Yurtdışı Turları ile Hayalinizdeki Tatile Kucak Açın

 

Her yıl olduğu gibi, yurtdışı turları 2019 yılında da tatil severler için mükemmel seçenekler sunuyor. Özellikle 2019 yılının bayram tatillerinin uzunluğu ve resmi tatillerinin hafta sonu ile birleşebilme avantajı yeni kültürler keşfetmek isteyen gezginlerin aklını başından aldı bile… Tatilin süresine göre gidilebilecek ülke ve değerlendirilebilecek yurtdışı turları ile farklı alternatifleri değerlendiren gezginler, fırsatları kaçırmıyor. Peki ya siz, yaz tatilini, resmi tatilleri ya da bayram tatillerini en avantajlı yurtdışı turları ile değerlendirmeye ne dersiniz? Sizin için de Prontotour’da değerlendirebileceğiniz sayısız öneri var! Gelin göz atalım…

italya

Birbirinden Cazip Yurtdışı Gezi Turları

Yurtdışı turları fırsat bulunduğunda tatil severler için çok cazip bir opsiyon olabiliyor. Ulaşım, otel ve gezi programları paket halinde satın alındığından, hiçbir şey düşünmenize gerek kalmıyor. Düşünmeniz gereken tek şey nereye gitmek ve ne çeşit bir tatil yapmak istediğiniz. Hepsi bu! Vizeniz varsa Avrupa turu seçenekleri kulağa hoş gelebilir. Fransa’dan İtalya’ya, Almanya’dan Hollanda’ya favori ülkenize kısa sürede ulaşabilirsiniz. İtalya’nın romantik sokaklarında kaybolabilir, Fransa’da Eiffel Kulesi eşliğinde fotoğraflar çekilebilir, Hollanda’da kanallarda tatlı gezintiler yapabilirsiniz. İspanya ve Portekiz turları ile gündüz tarihi eserler ile büyülenebilir, akşam hareketli gece hayatı ile eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz. Finlandiya, İsveç, Norveç ve Danimarka’dan oluşan yurtdışı turları ile kuzey ülkelerine seyahat edebilir, İskandinavya turları ile panoramik şehir turlarından fiyortlara pek çok görüntüye tek seferde şahit olabilirsiniz. Yurtdışı turlarına ayırabilecek daha uzun bir zamanınız varsa, daha uzak mesafeler sizi bekliyor demektir! Amerika’dan Hindistan’a, Japonya’dan Avustralya’ya dünyanın her köşesini Prontotour yurtdışı turları ile gezebilirsiniz. Amerika turları ile filmlerde gördüğünüz her turistik alanı kendi gözlerinizle görebilir, Çin turları ile Çin Seddi’ne kendi elleriniz ile dokunabilirsiniz.

fransa

Yurtdışı Turları Vizesiz Oldukça Ekonomik

Eğer vize ile uğraşmak istemiyor, buna zaman ayıramıyorsanız ve daha ekonomik bir tatil seçeneği düşlüyorsanız vizesiz turlar tam size göre olabilir. Vize almanıza gerek kalmadan ziyaret edebileceğiniz çok fazla yer mevcut. Mesafe anlamında fazla uzaklaşmak istemiyorsanız Üsküp turu, Saraybosna turu, Belgrad turu gibi yurtdışı turları seçeneklerini değerlendirerek Balkanlar’ın otantik havası ile tanışabilirsiniz. Ayrıca birden çok ülkeyi barındıran Balkanlar turuna katılarak bir tatilde çokça ülkeyi gezme imkanı yakalayabilirsiniz. Gemi seyahati hayal ediyorsanız vizesiz Yunan Adaları turu ile engin denizde yolculuk etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Biraz daha uzaklaşma şansınız varsa Ukrayna ve Rusya gibi ülkelere düzenlenen turları değerlendirmeye ne dersiniz? Minsk turu, Ukrayna İncileri turu gibi yurtdışı turları sizi çok da uzaklaşmadan bambaşka diyarlara götürebilir!

Ama çok daha egzotik, unutulmaz bir tatile ihtiyacınız varsa ve geniş bir zaman aralığına sahipseniz rotanızı uzak doğuya çevirebilirsiniz! Bangkok-Phuket turu ile fotoğraflarda gördüğünüz eşsiz güzellikteki sahillere ve okyanuslara ulaşmanız çok kolay. Daha kültürel, tarihi bir tatil içeren yurtdışı turları istiyorsanız Kazablanka – Marakeş turu veya Tunus turu ile farklı bir kıtaya yolculuk edip, bambaşka bir kültüre sahip insanlarla tanışarak hayatınız boyunca unutamayacağınız anılara sahip olabilirsiniz.

norvec

Siz Gitmek İstediğiniz Yeri Belirleyin Yeter!

Prontotour’da her zevke ve ihtiyaca uygun yurtdışı turları bulunuyor. Özellikle yurtdışı turları erken rezervasyon yapıldığında oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey nasıl bir tatil istediğinize karar vermek. Deniz kum güneş üçlüsünün bol miktarda bulunduğu bir tatil mi istiyorsunuz yoksa tarih kokulu bir kültür tatili mi? Uzak doğunun en bakir, keşfedilmemiş yerlerine mi gitmek istiyorsunuz yoksa yakınlığı ile sizi cezbeden Yunan Adalarına mı? Siz hayalinizi kurun yeter. Prontotour’da zamanınıza ve bütçenize en uygun yurtdışı turları seçenekleri sizi bekliyor. Prontotour güvencesi ile tatilinizi en keyifli şekilde geçirmeye ve evinize tatlı anılar ile dönmeye hazır olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir