Ümraniye Masaj Salonu

Rahatlatıcı bir masaj istiyorsanız, zamanında orada olmaya özen gösterin. Böylece tam zamanında hazır olursunuz. Eğer masaj salonu, jakuzi veya sauna gibi olanaklar sunuyorsa, masajdan yarım saat önce bu alanlarda da zaman geçirebilirsiniz. Masaja geç gittiğiniz takdirde, sizden sonra müşteri olacağı için, masör tam saatinde masajı bitirecektir, siz de verimli bir seans geçirememiş olacaksınız.

Ümraniye Masaj Salonu : Terapist iniz ve sizin yararınıza seanstan önce duş alın. Birçok salon bu olanağı sağlıyor. Gitmeden önce bir sorun eğer böyle bir olanak yoksa, evde duşunuzu alın. Birde masaja gitmeden önce vücudunuza esans içeren herhangi bir ürün uygulamayın. Böylece, seans sırasında kullanılan aromi terapi ürünlerin sihirini bozmamış olursunuz.

 “Spa’da Ne Giyilir?”

 Sportial Club Dragos tarafından sunulan spa seanslarına gelmeden önce zihninizi kurcalayacak sorulardan bir tanesidir. Merkezimizde hiçbir şekilde gerginliğe yer olmadığını hatırlatıyor ve altını çizmek istiyoruz. Salona adım attığınız andan itibaren gerek hocalarımız, gerek ortamımızın sakinliği ve atmosferinden alacağınız enerjiyle hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Seansa gelirken yanınızda bornoz, peştamal, havlu ve terlik bulundurmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu hizmetler salonumuz tarafından da tüm müşterilerimize sunuluyor. Sadece masaj esnasında vücudunuzdaki kan dolaşımını olumsuz etkilememesi için mayo ve bikini benzeri lastikten yapılan giyecekleri giymemenizi tavsiye ediyoruz. 

Ümraniye Masaj Salonu: Masaj, tamamen rahatlamak ve tüm stresleriniz den için yaptırdığınız bir şey olduğu için, masaja gitmeden önce çevrenizdekilere de haber vererek telefonunuzu kapatın.

Ümraniye Masaj Salonu : Masaj öncesinde, tuvalet ihtiyacınızı giderin, çünkü masaj bölünürse hiçbir anlamı kalmayacaktır. “Ben tutarım” diyenlerdenseniz, bu defa da seans esnasında hiçbir şekilde rahatlayamazsınız.

Terapimiz cildinizin pürüzsüzleşmesine olanak sağlarken, sizi ölmüş derilerden de tamamen arındırıyor. Bedeninizde hem ferahlatıcı hem de dinlendirici bir etki uyandırarak, günlük uyku bozukluklarınızı da düzene oturtmanıza imkân tanıyor. Bunun yanında sindirim sisteminin sistemli bir şekilde çalışmasını kolaylaştırırken, vücutta ağırlık yapan yağların atılmasına yardımcı oluyor. Son olarak romatizma ve benzeri bedensel rahatsızlıklardan mustaripseniz, kurtulmanız için sizi bir an önce Ümraniye Masaj Salonumuza bekliyoruz. Yalnızca merkezimizi arayıp, kimlik bilgilerinizi vererek randevunuzu oluşturmanız yeterli.  Geldiğinizde ekibimizin hijyen kuralları çerçevesinde sizlere talepleriniz doğrultusunda üst seviyede hizmet sunduğunu göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir