı

Turistler Neden Ukrayna’ya Geliyor?
Yukarıda belirtildiği gibi, bu ülkeyi ziyaret etme nedenleri sonsuzdur. Ukrayna farklıdır, Ukrayna sizi şaşırtacak, hafızanızda asla çıkamayacağınız bir iz bırakacaktır.

Sizi suskun bırakacak, sizi tatmin edecek ve daha fazlasını istemeye bırakacaktır. Birçok turist farklı sebeplerden geliyor.

Ucuz çevre ve genel ekonomikliği (özellikle dünyanın batı kesiminden gelen turistler için) , bu harika bir fiyat için her şeyin mümkün olduğu ucuz bir cennettir.

Her şey dahil yiyecek, konaklama – kiralama veya pansiyonlar, eğlence .. sadece her şey fiyat aralığında.

Kiev gece hayatı

Uygun fiyatta Seyahat yılında Ukrayna :
Ukrayna, şu an Avrupa’da bile en ucuz ülkelerden biridir – aynı şekilde, Avrupa, Avrupa veya Doğu Avrupa’da seyahat ettiğim en ucuz başkenttir.

Örneğin: Metro ile bir yolculuk 5 Hryvnias (US $ ‘da yaklaşık 25 sent).

Muhtemelen herkes en az bir kez Ukraynalı kızların güzelliğini duymuştur. Gerçek şu ki, bütün söylentiler tamamen haklıdır.

Dünyanın bu kısmındaki kızlardan, gözlerini onlara bırakmana izin vermeyecek bir şey var. Ayrıca, romantik tarihe sahip olmak için ucuz

Ben dışarıda yedik ve yemek her zaman lezzetli yemek, kahvaltı veya öğle yemeği için 5 $ ‘dan fazla hiçbir zaman ödedi.

Şehirde taksi yolculuğu bile 6 USD’den fazla olmayacak (sadece turist olduğunuz için sizi yırtıp çıkarmadıklarından emin olun).

Kiev gece hayatı

Ukrayna’da Alkol
Alkol, alkol. Bu yerin ne kadar düşük maliyetli olduğundan bahsetmek gerekmiyor, saf sıvı altın meşrubat – tipik olarak Ukrayna’ya özgü en iyi likör gibi.

Votka, Ukrayna spesiyalitesi, birçok çeşit ve boyutta geliyor ve tadı keyifli. Ve sabahtan sonra baş ağrısı yok!

Kiev gece hayatı
Ukrayna’da Seks Turizmi , Kiev’de en iyi Kırmızı Işık Bölgeleri.
Yurtdışında sevgilerini ararken batı erkekleri burada karşılanıyor. Belki birkaç yıl kadar önce olmasa da, seks turizmi orada harika bir manzaraya sahiptir.

Svitlana – En Keyifli Tur
Svitlana – En Keyifli Tur
Kiev Ukrayna’da en iyi müşteri memnuniyeti. Kiev benim fantezi turuna hoş geldiniz.

travellerhints.com@gmail.com
+61497822189
+61497822189
Kiev, Ukrayna

Kiev Erotic Massage Guide for Happy Ending – Uncover Your Sensational Happiness in a Dream in a Massage in Kiev!


Tania – Kiev En İyi Çernobil Turu
Tania – Kiev En İyi Çernobil Turu
Bağımsız bir Ukrayna’da doğacak kadar şanslıydım

travellerhints.com@gmail.com
+61497822189
Kiev, Ukrayna
http://travellerhints.com/place/europe/ukraine/
Angela Eğlence Turu
Angela Eğlence Turu
Kiev Ukrayna En İyi Gece Hayatı Tur Rehberi ve Kişisel Kabul.

travellerhints.com@gmail.com
+61497822189
Kiev, Ukrayna
http://travellerhints.com/place/europe/ukraine/
Alex – Kiev En İyi Turlar
Alex – Kiev En İyi Turlar
Gece hayatı, Plaj, Macera ve Şehir Turu için lütfen iletişime geçiniz.

travellerhints.com@gmail.com
+61497822189
Kiev, Ukrayna

Tour in Kiev – Alex Tour – Best Nightlife, City & Adventure Tour in Ukraine


Güzel bir Tur Rehberi ile Kiev’de en iyi eğlenceye sahip olmak ister misiniz? İpuçları ve ipuçları mı ihtiyacınız var? Daha Fazla Bilgi İçin Sam Mesaj Viber veya Whatsup +61497 822 189
Ukrayna’da Doğa Güzelliği
Son olarak, Ukrayna’nın keşfetmek isteyen herkese sunacağı çok şey var.

Onun İster güzel doğası , ilginç ve iyi korunmuş mimarisi , renkli kültürü ve lezzetli mutfağı . Sadece gel ve kucakla.

doğa Ukrayna

Bunların dışında, Ukrayna (soğuk bir ülke gibi görünse de) aslında yılın yarısı boyunca, nisan ortasından ekim sonuna kadar sıcak ve çok hoş bir havaya sahiptir .

Çarpıcı doğadan veya gezmekten daha fazlasına sahipseniz, Ukrayna’nın diğer yüzünü de takdir edebilirsiniz .

Kiev Gece Hayatı – Ukrayna
Ukrayna’da parti yapmak, parti yapmak ve gece hayatı efsane. Ve en kaliteli alkollü içeceklerden keyif alıp keyif aldığınız zaman bile, sansasyonel masajlar sunan yerlerden birini ziyaret edebilirsiniz (mutlu son garantili). Hepsi kızların yaşına ve vücut büyüklüğüne bağlıdır.

Kiev Gece hayatı erotik masajlar

Masajlar ve Erotik Gevşeme
Gezginler arasında en popüler aktivitelerden biri. Ve ülkenin her yerinde bulunan birçok özel yerler.

Mutlu bir son ile erotik duyum masajı genellikle 1 kız ile 100 Do’luk Uthe S $ veya 2 Kez, 1 saat için 150 ABD Dolarıdır. Kiev’de En İyi Erotik Masaj

gece hayatı yerleri

Ukrayna’da Turizmin Gerçeği
Ukrayna dünyaya gönderiyor görüntüye sayesinde bu ülkeyi ziyaret seyahat çoğu erkek ziyaretçiler (birinden ABD, U nited Krallık, Almanya ya da genel ve Batı dünyasında Kuzey Europ eans) – çoğunlukla bir şeyi arıyordu.

Bazı Having gündelik eğlenceli bir ile herhangi taahhütler olmadan güzel kız . Hatta bazıları gelecekteki eşlerini bulma ve yerleşme niyetiyle gelir .

Belki de şaşırtıcı bir şekilde, Müslüman ülkelerden, Türkiye’den, Orta Doğu’dan ve Suriye’den birçok insan, Doğu Beyaz kızlarla vakit geçirme fırsatı arayan çok sayıda gezgin var . Günümüzde, Asya , Hint ve Pakista ni erkeklerinin de gelip, şanslarını aramak için devasa grupları var .

Yukarıdakilerin hepsine rağmen, Ukrayna sadece güzel kızlardan daha fazlasıdır . İnsanların dar bir şekilde düşündüğü bir utançtır.

Daha yaşlı bir genç adamın resminden daha kötü bir şey yoktur.

Yine de, söylentiler başka türlü söylenebilir, Ukraynalı insanlar bildiğiniz en güzel ve en dost canlısı insanlardır.
Her zaman gülümseyen ve yardım etmeye istekli, en küçük bir jest için bile minnettarız .

En İyi Pansiyonlar Fiyatları burada yaptırın

Kiev Konaklama
Villa kiralama yerleri, Daireler ve oteller
InterContinental Kiev
Intercontinental, en iyi konforu ve mükemmel hizmetleri sunan lüks bir otel zinciridir. Üstelik, doğrudan Kiev’in kalbinde yer, aradığınız herhangi bir şeyden sadece bir adım atar.

Opera Hotel Kiev
Kiev şehir merkezinde bulunan antika mobilyalar ile lüks ve zarif butik otel. Tesislerin tümü spa’dan uydu TV’ye kadar uzanmaktadır. Hepsi personelin güler yüzlülüğü ve profesyonelliği ile sarılmıştır.

Bratislava Otel
Şehir merkezinden taksi ile sadece 20 dakika harika bir yer. Bratislava Hotel, her gece havuz dansı sunmaktadır. Danstan sonra mutlu bir son bulma şansı bile olsa, kızlar odalarındaki müşterilere yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

Dairelerin kiralanması da özellikle Ukrayna ve Kiev’de oldukça popüler . Fiyatlar çok düşük ve uygun fiyatlı. Aynı villa kiralama için de geçerlidir.

KievRent Appatments
En İyi Kiev Daire
en iyi kive gece

Kiev Gece Hayatı – En İyi Parti Kulüpleri.
Avrupa’da eski SSCB gece hayatını hissedin – zemin atmosferi, Rusça konuşan insanlar ve Otantik Ukraynalı Gece Hayatı

Kiev Gece Hayatı Partisi – Genel Seyahat önerileri
Yüz güvenlik kontrolü, tüm upmarket gece kulüplerinde yaygındır, dolayısıyla buna göre giyinmek, geri dönmeye hazır olun.

Dikkat edin, eğer genç ve çekici bir kız size gülümsüyorsa, muhtemelen iyi görünüyorsanız ya da sizden hoşlanmıyor olmasından dolayı, 50 + bir şey için iyi bir şey yapamazsınız, tombul saçsız erkekler için, ama büyük olasılıkla o tembel bir kız Kiev’dir ( fahişe) ücretsiz içecekler, mutlu sonlar ve onun için bazı ek gelir arıyor ve gecenin sonunda beklediğinizden daha fazla para harcıyorsunuz.

kiev-kumsal-gece hayatı
kiev-kumsal-gece hayatı
kiev-gece hayatı
kiev-gece hayatı
Kiev-nightlife1
Kiev-nightlife1
Kiev-gece hayatı-plaj
Kiev-gece hayatı-plaj
nightlife1
nightlife1
gece hayatı taraf
gece hayatı taraf
gece hayatı taraf-kiev
gece hayatı taraf-kiev
Parti-gece hayatı-kiev
Parti-gece hayatı-kiev
Ukrayna-gece hayatı
Ukrayna-gece hayatı
kiev-kumsal-gece hayatı
kiev-kumsal-gece hayatı
kiev-gece hayatı
kiev-gece hayatı
Kiev-nightlife1
Kiev-nightlife1
Kiev-gece hayatı-plaj
Kiev-gece hayatı-plaj
nightlife1
nightlife1
gece hayatı taraf
gece hayatı taraf
gece hayatı taraf-kiev
gece hayatı taraf-kiev
Parti-gece hayatı-kiev
Parti-gece hayatı-kiev
Ukrayna-gece hayatı
Ukrayna-gece hayatı

Aslında, bazı kulüpler erkekleri daha fazla para harcamak için çekici güzel kadınlar kullanır. Öte yandan, birçok kulüp Kiev’de nispeten ucuzdur.

Bu yüzden kendi seçimlerinizi yapmaktan ve eğlencenin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Yabancılar Ukrayna’da çok hoş karşılanırlar, ancak bir başkasının anne topraklarında bir gezgin ya da ziyaretçi olduğunu hatırlayın.

Şerefle, saygılı ol ve iyi tavır göster, ve en unutulmaz gece hayatına sahip olacağından emin olabilirsin – parti zamanı.
cennet gece kulüpleri

En İyi Kiev Gece Hayatı Turu – Kesinlikle Önerilir
Sadece bir ya da iki bara ya da pub’a yapışmak istemiyorsanız, Kiev şehrinde gece hayatını keşfetmek ve eğlenmek için en iyi yol KIEV NIGHTLIFE TOUR’u almaktır. Bu şehrin gece hayatını sonuna kadar yaşayın.

Senin Güzel Dost Tur Rehberi İskenderiye Gecesi için Gece Melek olacak ve En İyi Kiev Gece Hayatı gösterecektir .
Onunla Nightlife turunu rezerve ettim, harika işler yaptı, bana en iyi yerleri gösterdim, eğlenceli geceler için güzel kızlarla barlarda tanıştım. Rezervasyon ve iletişim numarası burada.

Bir bak mü Sitesi İşte Kievtourguid veya Doğrudan İletişim
Telefon +380933231487 ( WhatsApp & Viber ) tarafından | E-Mail ile: contact@kievtourguide.com
En İyi Kiev Gece Hayatı Partisi 1 – Chi kulübü :
Kiev’deki en yeni kulüplerden biri, en göz alıcı kızlarla tanışmak için modern bir yer

En İyi Kiev Gece Hayatı Partisi 2 – Skybar kulübü :
İyi müzik ve güzel kızlar ile görkemli bir kulüp.

En İyi Kiev Gece Hayatı Partisi 3 – Deluxe Club:
2 katlı harika bir yer (lounge bar ve kulüp müziği)

En İyi Kiev Gece Hayatı Partisi 4 – Cennet :
Mükemmel bir müzikle parti kulübünden sonra. En güzel seksi Kiev Gece Hayatı ve parti yerlerinden biri.

En İyi Kiev Gece Hayatı – Heaven Gece Kulübü
Ve çevresi de bu tür şeylerle ilgileniyorsanız, ot ve diğer ilaçları satın almak için en iyi yerdir. Tüm kalıplaşmış çatlaklar gece yarısından sonra kullanılabilir ( Seyahat Önerileri – Tüm uyuşturucular Ukrayna’da yasa dışıdır ve gezginler ülkede uyuşturucu kullanmamalıdır.

En İyi Kiev Gece Hayatı Partisi 5 – UBK:
plaj kulübü, arkadaşlarla eğlenmek ve yeni insanlarla tanışmak için ideal bir mekan.

En İyi Kiev Gece Hayatı partisi 6: Citybeach kulübü
yüzme havuzlu çatı kulübü , gün boyunca bronzlaşma fırsatlarının süslü kombinasyonu .

Kızlar ve erkekler için en iyi gece kulüpleri Delux e ve Heaven (bazı uyuşturucu veya ot almak için bir gece sonra en iyi yerler)

(Seyahat Önerileri – İlaçlar Ukrayna’da Yasadışıdır, tüm uyuşturucu suçları için idam cezası uygulanır)

Kiev Gece Hayatı – Karayipler Kulübü – 8
Caribbian Kulübü bugüne kadar Kiev’in en iyilerinden biri. Denizaşırı reveler burada aşk düşüyor. En güzel Ukraynalı Rus Kızların bazıları batı erkeklerle eğlenmek için burada takılırlar.

Burada aşk bilgileri için Rus Kızlar bulmak için (bağlantıya tıklayın)

Ayrıca, Dali Park (sadece yaz), Serebro, Shooters ve Üzgünüz Babushka ziyaret etmeyi değer yerlerdir .

Olmeca Plage Beach Resort –
Nehrin kıyısında bulunan plaj. Beyaz kum güzel kumlu plaj. Seksi kokteyller ve beyaz kum üzerinde rahatlamak için en iyi yer.

kiev seksi plaj

Yaz aylarında en iyi Kiev Gece Hayatı ve Parti
Seksi Plajlar – Trukhaniv Adası:
Trukhaniv Adası, Kiev şehir merkezinde, neredeyse Dinyeper nehri üzerinde yer alan küçük bir parti cennetidir.

Eskiden Kiev’de bir Yat Kulübü’nün yazlık konutu olan bir yer , şimdi bir su sporu tesisi ve esas olarak çeşitli etkinlikler ve partiler için bir yer.

Her biri farklı olanaklar ve fırsatlar sunan çok sayıda plaj kulübü var. Yüzme havuzları, yaz esintileri, güneşi, harika esintileri ve kokteylleri… Hala Kiev şehir merkezinde olduğunuzu düşünmüyorsunuz.

kiev beach yaz

Trukhaniv Adası’nda Seksi Plaj Partisi Yerleri
En İyi Seksi Plaj Partisi – UBK

En İyi Seksi Plaj Gece Hayatı Partisi – UBK :

Nehir kıyısında bulunan C lub, arkadaşlarla eğlenmek ve yeni insanlarla tanışmak için ideal bir mekandır. (Sadece gün boyunca açıktır. Gündüz ve akşamları çatıdaki yüzme havuzları ile çok iyi bir plajdır (geceleri çalışmayan)

En iyi Kiev Gece Hayatı Plaj Partisi – Bora Bora Beach Club – yüzme havuzlu yaz kulübü, parti salonu ve hayal edebileceğiniz en iyi parti için en iyi kum.

kiev plaj partisi

En İyi Kiev Gece Hayatı Citybeach Club – R ooftop kulübü:

Yüzme havuzu, gün boyunca bronzlaşma fırsatlarının lüks kombinasyonu ve en iyi kokteyller ile

En İyi Seksi Kiev Gece Hayatı Beyaz Kum’a bağlanın – M ayachok Beach Club :

Gece boyunca beyaz kum plajda eğlenmek için en iyi yer. Gece boyunca gelen ve içen vahşi gençler var. Teknik olarak, bir çengel cennetidir.

Çıplak Plaj Fantazi

Kiev Gece Hayatı Çıplak Plaj Fantezi
Çıplaklar Plajı Dovbychka
Kiev’in en popüler plajlarından biri, şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıkta, Trukhanov adasında bulunan Dovbychka’dır.

Bir çıplaklar plajı ve bu tür bir yer Ukrayna’da yasadışı olsa bile, bu yer hala onun için savaşan insanlar olarak kalıyor. LGBT co mutluluğu için de popüler bir yer .

Plaja gitmek için, Water Park metro istasyonundan inin, daha sonra Venedik köprüsü üzerinde yürüyün ve ardından eğlence bölgesi boyunca yürüyün. Giysiler orada karşılanmıyor , bu nedenle vardıklarında ondan kurtulun.

En İyi Kiev Gece Hayatı – Pub

En İyi Kiev Gece Hayatı – Pub ve Barlar
Eğer bazı yerlilerle tanışmak ve iyi bir şirkette uygun bir fiyata akşamın tadını çıkarmak istiyorsanız, turistler için genelde çok iyi. Popüler yerlerden bazıları:

kiev gece hayatı

Kiev Gece Hayatı – Simyacı Ba r
Shota Rustaveli Caddesi’nde yer alan otel, eğlenceli, lezzetli kokteyller, muhteşem müzik ve mahalle benzeri bir atmosfer sunan daha küçük bir yerdir.

Kiev Gece Hayatı – Porter Pub
Kendi birasına sahip olan yerel pub da en lezzetli mutfağı ve en inanılmaz fiyatları sunuyor.

Kiev Gece Hayatı – Happy Grill Bar
Harika bir yemek deneyiminden geç gece içeceklerine kadar her şeyi sunan harika bir yer.

Kiev Gece Hayatı – Süt Barı
Shota Rustaveli Caddesi’nde yer alan muhteşem bir mekan, sütlü yiyecekler ve içeceklerin yanı sıra güçlü alkollü kokteyller ile rahat bir atmosfer sunmaktadır.

Kiev Gece Hayatı – Harikalar Altında
Şehirdeki en iyi yemekleri sunan sihirli bir yer olan Kiev’in şehir merkezindeki Under Wonder Restaurant’ı mutlaka mutlaka görülmeli.

Kiev Gece Hayatı – Panorama
Panorama Club Restaurant, sadece Ukrayna’dan değil, Avrupa ve Akdeniz’den de lezzetli yemekler sunmaktadır.

En İyi Kiev Gece Hayatı – Pub

Kiev Gece Hayatı – Touch Cafe
Touch Cafe restaurant, keyifli bir atmosfer ve orijinal iç mekanı ile harika bir mekan olan bir parti!

Kiev Gece Hayatı – Ünlü
Ünlü hem bir restoran ve şehrin en popüler gece hayatı mekanlarından birine ait dans teraslı bir kulüp.

Kiev Gece Hayatı – Avalon
Avalon, bir restoran, gece kulübü, disko, parti mekanı ve karaoke sunan bir eğlence kompleksi olarak hizmet vermektedir.

Kiev Gece Hayatı – Çatı Barı
Yiyecek ve kokteyl barı Loft in Kiev çoğunlukla suşi ve Tayland mutfağı sunmaktadır.

Kiev Gece Hayatı – Viski Barı
Viski Köşesi olarak adlandırılan Bar, bu leziz likörün 500’den fazla etiketini muhteşem bir iç mekanda tadacak.

En İyi Strip Kulüpleri

Kiev Seksi Gece Hayatı – En İyi Strip Kulüpleri
Kiev her türlü eğlence için bir yer. Yetişkinler için biraz eğlence arıyorsanız, bunlar gitmek için en iyi yerler:

Club Rio, Red Lion, Strip Disko Kulübü Scarlette, Red Heat Strip Bar, Arena Stars – Erotic Cabaret, Doll’s Erkek Kulübü, Paradise Cabaret ve Harem striptiz kulübü gezginler arasında da popüler.

Aktivitelerin seçimi, özel danslardan , kucak dansından hatta seksi danstan, biraz dokunaklı ve daha fazla fiziksel temas ile geniş bir yelpazede . Hatta seks fantezilerini bebek sahibi olmanın, hatta bir haremin bile yerine getirebilirsin .

Ukrayna’nın tüm kıtada en kötü HIV enfeksiyon oranına sahip olduğunu lütfen unutmayın. Bu nedenle dikkatli olun ve daha fazla şey olduğunda, güvenli seks yapın.

Kiev Gece Hayatı – Hookers

Kiev Gece Hayatı – Hookers
genç güzel ve muhteşem kızlar mevcuttur. Striperlerin çoğu Erotik masaj yerlerinden kızlar ve bunu yapmaya istekli.

Ayrıca, birçok web sitesi mevcut ve doğal olarak güvenli. En iyi fiyat aralığı, kızların görünümüne ve yaşlarına bağlı olarak 100 ila 200 $ veya 300 $ arasındadır.

Bunun için gitmeden önce lütfen Seyahat Etiği Kılavuzumuzu okuyun .
gece hayatı parti otobüsü
En İyi Kiev Gece Hayatı – Kiev Parti Otobüs
Bu süslü eğlence türü son zamanlarda Kiev’de çok popüler oluyor. Tam anlamıyla tekerlekli bir gece kulübü olması için tasarlanan eşsiz tasarlanmış bir otobüs.

Otobüsün amacı mini bar, dans pisti, salon alanı ve hatta şerit dansçısı olan bir kutup da dahil olmak üzere özel bir parti mekanı sağlamaktır . Otobüs, şehir çevresindeki bazı ünlü noktalarda da durabilir

İlgilenen varsa iletişim bilgileri: Email. partybukiev@yandex.ua. İletişim telefonu 0660000605

Yerel Alkol

Kiev Gece Hayatı – En Popüler Alkollü İçkiler
Şarap – şarap Ukrayna’da güçlü ve uzun bir geleneğe sahip bir alkol içeceğidir.
Votka – saf, pürüzsüz ve sadece lezzetli
Brendi – Ukrayna da büyük bir konyak ve konyak üreticisidir
Bira – bira hala Ukrayna’da popülerlik artıyor
Tentür – çilek, şeker ve su ile yapılan alkolün yaklaşık% 40’ı ile güçlü bir alkol içeceği
Moonshine – Horilka olarak da adlandırılan alkol ve meyve infüzyonunun yaklaşık% 20 – 40’ını içeren güçlü bir ruh.

Ukrayna’da Votka Türleri:
Samogonka: Bu tipler güçlü votkalar kendileri yapıyorlar. Samogonka kelimenin tam anlamıyla ev yapımı demektir. Bu likör genellikle% 70 civarında çok güçlüdür

Sonra farklı katkı maddeleri ile votka da var. Bu ilginç bir lezzet yaratmanın çok popüler bir yoludur. Bunlardan bazıları:

Bal ile (bu tür Medovukha denir) med = bal

Farklı baharatlarla (Pertsovka – biber ve balla yapılmış)

En İyi Yerel Şarap İsimlerinden Bazıları
Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Cabernet Merlot, Muscat, Pinot Noir, (başlıca şarap üretim bölgeleri Kırım ( şimdiki Rusya’ya ), Balaklava, Bessarabia, Massandra veya Carpathian Ruthenia)

Yerel brendi İsimler : Zakarpatskiy, Koktebel, Shabo

Yerel Bira isimleri : Obolon, Chernigivske, Rogan

Yerel moonshine / tentür İsimler : Pidpylniy Kindrat, Kanari, Kuemmerling

Yerel yemek

Ukrayna’da yerel yemekler
Ukrayna, aklınıza bile gelebilecek şaşırtıcı derecede lezzetli yemeklerin bulunduğu bir ülkedir. Ulusal ve yerel lezzetlerden bazıları şunlardır:

Borscht – pancardan yapılan dünyaca ünlü pembe renkli çorba mutlaka tadı damağınızı memnun edecektir. Ekşi krema, pancar, et, lahana, patates, diğer sebze ve baharatların kombinasyonu sıcak veya soğuk olarak sunulabilir. İlk görüş için biraz garip görünen, kesinlikle gitmek için Ukraynalı yemeklerinden biri olacak.
Vareniki – pierogi adı altında da bilinen bu delice , Ukrayna ulusal yemeği. Tuzlu dolgulu, genellikle et ya da peynirli dolu bir köfektir. Bu köfteler kaynar suda pişirilir ve kızarmış soğan, ekşi krema veya eritilmiş tereyağı ile servis edilir.
Patates krep – Ukrayna’da başka bir ortak tabak patates krep vardır. Bunlar rendelenmiş patates ve soğandan yapılır ve daha sonra kızartılır. Sonuç gevrek ve sadece lezzetlidir.
Pies – olarak da adlandırılan piroşki küçük pişmiş veya farklı dolguları ile dolu kızarmış çörekler vardır. Bu büyük boyutlu lezzetler et, balık ya da sebze doldurma ile birlikte, meyve ya da reçel ile tatlı bir biçimde küçük bir pasta olarak gelebilir.
Kızartma et – Ukrayna’da insanlar eti sever. Kesinlikle denemek zorunda olduğunuz nefis yemeklerden biri de rosto et (pechenya ). Domuz eti, sığır eti, kuzu eti veya dana eti olabilir.
Kiev’in pirzolaları – ülkenin başkentinden sonra adlandırılan ulusal yemek, çeşitli doldurma ve ekmek kırıntıları, yumurtalar ve tereyağı ile kaplanmış lezzetli hazırlanmış bir tavuk filetodur.
Strudel – E Avrupa kıtasal Avrupa için tipik, Strudel elma, tarçın ve genellikle kuru üzüm, tereyağı ile kaplı vepudra şekeri serpilir , tatlı bir katmanlı hamur işi.
Kiev Gece Hayatı – Dışarıda Yemek

Kiev Gece Hayatı – Kiev’de Dışarıda Yemek
Rahat yemek – shiha ve güzel kahve ile bazı taze ve lezzetli mutfağı, kokteyller ve rahat bir atmosfer sunan harika bir yer.
Burger – Arena şehrinde bulun, burger en iyi hamburger ve lezzetli ferahlık ile bir yerdir.
Puzata hata – mükemmel bir restoran ve aynı zamanda gerçekten lezzetli kekler sunan bir kahve dükkanı.
Linas – birçok kişi tarafından söylenen, bu Ortadoğu mutfağıgelince gitmek için bir yerel favori restoran.
Mafya – en iyi İtalyan ve Japon mutfağı ve etkileyici iç mekanı ile restoran.
L’kafa – Eğer hızlı bir ısırık almak ya da harika bir kahve ile birlikte bir şey tatlı almak istiyorsanız mükemmel bir yer. Ukrayna’da çok iyi kurulmuş ve popüler bir gıda çıkışıdır. (http://lkafa-cafe.com.ua/o-nas/). http : // lkafa – kafe . com . ua / o – nas / ).
Star burger – orijinal iç mekanları ve burgerlerinin lezzetli tadıyla restoran zinciri. en iyi yemek
Şanslı Luciano – üst orta sınıf fiyat aralığında Amerikan tarzı yemekle rahat bir yer.
Avrasya – Şehrin kalbinde Japon zinciri restoran ve suşi bar.
Milkbar – Shota Rustaveli Caddesi’nde muhteşem alkollü içeceklerin yanı sıra yiyecek ve içecekler içeren sütle rahat bir atmosfer sunuyor.
Sığır eti ve şarap – modern bir iç mekan ile büyük bir restoran ve şehrin en iyi bifteklerinden bazıları.
Mamma Mia – otantik İtalyan mutfağı ve lezzetli pizza ile harika bir restoran.
Saperavi Georgian restoran (üst Pazar) – Kiev’in en iyi restoranlarından biri, şehir merkezinin hemen yanında bir kalede yer alıyor.
En iyi Tinder Hook up Cafe – Kaffa Cafe Kiev
Kaffa Cafe Kiev

Gerçekten ilginç bir kafe. Sadece tipik bir kahve yeri değil. Bir tür Dünya teması ile çok benzersiz bir kahve dükkanı.

Atmosfer harika ve misafirperver ve gezginler orada harika bir zaman olabilir. Kahve planını anlamak çok kolay değil.

Temel olarak, çekirdeği ülkeye göre seçmek zorundasınız ve espresso kahvesi değil, sütlü küçük bardaklar. Kakuleden baharatlı kahve vardı ve harika bir seçim oldu.

Adres: Hryhoriya Skovorody St, 5, Kiev, Ukrayna, 02000 Telefon: +380 44 270 6505

Etkinlikler ve Yapılacak Şeyler

Etkinlikler ve Yapılacak Şeyler
Kiev’de ziyaret edilecek en ilginç yerler şunlardır: Tüm Kiev Look Up Simgeleri Bilgi: Kiev
Bağımsız kare – muhtemelen Ukrayna’nın en ünlü ve Ukrayna’nın en büyük meydanı olan Bağımsızlık Meydanı, Kiev’in merkezinde yer almaktadır. Çeşitli etkinlikler, geçit törenleri veya festivaller için bir yer. Aynı zamanda, 2004’te Ukrayna’nın Turuncu Devriminin merkez noktasıydı.

Şehrin en eski caddelerinden biri olan Andrew’s Descent , Yukarı Kasaba’ya giden bu caddeyi ziyaret eden turist kitleleri için hediyelik eşya dükkanlarıyla doluydu. Antik tarih, örneğin güzel St. Andrew Kilisesi de dahil olmak üzere muhteşem bir mimaridir.

Çikolata yapımı

Anavatan – Ana Anavatan anıtsal heykeli Kiev bir imza sembolüdür. Sovyetler Birliği’nin Kahramanlarına bir onur olarak Pecherskyi Bölgesinde tepenin üstüne inşa. Bu muazzam 62 metre boyundaki titanyum heykeli, Nazi Almanları üzerindeki Sovyetin zaferini kutluyor. Üssünde, Büyük Vatanseverlik Savaşı’nın bir müzesi de var.

Khreshchatyk sokağı – Kiev’in ana caddesi Khreshchatyk , şehrin en işlek bölgesi. Eskiden ağaçların örttüğü bir vadi olan ve II. Dünya Savaşı sırasında mayınlar tarafından yok edilen şey, günümüzde, otobüsçülerle gelen turistler için büyük bir cazibe. Caddenin egemen noktası Bağımsızlık Meydanı.

Sofya Meydanı – Kiev merkezi kısmı şehrin en iyi bilinen ilgi noktasıdır. Aziz Sofya Katedrali’nin hakim olduğu Meydan, 1037 yılında inşa edilmiş olan olağanüstü bir mimariye sahiptir.

Çekim Aralığı – Eski SSCB Silahlarını kullanabilen gezginler

Odessa , Lviv City, Aşk Tüneli ve Karpat Dağı gibi Ukrayna’daki En İyi Seyahat Noktaları

Ulaşım – Kiev

Ulaşım – Kiev
Gezmek için en iyi ve en kolay yolu sadece bir taksi almaktır.
Kabinler pahalı değildir ve gece geç saatlerde bile istediğiniz yere doğrudan ulaşır. Özellikle uygulama Uber son derece iyi çalışır ve sizin için işleri kolaylaştırır.

Ayrıca, gün içinde en çok ziyaret edilen yerlerin tadını çıkarmak için harika metro sistemi de yapabilirsiniz.

ukrayna saygı

Yerel İnsanlara Saygı
Ukraynalıların haysiyetini yok etmeyin, eşinizi Ukrayna’dan almaya veya almaya çalışmayın.

Bu kızlar güzel olsalar da pek çoğu finansal sitede çok zayıf bir şekilde çalışıyor olsa da, bu tür bir jest yardımcı olmayacaktır. Ama insanlık açısından zengin insan.

Şahsen, bir erkek olarak – Ukrayna hakkında ne düşündüğüm kızlar kesinlikle güzel ve güzel. Ama onlar dünyanın diğer bölgelerindeki diğer kızlar gibi. Saygı ve değer vermeye çalışın.

Benim kişisel deneyimlerimden biri, Ukrayna’da bir Avustralya ile tanıştığım zamandı. Eşi olarak 20 yaşında bir kız arayan yaklaşık 60 yaşında bir adam. Bu sadece saygınlığı ve insanlığı değer kaybına uğratıyor ve beni iğrendiriyor.

İlaçlar – İlaçlar SSCB’den ayrıldıktan sonra hala yaygın olarak bulunsa da, tehlikeli ve kesinlikle yasaktır.
Ot – Diğer ilaçlarla aynı şekilde, yabancı otların doğru yerlerde (her ne kadar yasaklanmış olsa da) yaygın olarak bulunur.

Arkadaşlık yapan ajanslar, eşi bulunmayan batılı insan için , eşleştirici seyahat ortakları gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır . Arkadaşlık ajanslarının çoğu, büyük komisyonlarını kazanmak için sahte profiller veya sahte tavsiye mektupları yaratıyorlar.

Arkadaşlık ajansları dünya çapında iyi organize edilmiş bir endüstridir. Örnek Yoldaşlardan bazıları, Seyahat ortakları, Anastasia Rus kızları veya adı ne olursa olsun.

Ukrayna Kızlar

Kişisel Tavsiyelerim – Ukrayna Kızlarının Doğası.
Çok nazik, arkadaş canlısı ve batılı kızlar ve onlar arasında neredeyse hiç fark yok.

Tek fark, Ukraynalı kızların gerçekten güzel ve en iyi seksi vücuda sahip olmaları ancak dünyayı dolaşmak ve para odaklı batı toplumunun tadını çıkarmak için yeterli parası olmaması.

Yani, bu kızlar mektup yazmak ve sohbet ederek ekstra para kazanmak için çeşitli ağlar için çalışıyor ya da bazı çirkin şişman batı “Şeker Baba” ile seyahat ediyorlar . Tanışma ajansları aracılığıyla güzel görünümlü kızlar bulmak için bir olasılık var.

Ukrayna’dan Güzel Bir Kız Nasıl Yakalanır.
Muhteşem Tek Ukraynalı Kızlar Aşk Arıyor – Batı Erkeklerin Bakımı burada.

Güzel Bir Kız Nasıl Yakalanır

Ukraynalı kızlar ve kültür gerçekten yüksek bir karşıtlığı temsil ediyor. Onlar, eğitimli, yaratıcı, yaratıcı ve kendileriyle batılılaşmaya ve gurur duymaya çalışıyorlar.

Bir erkek olarak, onları etkilemek için diğer insanlardan farklı bir şeye ihtiyacınız vardır – güzel saç şekli, hatta karanlığınız veya karanlığınız, ( Çikolata bakın) bir Amerikan görüntüsü, iyi giyinme, konuşkanlık, zeki, paranız, iyi görünüş ve uyum gibi. Sokakta, gece kulüplerinde veya kafede bile kızlarla konuş ve konuş. Tinder, şu anda Ukrayna’nın kızlar arasında popüler oluyor.

Seyahat Önerileri ve Uyarı!
Ukrayna’da uyuşturucu ve yabancı ot yasaları yasaklanmıştır ve kullanımları dikkat gerektirmektedir. Yolcular genellikle gizli polis veya dedektiflerle kurulur ve yakalanır ve tutulur. ( Ukrayna, eski SSCB KGB tarafından iyi eğitilmiş çok güçlü gizli SPY ajansları var, her zaman nerede olduğunu biliyorlar mı?

Batı Avustralya’dan arkadaşım 20015’te bir sorunla karşılaştı ve 10000 AU’luk bir ücret ödedi ve ülkeyi terk etmek zorunda kaldı.
Yasadışı faaliyetlerde bulunmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Seyahat Ukrayna – Dil Bariyeri
Dil engeli

Ukrayna’da seyahat ederken, dil engeli size çok fazla sorun çıkarabilir. Pek çok insan kendi dillerinden başka bir dilde akıcı değildir ve İngilizce gerçekten yardımcı olmaz.

Dil engeli nedeniyle, güvenilir bir turist rehberi ( yerel İngilizce konuşan ya da orada uzun süre yaşayan ve yolunu bilen birisi) bulmak en iyisidir . Böyle bir rehber, gezginlerin etrafta gezinmelerine ve aradıklarını bulmalarına yardımcı olacaktır.

Ayrıca daireler rezervasyonu yapmak, ulaşım almak, gece hayatı için harika yerler önermek ya da iyi bir masaj bulabileceğiniz yerler hakkında ipuçları vermekte yardımcı oluyorlar.

Kie v – Highly Recommended Tour Guide – Burada Rezervasyon .
Güvenli Uygun Fiyat için http: // kievtourguide . com veya
Telefon +380933231487 (WhatsApp & Viber) tarafından | E-posta ile: contact@kievtourguide.com
Kiev Tur Rehberi
Sizin Güzel Dostu Tur Rehberi İskenderiye Profili:
“Şehir hakkındaki bilgim, herhangi bir bütçe için iyi oteller, hosteller ve oteller tipi özel daireler seçerken iyi bir yargıç olmamı sağlıyor.

Konaklama ve konaklama için rahat bir yer veya Gece hayatı yerleri ve havaalanından kişisel karşılama hizmeti, Kiev özel turu ve Kiev turunuz gibi diğer gezgin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağınızı garanti ederim. ”

GECEMANYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.